FUTBALSERVIS
JAKO
TOP4FOOTBALL
ROYALBUS
BSK
20.09.2017 16:30   o 12h 23m 59s
20.09.2017 16:30   o 12h 23m 59s
20.09.2017 17:30   o 13h 23m 59s
21.09.2017 15:30   o 1d 11h 23m 59s
21.09.2017 16:00   o 1d 11h 53m 59s
21.09.2017 16:30   o 1d 12h 23m 59s
21.09.2017 17:00   o 1d 12h 53m 59s
21.09.2017 17:00   o 1d 12h 53m 59s
21.09.2017 17:00   o 1d 12h 53m 59s
21.09.2017 17:30   o 1d 13h 23m 59s
21.09.2017 18:00   o 1d 13h 53m 59s
23.09.2017 00:00   o 2d 19h 53m 59s
23.09.2017 00:00   o 2d 19h 53m 59s
23.09.2017 08:45   o 3d 4h 38m 59s
23.09.2017 09:00   o 3d 4h 53m 59s
23.09.2017 09:00   o 3d 4h 53m 59s
23.09.2017 09:00   o 3d 4h 53m 59s
23.09.2017 09:00   o 3d 4h 53m 59s
23.09.2017 09:00   o 3d 4h 53m 59s
20.09.2017 16:30   o 12h 23m 59s
20.09.2017 16:30   o 12h 23m 59s
21.09.2017 16:30   o 1d 12h 23m 59s
23.09.2017 00:00   o 2d 19h 53m 59s
23.09.2017 00:00   o 2d 19h 53m 59s
21.09.2017 17:00   o 1d 12h 53m 59s
21.09.2017 15:30   o 1d 11h 23m 59s
23.09.2017 08:45   o 3d 4h 38m 59s
23.09.2017 09:00   o 3d 4h 53m 59s
23.09.2017 09:00   o 3d 4h 53m 59s
21.09.2017 17:00   o 1d 12h 53m 59s
21.09.2017 18:00   o 1d 13h 53m 59s
23.09.2017 09:00   o 3d 4h 53m 59s
20.09.2017 17:30   o 13h 23m 59s
23.09.2017 09:00   o 3d 4h 53m 59s
21.09.2017 16:00   o 1d 11h 53m 59s
23.09.2017 09:00   o 3d 4h 53m 59s
21.09.2017 17:00   o 1d 12h 53m 59s
21.09.2017 17:30   o 1d 13h 23m 59s
18.09.2017
Výber BFZ na turnaji regionálnych výberov U14 (R. 2004) v Senci
18.09.2017
Pozvánka na medzinárodný seminár trénerov
18.09.2017
Zápisnica č. 46 zo zasadnutia VV BFZ dňa 11.septembra 2017 v Bratislave
18.09.2017
Obsadenie R a DS – PR BFZ 18.-25.9. 2017 č. 9
18.09.2017
ŽREB 4.KOLA SLOVNAFT CUPU – Slovan sa predstaví na Myjave, Inter v Šimonovanoch a Petržalka privíta doma Poprad
Oblastné správy
Správy
Komisie
BFZ-STK-2017/2018-0044MD3R - zmena termínu stretnutia v 9.kole
BFZ-STK-2017/2018-0043S3BA - zmena termínu stretnutia v 11.kole
BFZ-STK-2017/2018-0042SD3R - zmena termínu stretnutia v 9.kola
BFZ-STK-2017/2018-0041SD3R - zmena hracieho času
BFZ-DK-2017/2018-0063OŠK Slovenský Grob, S4BA.
BFZ-DK-2017/2018-0062FC Petržalka, S3BA.
BFZ-DK-2017/2018-0061MFK Rusovce, S4BA.
BFZ-DK-2017/2018-0060Vylúčený po 2. ŽK. - Giulio Chiabra 1364270 (FKM Karlova Ves, S4BA)
BFZ-KR-2017/2018-0001Uznesenie k podaniu CFK Pezinok - Cajla ID 77349
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Súťaže
III. liga Bratislava (S3BA) (Muži)
S3BA, 8. kolo
15.09.2017 16:00
: 2
15.09.2017 16:00    Ukončený
16.09.2017 16:00
: 2
16.09.2017 16:00    Ukončený
17.09.2017 10:30    Ukončený
17.09.2017 10:30
11 : 0
17.09.2017 10:30    Ukončený
17.09.2017 16:00
: 4
17.09.2017 16:00    Ukončený
17.09.2017 16:00
: 0
17.09.2017 16:00    Ukončený
19.09.2017 16:00
: 2
19.09.2017 16:00    Ukončený
Do zápasu ostáva
7d 11h 53m 59s
27.09.2017 16:00
27.09.2017 16:00   o 7d 11h 53m 59s
IV. liga Bratislava (S4BA) (Muži)
S4BA, 8. kolo
16.09.2017 16:00
2 : 1
16.09.2017 16:00    Ukončený
16.09.2017 16:00
5 : 0
16.09.2017 16:00    Ukončený
16.09.2017 16:00
2 : 0
16.09.2017 16:00    Ukončený
17.09.2017 16:00
: 5
17.09.2017 16:00    Ukončený
17.09.2017 16:00    Ukončený
17.09.2017 16:00
1 : 0
17.09.2017 16:00    Ukončený
Do zápasu ostáva
7d 11h 53m 59s
27.09.2017 16:00
27.09.2017 16:00   o 7d 11h 53m 59s
Do zápasu ostáva
14d 11h 23m 59s
04.10.2017 15:30
04.10.2017 15:30   o 14d 11h 23m 59s
III. liga SD BFZ (SD3R-U19) (Muži)
SD3R, 6. kolo
16.09.2017 10:30    Ukončený
16.09.2017 15:00
3 : 1
16.09.2017 15:00    Ukončený
17.09.2017 09:00
5 : 1
17.09.2017 09:00    Ukončený
17.09.2017 13:00
: 0
17.09.2017 13:00    Prebieha
17.09.2017 13:30
: 0
17.09.2017 13:30    Prebieha
17.09.2017 13:30    Ukončený
17.09.2017 13:30
: 0
17.09.2017 13:30    Prebieha
III. liga MD BFZ (MD3R-U17) (Muži)
III.liga MD BFZ (MD3R-U17)-skupina "B", 6. kolo

16.09.2017 00:00
: 0
16.09.2017 00:00    
0
16.09.2017 16:00
: 1
16.09.2017 16:00    Ukončený
17.09.2017 13:00
: 0
17.09.2017 13:00    Prebieha
Do zápasu ostáva
12h 23m 59s
20.09.2017 16:30
20.09.2017 16:30   o 12h 23m 59s
III. liga MD BFZ (MD3R-U17) (Muži)
III.liga MD BFZ (MD3R-U17)-skupina "A", 6. kolo

16.09.2017 00:00
: 0
16.09.2017 00:00    
0
16.09.2017 16:00
2 : 1
16.09.2017 16:00    Ukončený
Do zápasu ostáva
1d 12h 23m 59s
21.09.2017 16:30
21.09.2017 16:30   o 1d 12h 23m 59s
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) (Muži)
SZRL, 6. kolo
16.09.2017 09:00
11 : 0
16.09.2017 09:00    Ukončený
16.09.2017 10:00
: 3
16.09.2017 10:00    Ukončený
16.09.2017 10:00
8 : 2
16.09.2017 10:00    Ukončený
16.09.2017 10:00
3 : 1
16.09.2017 10:00    Ukončený
17.09.2017 09:30    Ukončený
17.09.2017 14:00
: 0
17.09.2017 14:00    Prebieha
Do zápasu ostáva
1d 12h 53m 59s
21.09.2017 17:00
21.09.2017 17:00   o 1d 12h 53m 59s
II. liga MŽ BFZ (MZRL-U13) (Muži)
MZRL, 6. kolo
16.09.2017 10:45
1 : 0
16.09.2017 10:45    Ukončený
16.09.2017 12:00
: 1
16.09.2017 12:00    Ukončený
16.09.2017 12:00
: 4
16.09.2017 12:00    Ukončený
16.09.2017 12:00
: 6
16.09.2017 12:00    Ukončený
17.09.2017 11:30    Prebieha
17.09.2017 16:00
: 0
17.09.2017 16:00    Prebieha
Do zápasu ostáva
1d 11h 23m 59s
21.09.2017 15:30
21.09.2017 15:30   o 1d 11h 23m 59s
BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) (Muži)
PRÍPRAVKA sk.A1 ( PMA1 ), 3. kolo
16.09.2017 08:45
6 : 4
16.09.2017 08:45    Ukončený
16.09.2017 09:00    Ukončený
16.09.2017 09:30
15 : 2
16.09.2017 09:30    Ukončený
16.09.2017 10:30    Ukončený
Do zápasu ostáva
12d 11h 53m 59s
02.10.2017 16:00
02.10.2017 16:00   o 12d 11h 53m 59s
Do zápasu ostáva
13d 12h 53m 59s
03.10.2017 17:00
03.10.2017 17:00   o 13d 12h 53m 59s
Do zápasu ostáva
18d 4h 53m 59s
08.10.2017 09:00
08.10.2017 09:00   o 18d 4h 53m 59s
BFZ - PRÍPRAVKA sk. A - MA (PRMA) (Muži)
PRÍPRAVKA U11 - PRMA, 3. kolo
16.09.2017 10:30
5 : 4
16.09.2017 10:30    Ukončený
16.09.2017 14:00
: 16
16.09.2017 14:00    Ukončený
16.09.2017 16:00
: 4
16.09.2017 16:00    Ukončený
16.09.2017 16:00
3 : 1
16.09.2017 16:00    Ukončený
17.09.2017 09:00
: 7
17.09.2017 09:00    Ukončený
17.09.2017 10:30
12 : 0
17.09.2017 10:30    Ukončený
Do zápasu ostáva
1d 12h 53m 59s
21.09.2017 17:00
21.09.2017 17:00   o 1d 12h 53m 59s
BFZ - PRÍPRAVKA sk. B - PK (PRPK) (Muži)
PRÍPRAVKA sk.B - PK ( PRPK ), 3. kolo
16.09.2017 09:00
: 3
16.09.2017 09:00    Ukončený
16.09.2017 09:00
3 : 1
16.09.2017 09:00    Ukončený
16.09.2017 10:30
: 3
16.09.2017 10:30    Ukončený
17.09.2017 10:00
7 : 2
17.09.2017 10:00    Ukončený
17.09.2017 10:00    Ukončený
17.09.2017 10:30
: 6
17.09.2017 10:30    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk. C - SC (PRSC) (Muži)
PRÍPRAVKA sk.C - SC ( PRSC ), 3. kolo

16.09.2017 10:00
: 0
16.09.2017 10:00    
0
16.09.2017 10:00
10 : 2
16.09.2017 10:00    Ukončený
17.09.2017 09:30
: 7
17.09.2017 09:30    Ukončený
17.09.2017 09:30    Ukončený
17.09.2017 10:30    Ukončený
17.09.2017 11:00
: 12
17.09.2017 11:00    Ukončený
Do zápasu ostáva
7d 13h 23m 59s
27.09.2017 17:30
27.09.2017 17:30   o 7d 13h 23m 59s
BFZ - PRÍPRAVKA sk. A2 (PMA2) (Muži)
PRÍPRAVKA sk.A2 ( PMA2 ), 3. kolo
16.09.2017 09:00
: 5
16.09.2017 09:00    Ukončený
16.09.2017 10:00
: 10
16.09.2017 10:00    Ukončený
17.09.2017 11:00
: 9
17.09.2017 11:00    Ukončený
18.09.2017 17:00
: 21
18.09.2017 17:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk. A3 (PMA3) (Muži)
PRÍPRAVKA U11 - PMA3, 3. kolo
14.09.2017 17:30
4 : 1
14.09.2017 17:30    Ukončený
17.09.2017 10:00    Ukončený
17.09.2017 10:00
15 : 1
17.09.2017 10:00    Ukončený
18.09.2017 17:30
6 : 2
18.09.2017 17:30    Ukončený
Do zápasu ostáva
22d 11h 53m 59s
12.10.2017 16:00
12.10.2017 16:00   o 22d 11h 53m 59s
BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) (Muži)
PRÍPRAVKA sk.B1 ( PMB1 ), 3. kolo
16.09.2017 09:30
4 : 1
16.09.2017 09:30    Ukončený
16.09.2017 09:45
11 : 1
16.09.2017 09:45    Ukončený
16.09.2017 10:15    Ukončený
16.09.2017 12:00    Ukončený
Do zápasu ostáva
12d 12h 53m 59s
02.10.2017 17:00
02.10.2017 17:00   o 12d 12h 53m 59s
Do zápasu ostáva
13d 11h 53m 59s
03.10.2017 16:00
03.10.2017 16:00   o 13d 11h 53m 59s
Do zápasu ostáva
18d 6h 23m 59s
08.10.2017 10:30
08.10.2017 10:30   o 18d 6h 23m 59s
BFZ - PRÍPRAVKA sk. B2 (PMB2) (Muži)
PRÍPRAVKA sk.B2 ( PMB2 ), 3. kolo
16.09.2017 10:30
16 : 2
16.09.2017 10:30    Ukončený
16.09.2017 11:00
: 5
16.09.2017 11:00    Ukončený
18.09.2017 16:00
: 15
18.09.2017 16:00    Ukončený
Do zápasu ostáva
6d 12h 53m 59s
26.09.2017 17:00
26.09.2017 17:00   o 6d 12h 53m 59s
BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) (Muži)
PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ), 3. kolo
16.09.2017 10:45
9 : 0
16.09.2017 10:45    Ukončený
16.09.2017 11:30
11 : 4
16.09.2017 11:30    Ukončený
16.09.2017 11:30    Ukončený
16.09.2017 13:00    Ukončený
Do zápasu ostáva
12d 11h 53m 59s
02.10.2017 16:00
02.10.2017 16:00   o 12d 11h 53m 59s
Do zápasu ostáva
13d 11h 53m 59s
03.10.2017 16:00
03.10.2017 16:00   o 13d 11h 53m 59s
Do zápasu ostáva
18d 6h 23m 59s
08.10.2017 10:30
08.10.2017 10:30   o 18d 6h 23m 59s
BFZ - PRÍPRAVKA U9 sk.C ( PMC2 ) (Muži)
PRÍPRAVKA U9 sk.C ( PMC2 ), 3. kolo
16.09.2017 09:00
: 3
16.09.2017 09:00    Ukončený

16.09.2017 10:00
: 0
16.09.2017 10:00    
0
16.09.2017 12:00
: 17
16.09.2017 12:00    Ukončený
16.09.2017 14:30
: 0
16.09.2017 14:30    
  ŠK Šenkvice
(odstúpené)
0
16.09.2017 16:15
: 8
16.09.2017 16:15    Ukončený
17.09.2017 10:30
: 0
17.09.2017 10:30    Prebieha
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD ) (Muži)
skupina "A", 3. kolo
10.09.2017 09:00
10 : 11
10.09.2017 09:00    Ukončený
10.09.2017 09:00
16 : 2
10.09.2017 09:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD ) (Muži)
skupina "B", 1. kolo
09.09.2017 14:45
6 : 5
09.09.2017 14:45    Ukončený
09.09.2017 14:45    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD ) (Muži)
skupina "C", 3. kolo
10.09.2017 11:30
: 8
10.09.2017 11:30    Ukončený
10.09.2017 11:30
: 11
10.09.2017 11:30    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD ) (Muži)
skupina "D", 2. kolo
10.09.2017 10:45
: 8
10.09.2017 10:45    Ukončený
10.09.2017 10:45    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD ) (Muži)
skupina "E", 1. kolo
09.09.2017 09:00
: 5
09.09.2017 09:00    Ukončený
09.09.2017 09:00
: 5
09.09.2017 09:00    Ukončený
Partneri
image