Disciplinárna komisia
Členovia
Anton Herhonek
Lukáš Tománek
Peter Chudina
Miroslav Bóc
Adrián Darlea
Tajomníci
Rozhodnutia
BFZ-DK-2016/2017-0424DK oznamuje všetkých klubov
BFZ-DK-2016/2017-0423DK oznamuje všetkých klubov
BFZ-DK-2016/2017-0422FC Petržalka Akadémia (S4BA).
BFZ-DK-2016/2017-0421ŠK Bernolákovo (S3BA).
BFZ-DK-2016/2017-0420TJ Slovan Viničné (S4BA).
BFZ-DK-2016/2017-0419Vylúčený po 2. ŽK. DS – Csaba Gódány 1296921 (FK Šamorín-Hamuliakovo, MD3R)
BFZ-DK-2016/2017-0418Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Vladimír Miartuš 1297350 (MŠK Senec, SD3R)
BFZ-DK-2016/2017-0417Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Michal Holek 1286238 (MŠK Senec, SD3R)
BFZ-DK-2016/2017-0416Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Róbert Vaniš 1216441 (FC Rohožník, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0415Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – David Donáth 1230359 (FK Slovan Ivanka pri Dunaji, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0414Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Patrik Jureník 1219391 (PŚC Pezinok, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0413Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Milan Miloševič 1371103 (ŠK Tomášov, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0412Vylúčený po 2. ŽK. – Vasyl Pitra 1312156 (FK Slovan Ivanka pri Dunaji, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0411Vylúčení po ČK. - Dominik Jankovič 1322866 (Lokomotíva Devínska nová Ves, SZRL)
BFZ-DK-2016/2017-0410Vylúčení po ČK. - Nikolas Magát 1302953 (FC Zohor, MD3R)
BFZ-DK-2016/2017-0409ŠK Bernolákovo (S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0408TJ Slovan Viničné (S4BA)
BFZ-DK-2016/2017-0407Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 majstrovské stretnutie, podľa čl. 37/5a DP: Andrej Marienka 1258500 (MFK Rusovce, S4BA)
BFZ-DK-2016/2017-0406Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Michal Sedlák 1177556 (OŠK Slovenský Grob, S4BA)
BFZ-DK-2016/2017-0405Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Radomír Mida 1258927 (ŠK Tomašov, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0404Vylúčený po 2. ŽK. - Jakub Slezák 1313488 (PŠC Pezinok, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0403Vylúčení po ČK. - Samuel Njambi 1303847 (PŠC Pezinok, SZRL)
BFZ-DK-2016/2017-0402Vylúčení po ČK. - Martin Poláček 1318203 (ŠK Šenkvice, SZRL)
BFZ-DK-2016/2017-0401Vylúčení po ČK. - Filip Varga 1296235 (Lok. Devínska Nová Ves, SD3R)
BFZ-DK-2016/2017-0400Vylúčení po ČK. - Karol Kozák 1145078 (TJ Veľké Leváre, S4BA)
BFZ-DK-2016/2017-0399Vylúčení po ČK. Roman Repáň 1209347 (ŠK Tomašov, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0398Vylúčení po ČK. Miroslav Seňan 1156448 (TJ Rovinka, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0397Vylúčení po ČK. - Jakub Senáši 1253424 (ŠK Bernolákovo, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0396FK Borinka (S4BA)
BFZ-DK-2016/2017-0395FA Bratislava
BFZ-DK-2016/2017-0394Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Matúš Fiala 1274580 (ŠK TOP Pusté Uľany, MD3R)
BFZ-DK-2016/2017-0393Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Róbert Trnka 1298237 (FK Inter Bratislava, SD3R)
BFZ-DK-2016/2017-0392Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Jaroslav Tomiš 1157105 (ŠK Závod, S4BA)
BFZ-DK-2016/2017-0391Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – František Griga 1174011 (TJ Slovan Viničné, S4BA)
BFZ-DK-2016/2017-0390Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Matej Havrila 1208722 (FK Slovan Most pri BA, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0389Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Ladislav Tóth 1216571 (ŠK Tomašov, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0388Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Kristián Šimon 1261484 (MŠK Králová pri Senci, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0387Vylúčení po 2. ŽK. DS – Mário Malina 1370825 (TJ Zahoran Jakubov, S4BA)
BFZ-DK-2016/2017-0386Vylúčení po 2. ŽK. DS – Juraj Krasňanský 1222541 (ŠK Bernolákovo, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0385Oleksandr Popovych 1384760 (OFK Dunajská Lužná, S3BA), vylúčený za HNS, držanie súpera vo vyloženej gólovej príležitosti
BFZ-DK-2016/2017-0384DK BFZ začína disciplinárne konanie voči klubu FA Bratislava za neplnenie záväzkov voči riadiacemu orgánu
BFZ-DK-2016/2017-0383Disciplinárna sankcia po 9. ŽK – Tomáš Karovič 1175641 (ŠK Lozorno, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0382Disciplinárna sankcia po 9. ŽK – Andrej Hrdlička 1227868 (Lokom. Devínska Nová Ves, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0381Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Martin Valla 1296430 (FC Petržalka, S4BA)
BFZ-DK-2016/2017-0380Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Lukáš Mihálik 1241190 (Lokom. Devínska Nová Ves, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0379Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Miroslav Seňan 1156448 (TJ Rovinka, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0378Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – Peter Uhrinec 1196506 (FC Rohožník, S3BA)
BFZ-DK-2016/2017-0377Vylúčení po 2. ŽK. DS – Ondrej Somorovský 1305825 (ŠK Šenkvice, SZRL)
BFZ-DK-2016/2017-0376Vylúčení po 2. ŽK. DS – Tomáš Sandtner 1305784 (ŠK Šenkvice, SZRL)
BFZ-DK-2016/2017-0375Štefan Strešnjak 1383450 (ŠK Vrakuňa Bratislava, MZRL), vylúčený za HNS, udretie súpera päsťou do tváre v PH