Obsadenie R a DS – PR BFZ 11.-21.9. 2017 č. 8
12.09.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 11.-21.9. 2017 č. 8

Obsadenie R a DS – PR BFZ 11.-21.9. 2017 č. 8

Súťaže riadené SFZ

Slovnaft Cup – 3. kolo

14.9. 16.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – FC Petržalka Pavlíková, Parilák, Martinkovič; Príkopa

Slovenský pohár Ženy – 1. kolo

14.9. 16.00 Sv. Jur – N. Zámky Fischer

II. Liga Ženy skupina „A“– 3. kolo

13.9. 17.00 (STREDA) FC Petržalka – Senica Matejová, Martiš

II. Liga Ženy skupina „A“– 6. kolo

16.9. 14.00 FK Dúbravka – D. Lužná BláhaHegedüs

17.9. 15.00 Vrakuňa – Spartak Trnava Triskal

17.9. 16.00 FC Petržalka – FC Čaka Henček

Modelovaný zápas Ženy

15.9. 11.00 (PIATOK) Slovensko Matejová, Krčová, Farkaš (HP NTC Senec)

St. dorast LSD – U19 – 7. kolo

16.9. 11.00 D. Streda – Nitra Marsal, Krivošík M., Lauer; Hracho

16.9. 17.00 Trnava – Bardejov Smolák, Parilák, Martinkovič; Richtárik

Turnaj regionálnych výberov chlapcov U14

18.9. 10.00 (PONDELOK) ZsFZ – VsFZ Piatka, Hádek, Valko (HP NTC Senec)

18.9. 11.45 (PONDELOK) SsFZ – BFZ Valko, Hádek, Piatka (HP NTC Senec)

19.9. 10.00 (UTOROK) SsFZ – ZsFZ Kočický, Martiš, Straka (HP P. Úľany)

19.9. 11.45 (UTOROK) BFZ – VsFZ Straka, Martiš, Kočický (HP P. Úľany)

20.9. 9.00 (STREDA) VsFZ – SsFZ Vašš, Klúčik, Henček (HP NTC Senec)

20.9. 10.30 (STREDA) ZsFZ – BFZ Henček, Klúčik, Vašš (HP NTC Senec)

Turnaj regionálnych výberov dievčat WU14 (HP D. Lužná)

20.9. 15.30 (STREDA) ZsFZ – BFZ Matejová, Martiš, Krčová

20.9. 17.00 (STREDA) SsFZ – VsFZ Krčová, Martiš, Matejová

21.9. 9.00 (ŠTVRTOK) VsFZ – ZsFZ Hajnala, Hádek, Fischer

21.9. 10.30 (ŠTVRTOK) BFZ – SsFZ Fischer, Hajnala, Hádek

21.9. 12.50 (ŠTVRTOK) BFZ – VsFZ Hádek, Fischer, Hajnala

21.9. 14.20 (ŠTVRTOK) SsFZ – ZsFZ Hajnala, Fischer, Hádek

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 17. kolo

12.9. 14.30-17.00 (UTOROK) FC Petržalka – Z. Moravce Choreň, Hajnala, Triskal

14.9. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) K. Ves – Inter Hudy, Ralbovský, Fischer

14.9. 14.30-17.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – L. Trnava Štofik, Straka, Kočický

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 6. kolo

17.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Púchov Ježík, Farkaš, Klúčik

17.9. 10.00-12.30 D. N. Ves – P. Bystrica Polakovič Ľ., Kardelis, Čižmár

17.9. 10.00-12.30 K. Ves – FC Petržalka Valko, Kočický, Piatka

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 4. kolo – dohrávka

20.9. 16.30 (STREDA) 27.8. 17.00 Rohožník – D. N. Ves Ruc, Choreň, Lauer; Bóc (D) za SFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo

15.9. 16.00 (PIATOK) Sv. Jur – Rovinka Choreň, Piatka, Ježík; Darlea

16.9. 16.00 PŠC Pezinok – Báhoň Štofik, Polakovič Ľ., Kardelis; Keller

17.9. 10.30 Rača – D. N. Ves Parilák, Bláha, Matejová; Pinček

17.9. 10.30 Slovan „B“ – Vajnory Vašš, Henček, Laciňák; Schmidt

17.9. 16.00 D. Lužná – Rohožník Straka, Malárik, Lauer; Líška

17.9. 16.00 Lozorno – Bernolákovo Ruc, Dujava, Martinkovič; Ľupták

17.9. 16.00 Tomášov – Most p/B Tanglmayer, Hajnala, Martiš; Mydlárik

17.9. 16.00 Ivanka p/D – FC Petržalka Hudy, Tománek, Olša D.; Truchlý

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 8. kolo

16.9. 16.00 Vrakuňa – Jakubov Harajbič, Klúčik, Samko; Lônčík (D) za SFZ

16.9. 16.00 Domino – V. Leváre Čižmár, Valko, Volek; Brody

16.9. 16.00 Lamač – Kalinkovo Kočický, Triskal, Kožuch; Slezák

17.9. 16.00 Rusovce – Limbach Lalo, Kica, Szakáll; Lazar

17.9. 16.00 S. Grob – FC Malacky Martiška, Kachnič, Kramár; Príkopa

17.9. 16.00 Závod – K.Ves Vasilenko, Hádek, Srna; Jablonický

17.9. 16.00 CFK Pezinok – Kráľová p/S Hegedüs, Krčová, Strapek; Beňo

17.9. 16.00 Viničné – Čunovo Fischer, Hrazdira, Kalmár; Marczell

St. dorast SD3R – U19 – 1. kolo

12.9. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – Šenkvice Henček, Srna, Hegedüs

St. dorast SD3R – U19 – 6. kolo

16.9. 10.30 Iskra Petržalka – Ružinov Henček, Ruc, Srna

16.9. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Domino Hajnala, Hádek, Strapek

17.9. 9.00 PŠC Pezinok – MŠK Senec Harajbič, Pati Nagy, Lomňančík

17.9. 13.00 D. Lužná – Rohožník Lauer, Malárik

17.9. 13.30 Šenkvice – Inter „B“ Pati Nagy, Harajbič

17.9. 13.30 Ivanka p/D – Rača Tománek, Olša D.

17.9. 13.30 Zohor – NMŠK 1922 Kožuch, Lomňančík

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo

19.9. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – Ivanka p/D Hajnala, Martiš, Gosiorovský

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 6. kolo

16.9. 16.00 Z. Ves – NMŠK 1922 Lomňančík

17.9. 13.30 Domino „B“ – FKP Dúbravka Choreň

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 6. kolo

16.9. 9.00 PŠC Pezinok – Domino „A“ Lalo, Farkaš

16.9. 16.00 P. Úľany – Vajnory Piatka

17.9. 13.30 MŠK Senec – Vrakuňa Bočák Jo., Knopp, Křivan za ObFZ-m (HP Igram)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 5. kolo

11.9. 17.00-15.30 (PONDELOK) D. Lužná – Iskra Petržalka Hádek, Valko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) Bernolákovo – Vrakuňa Bláha, Choreň

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) FKP Dúbravka – D. N. Ves Gosiorovský, Volek

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) MŠK Senec – NMŠK 1922 Hádek, Valko

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) Sv. Jur – PFA ŠTK Šamorín Hegedüs, Kramár

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) Šenkvice – Iskra Petržalka Lomňančík, Farkaš

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) Rača – D. Lužná Tanglmayer, Triskal

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Žolík Malacky Lalo, Klúčik

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 6. kolo

16.9. 9.00-10.45 PFA ŠTK Šamorín – D. Lužná Strapek, Hádek

16.9. 9.30-11.30 D. N. Ves – PŠC Pezinok Malárik, Fischer

16.9. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Žolík Malacky Tanglmayer, Kramár

16.9. 10.00-12.00 Bernolákovo – Rača Straka, Vasilenko

16.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Šenkvice Pati Nagy, Kica

17.9. 9.30-11.30 Vrakuňa – Iskra Petržalka Choreň, Triskal

17.9. 14.00-16.00 Sv. Jur – MŠK Senec Matejová, Volek

Prípravka PMA1 – 1. kolo – dohrávka

19.9. 16.00 (UTOROK) CFK Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v

Prípravka PMA1 – 11. kolo

12.9. 16.00 (UTOROK) CFK Pezinok – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

12.9. 18.00 (UTOROK) Rača – NMŠK 1922 Abrman

12.9. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – MŠK Senec Stolárik

12.9. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – Ivanka p/D Marczell

12.9. 18.00 (UTOROK) Rovinka – FA Lafranconi Randa

12.9. 18.00 (UTOROK) D. N. Ves – FC ŠTK Šamorín Šafárik

13.9. 18.00 (STREDA) FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMA1 – 3. kolo

16.9. 8.45 Ivanka p/D – PŠC Pezinok Marczell

16.9. 9.00 Rača – FKP Dúbravka Šafárik

16.9. 9.30 FC Malacky – D. Lužná (R) za ObFZ-v

16.9. 10.30 MŠK Senec – FA Lafranconi (R)

16.9. 11.00 CFK Pezinok – Rovinka (R) za ObFZ-v

16.9. 11.30 Vrakuňa – D. N. Ves Malovec Ro.

17.9. 13.00 NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Gajdošík

Prípravka PMA1 – 4. kolo – predohrávka

17.9. 10.00 D. Lužná – Rača Bočák Jo.

Prípravka PMB1 – 1. kolo – dohrávka

19.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 11. kolo

12.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

12.9. 17.00 (UTOROK) Rača – NMŠK 1922 Abrman

12.9. 17.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – MŠK Senec Stolárik

12.9. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – Ivanka p/D Marczell

12.9. 17.00 (UTOROK) Rovinka – FA Lafranconi Randa

12.9. 17.00 (UTOROK) D. N. Ves – FC ŠTK Šamorín Šafárik

13.9. 18.00 (STREDA) FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 3. kolo

16.9. 9.45 Ivanka p/D – PŠC Pezinok Marczell

16.9. 10.15 Rača – FKP Dúbravka Šafárik

16.9. 9.30 FC Malacky – D. Lužná (R) za ObFZ-v

16.9. 12.00 MŠK Senec – FA Lafranconi (R)

16.9. 12.15 CFK Pezinok – Rovinka (R) za ObFZ-v

16.9. 10.15 Vrakuňa – D. N. Ves Malovec Ro.

17.9. 12.00 NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Gajdošík

Prípravka PMC1 – 1. kolo – dohrávka

14.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – D. Lužná Malovec Ri.

19.9. 18.30 (UTOROK) CFK Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v

Prípravka PMC1 – 11. kolo

12.9. 18.30 (UTOROK) CFK Pezinok – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

12.9. 16.00 (UTOROK) Rača – NMŠK 1922 Abrman

12.9. 16.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – MŠK Senec Stolárik

12.9. 16.00 (UTOROK) D. Lužná – Ivanka p/D Marczell

12.9. 16.00 (UTOROK) Rovinka – FA Lafranconi Randa

12.9. 16.00 (UTOROK) D. N. Ves – FC ŠTK Šamorín Šafárik

13.9. 16.00 (STREDA) FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMC1 – 3. kolo

16.9. 10.45 Ivanka p/D – PŠC Pezinok Marczell

16.9. 11.30 Rača – FKP Dúbravka Šafárik

16.9. 11.30 FC Malacky – D. Lužná (R) za ObFZ-v

16.9. 13.00 MŠK Senec – FA Lafranconi (R)

16.9. 13.30 CFK Pezinok – Rovinka (R) za ObFZ-v

16.9. 9.00 Vrakuňa – D. N. Ves Malovec Ro.

17.9. 11.00 NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Gajdošík

Prípravka PMA2 – 2. kolo – dohrávky

12.9. 17.00 (UTOROK) Miloslavov – Domino „B“ (R)

14.9. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Iskra Petržalka Šafárik

Prípravka PMA2 – 3. kolo

16.9. 9.00 Iskra Petržalka – Vajnory Kurina

16.9. 10.00 NMŠK 1922 „B“ – Miloslavov Ufnár

17.9. 11.00 FK Dúbravka – Inter „B“ Sopata

18.9. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Z. Bystrica Uram

Prípravka PMA2 – 4. kolo – predohrávka

21.9. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Domino „B“ Stolárik

Prípravka PMB2 – 2. kolo – dohrávky

12.9. 18.00 (UTOROK) Miloslavov – Domino „B“ (R)

14.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Iskra Petržalka Šafárik

Prípravka PMB2 – 3. kolo

16.9. 9.00 Iskra Petržalka – Vajnory „B“ Uram

16.9. 11.00 NMŠK 1922 „B“ – Miloslavov Ufnár

17.9. 12.15 FK Dúbravka – Inter „B“ Sopata

18.9. 16.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Z. Bystrica Malovec Ri.

Prípravka PMB2 – 4. kolo – predohrávka

21.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Domino „B“ Stolárik

Prípravka PMC2 – 3. kolo

16.9. 9.00 N. Dedinka – Bernolákovo Križko

16.9. 12.00 Rohožník – Kalinkovo (R) za ObFZ-v

16.9. 16.15 Scorpions – Báhoň Kurina

17.9. 10.30 Stupava – Malinovo (R) za ObFZ-v

Prípravka PMC2 – 4. kolo – predohrávka

21.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Stupava Straka M.

Prípravka PMA3 – 1. kolo – dohrávka

19.9. 17.30 (UTOROK) Lamač – FC ŠTK Šamorín „B“ (R)

Prípravka PMA3 – 3. kolo

14.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Lamač Sopata

16.9. 10.00 FK Mariathal – Domino „C“ (R)

16.9. 15.00 Scorpions – Čunovo Kurina

17.9. 10.00 Jarovce – FC ŠTK Šamorín „B“ (R)

17.9. 10.00 Rusovce – FC Petržalka „B“ (R)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Dorast SD4V – 4. kolo

17.9. 13.30 CFK Pezinok – Rovinka Strapek, Krčová za BFZ

Prečítané: 100x
Zväzové novinky