Obsadenie R a DS – PR BFZ 10.-19.4. 2017 č. 23
10.04.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10.-19.4. 2017 č. 23

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 18. kolo

13.4. 10.00-12.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – Slovan Ruc, Malárik, Štofik

II. Liga Ženy skupina „A“ – 15. kolo

13.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – D. Lužná Sabela, Krčová

15.4. 11.00 NMŠK 1922 – FK Čaka Polakovič Ľ., Brody

15.4. 13.00 FK Dúbravka – Sv. Jur Dujava, Gosiorovský

Turnaj regionálnych výberov dievčat WU14 (HP D. Lužná)

18.4. 15.30 (UTOROK) BFZ – ZsFZ Kočický, Martiš, Křivan (AR2) za ObFZ-m

18.4. 17.00 (UTOROK) SsFZ – VsFZ Martiš, Kočický, Křivan (AR2) za ObFZ-m

19.4. 9.00 (STREDA) VsFZ – BFZ Hajnala, Valko, Hádek

19.4. 10.30 (STREDA) ZsFZ – VsFZ Hádek, Hajnala, Valko

19.4 12.50 (STREDA) VsFZ – ZsFZ Hajnala, Hádek, Valko

19.4. 14.20 (STREDA) BFZ – SsFZ Valko, Hajnala, Hádek

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 23. kolo

13.4. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) Domino – P. Bystrica Choreň, Fischer, Hajnala

13.4. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) Inter – FCA Petržalka Vašš, Henček, Martiš (HP UT Stupava)

13.4. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) K. Ves – Myjava Tanglmayer, Kočický, Szakáll (HP Stará Bajkalská)

Súťaže riadené BFZ

Turnaj 6-tich U12

12.4. 9.00-14.00 (STREDA) Martiš, Kočický, Křivan za ObFZ-m (HP UT FC Petržalka)

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 21. kolo

13.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Bernolákovo – Rovinka Tománek, Martiška, Gaži; Lazar

14.4. 10.30 (PIATOK) Vajnory – Rohožník Hajnala, Martinkovič, Olša D.; Jablonický

14.4. 10.30 (PIATOK) Rača – Báhoň Hudy, Parilák, Gaži; Ondrušek

14.4. 14.00 (PIATOK) Lozorno – Inter Malárik, Polakovič Ľ., Dujava; Páchnik

14.4. 14.00 (PIATOK) PŠC Pezinok – D. N. Ves Pavlíková, Straka, Bláha; Darlea

14.4. 14.30 (PIATOK) Ivanka p/D – Most p/B Piatka, Martiš, Ježík; Príkopa

15.4. 17.00 D. Lužná – Kráľová p/S Henček, Martinkovič, Tanglmayer; Pinček

16.4. 17.00 FC Malacky – Tomášov Ruc, Vašš, Ralbovský; Líška

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 21. kolo

14.4. 11.00 (PIATOK) Kalinkovo – Jakubov Kočický, Hádek, Sabela; Marczell

14.4. 14.00 (PIATOK) Lamač – Borinka Srna, Lalo, Triskal; Hájek

15.4. 17.00 Domino – Závod Krčová, Kachnič, Kalmár; Mydlárik

16.4. 17.00 V. Leváre – Jablonové Fischer, Strapek, Brody; Slezák

16.4. 17.00 Limbach – Vrakuňa Štofik, Valko, Matejová; Šuniar

16.4. 17.00 Viničné – Čunovo Vasilenko, Pati Nagy, Gosiorovský; Banič

16.4. 17.00 Šenkvice – S. Grob Čižmár, Budáč, Franek; Brody

16.4. 17.00 Rusovce – FCA Petržalka Bohun, Kardelis, Kica; Farkaš

St. dorast III. Liga SD3R – 21. kolo

13.4. 15.30 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – D. Lužná Martiš, Vašš, Henček (HP UT Stupava)

15.4. 9.00 NMŠK 1922 – Dubová Bláha, Brody, Polakovič Ľ.

16.4. 13.30 PŠC Pezinok – Iskra Petržalka Parilák, Olša D., Srna

16.4. 14.30 MŠK Senec – Rača Křivan, Dúbravec, Ťazký za ObFZ-m (HP Igram)

16.4. 14.30 Šenkvice – Šamorín Hamuliakovo Franek, Budáč, Čižmár

Ml. dorast III. Liga MD3R – 17. kolo

12.4. 17.00 (STREDA) Lamač – NMŠK 1922 Bláha, Gosiorovský

13.4. 13.00 (ŠTVRTOK) Rača – Šamorín Hamuliakovo Čižmár, Kardelis, Kica

13.4. 16.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Iskra Petržalka Pati Nagy, Kalmár

15.4. 10.30 PŠC Pezinok – Ružinov Ježík, Lalo

16.4. 10.30 Sv. Jur – Tomášov Maretta, Choreň

16.4. 12.30 MŠK Senec – P. Úľany Ťažký, Křivan, Dúbravec za ObFZ-m (HP Igram)

16.4. 17.00 Domino „B“ – Zohor Triskal, Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka Ježík, Kica

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) MŠK Senec – Rača Vašš, Tanglmayer (HP Reca)

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Bernolákovo – Sv. Jur Čižmár, Strapek

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) NMŠK 1922 – D. N. Ves Budáč, Štofik

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) D. Lužná – Domino Valko, Hádek

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Vrakuňa – Ružinov Henček, Sabela

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky Olša D., Lalo

I. liga žiačok BFZ – 12. kolo

16.4. 13.30 Sv. Jur – NMŠK 1922 Tanglmayer

Prípravka PMA1 – 16. kolo – dohrávka

12.4. 16.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Inter Štepanovský

Prípravka PMB1 – 16. kolo – dohrávka

12.4. 16.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Inter Kurina

Prípravka PMC – 16. kolo – dohrávka

12.4. 15.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Inter Štepanovský

Prípravka PMA2 – 13. kolo

10.4. 16.30 (PONDELOK) Domino „B“ – FA Lafranconi Šusták st.

Prípravka PMB2 – 13. kolo

10.4. 16.30 (PONDELOK) Domino „B“ – FA Lafranconi Stolárik

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 21. kolo

16.4. 14.30 V. Leváre – Bernolákovo Brody, Strapek

Prečítané: 75x