MORAVIA - DANUBIA CUP 2017 aj s účasťou výberu BFZ U15
26.09.2017, Michal Kováč

MORAVIA - DANUBIA CUP 2017 aj s účasťou výberu BFZ U15

Spolupráca BFZ a JmKFS je na veľmi dobrej úrovni, čoho dôkazom je aj 2.ročník medzinárodného futbalového turnaja MORAVIA - DANUBIA CUP 2017, ktorý sa uskutoční v dňoch 25-27.9.2017 a jeho dejiskom bude Brno. 1.ročník tohto turnaja sa uskutočnil v minulom roku na území BFZ v kategórii U17. Po dohode vedení BFZ a JmKFS sa kategória zmenila na U15. Turnaja sa zúčastní 6 výberov, okrem výberov BFZ a JmKFS aj výbery Belehradu, Zagrebu, Györu a ZsFZ. Zajtra sa odohrajú stretnutia v skupinách a v stredu o konečné umiestnenie. Výprava výberu BFZ naberie smer Brno po dnešnom popoludnajšom tréningu.

Tréneri výberu BFZ Ľubomír Kordanič a Maroš Skovajsa nominovali týchto 18 hráčov:

1

Filip Novakov „GK“

 

ŠK Slovan Bratislava

2

Richard Lichner

 

FKM Karlova Ves

3

Marek Mydla

 

ŠK Slovan Bratislava

4

Filip Zámečník

 

ŠK Slovan Bratislava

5

Matúš Koseček

 

FKM Karlova Ves

6

Timotej Murcko

 

ŠK Slovan Bratislava

7

Lukáš Sečanský

 

ŠK Slovan Bratislava

8

Matej Nemec

 

FK Inter Bratislava

9

Peter Dornai

 

FK Inter Bratislava

10

Jakub Ján Kazimír

 

ŠK Slovan Bratislava

11

Róbert Szitás

 

FC Petržalka

12

Peter Krútil „GK“

 

FKM Karlova Ves

13

Jakub Hudec

 

ŠK Slovan Bratislava

14

Matej Kostúr

 

SDM Domino BA

15

Matúš Pružinec

 

SDM Domino BA

16

David Džavoronok

 

ŠK Slovan Bratislava

17

Viktor Sliacky

 

ŠK Slovan Bratislava

18

Matúš Tobias Vician

 

ŠK Slovan Bratislava

Program turnaja :

A skupina – Utorok 26.9.2017

9:00  JmKFS – Belehrad (ihrisko Moravská Slávia Brno)

11:00  JmKFS – ZsFZ   (ihrisko Moravská Slávia Brno)

16:00  Belehrad – ZsFZ  (Ihrisko TJ Tatran Brno – Bohunice)

B skupina – Utorok 26.9.2017  

26.9.2017 9:00  Výber BFZ – Györ  (ihrisko FC Dosta Bystrc-Kníničky)

26.9.2017 11:00  Výber BFZ – Zagreb   (ihrisko FC Dosta Bystrc-Kníničky)

26.9.2017  16:00 Györ – Zagreb   (ihrisko FC Dosta Bystrc-Kníničky)

Streda 27.9.2017

9:00  Stretnutie o 5-6.miesto (Ihrisko Moravská Slávia Brno)

9:00 Stretnutie o 3-4.miesto (Ihrisko TJ Tatran Brno – Bohunice)

11:00 Finále (ihrisko TJ Tatran Brno – Bohunice)

Prečítané: 245x
Zväzové novinky