Obsadenie R a DS – PR BFZ  17.-26.4. 2018 č. 25
16.04.2018, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 17.-26.4. 2018 č. 25

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy – 14. kolo

21.4. 13.00 Slovan – Ružomberok Kočický, Sabela, Triskal

I. Liga Juniorky – 14. kolo

21.4. 15.00 Slovan – Ružomberok Triskal, Sabela

II. Liga Ženy – 19. kolo

21.4. 14.30 Sv. Jur – Senica Budáč

21.4. 15.00 D. Lužná – FK Dúbravka Hrazdira, Hádek

Slovenský pohár Ženy – semifinále

17.4. 17.00 (UTOROK) Slovan – Myjava Krčová, Matejová, Martiš

St. dorast LSD – U19 – 25. kolo

21.4. 11.00 D. Streda – Trenčín Cvengroš, Parilák, Martinkovič; Likavský

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 20. kolo

18.4. 12.00-14.00 (STREDA) Domino – AS Trenčín Choreň, Hajnala, Krčová

22.4. 10.00-12.00 Slovan – Trnava Bohun, Hajnala, Martiš

Medzinárodný mládežnícky turnaj U15

17.4. 11.00 (UTOROK) Slovensko – Poľsko Ruc, Roszbeck, Vician (HP NTC Senec)

17.4. 11.00 (UTOROK) Maďarsko – Fínsko Straka, Jankovič, Choreň (HP Modranka)

20.4. 11.00 (PIATOK) Poľsko – Maďarsko Chromý, Roszbeck, Parilák (HP P. Úľany)

Priateľské medzištátne stretnutie žien WU15

20.4. 15.00 (PIATOK) Slovensko – Česko Matejová, Krčová, Kuzmová (HP D. Lužná)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 24. kolo

21.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Inter Piatka, Volek, Szakáll

22.4. 10.00-12.30 K. Ves – P. Bystrica Pati Nagy, Srna, Gosiorovský

22.4. 10.00-12.30 D. N. Ves – Púchov Ježík, Fischer, Kašper

I. Liga žiačok – 19. kolo

20.4. 16.00 (PIATOK) NMŠK 1922 – Trenčín Volek

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – osemfinále

25.4. 17.30 (STREDA) Rača – PŠC Pezinok Matejová, Bohun, Kočický; Príkopa

25.4. 17.30 (STREDA) S. Grob – Rovinka Ježík, Piatka, Srna; Lazar

25.4. 17.30 (STREDA) D. Lužná – Kalinkovo Štofik, Henček, Fischer; Truchlý

25.4. 17.30 (STREDA) Most p/B – CFK Pezinok Ralbovský, Tanglmayer, Čižmár; Mydlárik

25.4. 17.30 (STREDA) Jablonové – Rohožník Laciňák, Bláha, Gosiorovský; Jablonický

25.4. 17.30 (STREDA) K. Ves – D. N. Ves Olša D., Tománek, Kožuch; Darlea (HP Zohor)

25.4. 17.30 (STREDA) Kráľová p/S – Tomášov Krčová, Hajnala, Martiš; Keller

25.4. 17.30 (STREDA) MŠK Senec – Lozorno Kardelis, Vašš, Lalo; Schmidt

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 17. kolo – dohrávky

18.4. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – PŠC Pezinok Polakovič Ľ., Straka, Laciňák; Jablonický

18.4. 17.00 (STREDA) Most p/B – Bernolákovo Bohun, Piatka, Ralbovský; Keller

18.4. 17.00 (STREDA) Vajnory – Báhoň Tománek, Martiš, Dujava; Príkopa

18.4. 17.00 (STREDA) Sv. Jur – Lozorno Tanglmayer, Vašš, Kardelis; Mydlárik

18.4. 17.00 (STREDA) Ivanka p/D – Tomášov Pavlíková, Matejová, Štofik; Schmidt

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 22. kolo

21.4. 17.00 PŠC Pezinok – Sv. Jur Henček, Martiš, Ralbovský; Truchlý

21.4. 17.00 Báhoň – Rohožník Malárik, Ježík, Pati Nagy; Mydlárik

22.4. 10.30 Slovan „B“ – Rovinka Straka, Bláha, Dujava; Ľupták

22.4. 10.30 Rača – Most p/B Hudy, Martinkovič, Kardelis; Lazar

22.4. 17.00 Ivanka p/D – Vajnory Tanglmayer, Parilák, Laciňák; Pinček

22.4. 17.00 Tomášov – FC Petržalka Ruc, Bohun, Polakovič Ľ.; Keller

22.4. 17.00 Lozorno – D. N. Ves Choreň, Hajnala, Olša D.; Páchnik

22.4. 17.00 D. Lužná – Bernolákovo Tománek, Vašš, Štofik; Darlea

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo – dohrávky

18.4. 17.00 (STREDA) Čunovo – Rusovce Malárik, Kožuch, Harajbič; Pavlík R.

18.4. 17.00 (STREDA) Viničné – S. Grob Pati Nagy, Volek, Lalo; Brody

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 22. kolo

21.4. 17.00 Lamač – Čunovo Lalo, Fischer, Valko; Príkopa

21.4. 17.00 Domino – Kráľová p/S Srna, Kašper, Gosiorovský; Pavlík R.

22.4. 17.00 Viničné – Vrakuňa Hegedüs, Harajbič, Szakáll; Brody

22.4. 17.00 CFK Pezinok – Kalinkovo Martiška, Lomňančík, Vasilenko; Marczell

22.4. 17.00 Závod – V. Leváre Hádek, Piatka, Kožuch; Farkaš

22.4. 17.00 S. Grob – K. Ves Kočický, Martiš, Volek; Banič

22.4. 17.00 Rusovce – FC Malacky Čižmár, Budáč, Sabela; Schmidt

22.4. 17.00 Jakubov – Limbach Lauer, Triskal, Hrazdira; Slezák

St. dorast SD3R – U19 – 18. kolo

19.4. 16.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – NMŠK 1922 Hajnala, Tanglmayer, Kašper

20.4. 17.00 (PIATOK) Šenkvice – Domino Ježík, Lalo, Olša D.

21.4. 9.30 MŠK Senec – Rohožník Kardelis, Štofik, Vasilenko

21.4. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Rača Vašš, Choreň, Laciňák

22.4. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Sabela, Budáč, Volek

22.4. 14.00 D. Lužná – Inter „B“ Štofik, Vašš

22.4. 14.30 Zohor – Ružinov Ralbovský, Malárik

St. dorast SD3R – U19 – 19. kolo – predohrávka

26.4. 16.00 (STVRTOK) Domino – Šamorín Hamuliakovo Choreň, Hegedüs, Kašper

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 18. kolo

22.4. 9.30 Žolík Malacky „B“ – Z. Ves Lomňančík, Kožuch

22.4. 13.30 Domino „B“ – FC Petržalka „B“ Rataj, Sabo za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 18. kolo

19.4. 17.00 (ŠTVRTOK) P. Úľany – PŠC Pezinok Piatka

21.4. 13.30 Ružinov – Rača Polakovič Ľ.

21.4. 17.00 Vrakuňa – Vajnory Ruc

22.4. 14.30 MŠK Senec – Domino Bláha (HP Igram)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo – dohrávka

19.4. 18.00-16.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Vrakuňa Valko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 18. kolo

21.4. 9.30-11.30 D. N.Ves – Rača Tománek, Kožuch

21.4. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Sv. Jur Dujava, Lomňančík

21.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – Šenkvice Čižmár, Harajbič

21.4. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok Bláha, Hegedüs

21.4. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – D. Lužná Dúbravec, Vanek za ObFZ-m

22.4. 9.30-11.30 Vrakuňa – MŠK Senec Malárik, Henček

22.4. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Žolík Malacky Olša D., Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 20. kolo – predohrávka

25.4. 17.30-16.00 (STREDA) D. N. Ves – Žolík Malacky Sabela, Volek

Regionálny výber dievčat U11

24.4. (UTOROK) Hajnala, Martiš, Krčová (HP D. Lužná)

15.30 ZsFZ – BFZ

17.00 SsFZ – VsFZ

25.4. (STREDA) Hajnala, Martiš, Krčová (HP Viničné)

9.00 VsFZ – ZsFZ

10.30 BFZ – SsFZ

12.50 BFZ – VsFZ

14.20 SsFZ – ZsFZ

Prípravka PMA1 – 14. kolo – dohrávka

17.4. 18.15 (UTOROK) D. Lužná – Vrakuňa Vargová

Prípravka PMA1 – 16. kolo

21.4. 9.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D Huska

21.4. 9.00 FA Lafranconi – MŠK Senec Malovec Ri.

21.4. 9.00 D. Lužná – FC Malacky Malovec Ro.

21.4. 10.00 Rovinka – CFK Pezinok Štepanovský

21.4. 14.00 FKP Dúbravka – Rača (R)

22.4. 9.00 FC ŠTK Šamorín – NMŠK 1922 Randa

Prípravka PMA1 – 23. kolo

24.4. 17.00 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Randa

Prípravka PMB1 – 14. kolo – dohrávka

17.4. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – Vrakuňa Randa

Prípravka PMB1 – 16. kolo

21.4. 10.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D Huska

21.4. 10.15 FA Lafranconi – MŠK Senec Malovec Ri.

21.4. 10.15 D. Lužná – FC Malacky Malovec Ro.

21.4. 11.30 Rovinka – CFK Pezinok Štepanovský

21.4. 14.00 FKP Dúbravka – Rača Malovec Ri.

22.4. 10.00 FC ŠTK Šamorín – NMŠK 1922 Randa

Prípravka PMB1 – 23. kolo

24.4. 18.30 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Randa

Prípravka PMC1 – 14. kolo – dohrávka

17.4. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – Vrakuňa Vargová

Prípravka PMC1 – 16. kolo

21.4. 11.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D Huska

21.4. 11.30 FA Lafranconi – MŠK Senec Malovec Ri.

21.4. 11.30 D. Lužná – FC Malacky Malovec Ro.

21.4. 13.00 Rovinka – CFK Pezinok Štepanovský

21.4. 15.00 FKP Dúbravka – Rača Malovec Ri.

22.4. 11.00 FC ŠTK Šamorín – NMŠK 1922 Randa

21.4. 13.00 D. N. Ves – Vrakuňa (R)

Prípravka PMC1 – 23. kolo

24.4. 18.30 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Vargová

Prípravka PMA2 – 13. kolo

16.4. 17.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – FK Dúbravka Křivan

Prípravka PMA2 – 14. kolo

19.4. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Z. Bystrica Sabo

21.4. 9.00 Vajnory – Domino „B“ (R)

21.4. 9.00 Iskra Petržalka – Miloslavov Uram

22.4. 11.00 FK Dúbravka – NMŠK 1922 „B“ Ťažký

Prípravka PMA2 – 15. kolo

26.4. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Vajnory Randa

Prípravka PMB2 – 13. kolo

16.4. 16.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – FK Dúbravka Křivan

Prípravka PMB2 – 14. kolo

19.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Z. Bystrica Sabo

21.4. 9.00 Vajnory „B“ – Domino „B“ (R)

21.4. 9.00 Iskra Petržalka – Miloslavov (R)

22.4. 12.15 FK Dúbravka – NMŠK 1922 „B“ Ťažký

Prípravka PMB2 – 15. kolo

26.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Vajnory Randa

Prípravka PMC2 – 14. kolo

21.4. 14.30 Báhoň – Scorpions (R) za ObFZ-v

22.4. 11.00 Malinovo – Stupava Vargová

22.4. 11.00 Bernolákovo – N. Dedinka (R)

22.4. 14.30 Kalinkovo – Rohožník (R)

Prípravka PMA3 – 12. kolo

21.4. 9.00 FC ŠTK Šamorín „B“ – Jarovce (R)

21.4. 9.30 Lamač – Vrakuňa (R)

22.4. 8.30 FC Petržalka „B“ – Rusovce Malovec Ri.

22.4. 11.00 Čunovo – Scorpions (R)

22.4. 14.00 Domino „C“ – Mariathal (R)

Prípravka PMA3 – 13. kolo

26.4. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Jarovce (R)

Prípravka PRMA – 16. kolo

21.4. 10.00 Láb – Stupava Šabíková

21.4. 11.30 V. Leváre – Kostolište Lukeš

22.4. 10.00 Vysoká p/M – Borinka Šabíková

22.4. 11.00 Rohožník – Lozorno Polák

22.4. 11.00 Gajary – Studienka Michalovič

22.4. 14.30 Jakubov – Závod Šabíková

22.4. 14.30 Zohor – Sološnica Michalovič

Prípravka PRPK – 16. kolo

21.4. 10.30 Limbach – Báhoň (R)

21.4. 11.00 Viničné – Sv. Jur Sobolová

21.4. 14.30 Jablonec – Šenkvice Tahotný

22.4. 10.00 Vištuk – Častá (R)

22.4. 10.00 S. Grob – Budmerice (R)

22.4. 13.00 PŠC Pezinok „B“ – Modra Huska

22.4. 14.30 Vinosady – Grinava (R)

 

Prečítané: 63x