Obsadenie R a DS – PR BFZ 13.-20.3. 2018 č. 20
11.03.2018, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 13.-20.3. 2018 č. 20

Súťaže riadené SFZ

Medzinárodné prípravné stretnutie žien WU19

15.3. 11.00 (ŠTVRTOK) Slovensko – Maďarsko Matulová, Roszbeck, Krčová (HP UT NTC Senec)

I. Liga Ženy – 10. kolo

17.3. 13.00 NMŠK 1922 – Ružomberok Krčová, Harajbič, Ralbovský

I. Liga Juniorky – 10. kolo

17.3. 15.00 NMŠK 1922 – Ružomberok Ralbovský, Harajbič, Krčová

II. Liga Ženy – 14. kolo

17.3. 12.00 Sv. Jur – Čaka Kardelis, Vašš

17.3. 14.00 FK Dúbravka – Z. Moravce Kožuch, Lomňančík

17.3. 15.00 D. Lužná – N. Zámky Lalo, Budáč

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 18. kolo – dohrávka

20.3. 15.00-17.15 (UTOROK) Slovan – Prešov Bohun, Kočický, Hajnala

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 14. kolo

13.3. 11.00-13.00 (UTOROK) Domino – FC Nitra Vašš, Čižmár, Valko (HP UT Pasienky)

13.3. 12.30-10.30 (UTOROK) Inter – D. Streda Hajnala, Štofik, Krčová (HP UT Stupava)

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 15. kolo

17.3. 10.00-12.00 K. Ves – FC Petržalka Malárik, Martiška, Triskal

17.3. 10.00-12.00 Slovan – FC Nitra Choreň, Olša D., Pati Nagy

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 19. kolo

17.3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Žolík Malacky Ruc, Lauer, Fischer

18.3. 10.00-12.30 Inter – Gabčíkovo Martiška, Straka, Martiš

I. Liga Žiačok – 14. kolo

17.3. 13.00 Slovan – AS Trenčín Hegedüs

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 17. kolo

17.3. 15.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok Polakovič Ľ., Straka, Laciňák; Jablonický

17.3. 15.00 Vajnory – Báhoň Tománek, Martiš, Dujava; Príkopa

17.3. 15.00 Sv. Jur – Lozorno Tanglmayer, Vašš, Kardelis; Darlea

18.3. 10.30 FC Petržalka – Rohožník Parilák, Henček, Martinkovič; Páchnik

18.3. 10.30 Slovan „B“ – Rača Hajnala, Choreň, Lauer; Líška

18.3. 15.00 Most p/B – Bernolákovo Bohun, Piatka, Ralbovský; Keller

18.3. 15.00 Rovinka – D. Lužná Bláha, Ruc, Olša D.; Pinček

18.3. 15.00 Ivanka p/D – Tomášov Pavlíková, Matejová, Štofik; Schmidt

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo

17.3. 15.00 K. Ves – Vrakuňa Sabela, Srna, Kašper; Truchlý (HP Zohor)

17.3. 15.00 Lamač – Závod Valko, Kalmár, Klúčik; Mydlárik

18.3. 15.00 V. Leváre – FC Malacky Hegedüs, Čižmár, Gosiorovský; Lazar

18.3. 15.00 Kráľová p/S – Limbach Lomňančík, Kočický, Krčová; Farkaš

18.3. 15.00 Kalinkovo – Jakubov Hádek, Lalo, Hrazdira; Marczell

18.3. 15.00 Čunovo – Rusovce Malárik, Kožuch, Harajbič; Ľupták

18.3. 15.00 Viničné – S. Grob Pati Nagy, Volek, Triskal; Brody

18.3. 15.00 CFK Pezinok – Domino Budáč, Fischer, Szakáll; Banič

Zimný turnaj dorast – finále – HP UT Montostroj Senec

14.3. 18.00 (STREDA) Žolík Malacky – MŠK Senec Hajnala, Valko, Hádek

Prečítané: 61x