Obsadenie R a DS – PR BFZ 17.-27.4. 2017 č. 24
18.04.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 17.-27.4. 2017 č. 24

Obsadenie R a DS – PR BFZ 17.-27.4. 2017 č. 24

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo

22.4. 10.00-12.00 Inter – Z. MoravceKočický, Bohun, Triskal

23.4. 10.00-12.00 K. Ves – H. NitraMalárik, Ruc, Ralbovský

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo

26.4. 14.00-16.00 (STREDA) Slovan – FC Nitra Vašš, Ruc, Gaži

II. Liga Ženy skupina „A“ – 16. kolo

22.4. 13.00 FK Dúbravka – Bodíky Malárik, Pati Nagy

22.4. 15.00 Sv. Jur – NMŠK 1922 Ježík, Lalo

22.4. 15.00 D. Lužná – Spartak Trnava „B“ Krčová, Štofik

Turnaj regionálnych výberov dievčat WU14 (HP D. Lužná)

18.4. 15.30 (UTOROK) BFZ – ZsFZ Kočický, Martiš, Křivan (AR2) za ObFZ-m

18.4. 17.00 (UTOROK) SsFZ – VsFZ Martiš, Kočický, Křivan (AR2) za ObFZ-m

19.4. 9.00 (STREDA) VsFZ – BFZ Hajnala, Valko, Hádek

19.4. 10.30 (STREDA) ZsFZ – VsFZ Hádek, Hajnala, Valko

19.4 12.50 (STREDA) VsFZ – ZsFZ Hajnala, Hádek, Valko

19.4. 14.20 (STREDA) BFZ – SsFZ Valko, Hajnala, Hádek

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 24. kolo

22.4. 10.00-12.30 FCA Petržalka – Púchov Hajnala, Piatka, Bláha

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – osemfinále

26.4. 17.30 (STREDA) Malinovo – Kalinkovo Ralbovský, Lalo, Kočický; Chladek

26.4. 17.30 (STREDA) Rovinka – Jakubov Matejová, Martiš, Maretta; Hájek

26.4. 17.30 (STREDA) Tomášov – Borinka Bláha, Polakovič Ľ., Fischer; Darlea

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 22. kolo

22.4. 17.00 Inter – Rača Lauer, Dujava, Laciňák; Líška (HP UT Stupava)

23.4. 13.30 D. N. Ves – Bernolákovo Henček, Piatka, Ježík; Hájek

23.4. 17.00 Báhoň – FC Malacky Pavlíková, Straka, Polakovič Ľ.; Beňo

23.4. 17.00 Tomášov – D. Lužná Martiška, Lauer, Laciňák; Truchlý

23.4. 17.00 Kráľová p/S – PŠC Pezinok Hudy, Tománek, Maretta; Lazar

23.4. 17.00 Rovinka – Vajnory Parilák, Malárik, Martiš; Ľupták

23.4. 17.00 Rohožník – Ivanka p/D Vašš, Ruc, Ralbovský; Príkopa

23.4. 17.00 Most p/B – Lozorno Tanglmayer, Martinkovič, Gaži; Darlea

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 22. kolo

23.4. 10.30 FCA Petržalka – Šenkvice Bláha, Štofik, Krčová; Mydlárik

23.4. 17.00 Jablonové – Lamač Kardelis, Vasilenko, Sabela; Marczell

23.4. 17.00 Borinka – Rusovce Brody, Čižmár, Štofik; Keller

23.4. 17.00 S. Grob – Domino Valko, Fischer, Srna; Farkaš

23.4. 17.00 Závod – Viničné Pati Nagy, Franek, Kica; Šuniar

23.4. 17.00 Čunovo – Limbach Triskal, Kočický, Szakáll; Pavlík R.

23.4. 17.00 Kalinkovo – Vrakuňa Choreň, Hádek, Kachnič; Slezák

23.4. 17.00 Jakubov – V. Leváre Lalo, Bohun, Gosiorovský; Chladek

St. dorast III. Liga SD3R – 22. kolo

22.4. 13.30 Iskra Petržalka – NMŠK 1922 Ruc, Parilák, Tanglmayer

22.4. 14.30 Rohožník – MŠK Senec Polakovič Ľ., Martiška, Maretta

23.4. 9.30 Ružinov – Šenkvice Srna, Sabela, Vasilenko

23.4. 10.30 Rača – PŠC Pezinok Fischer, Čižmár, Gosiorovský

23.4. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – D.N. Ves Bláha, Kachnič, Krčová

Ml. dorast III. Liga MD3R – 17. kolo – dohrávky

18.4. 17.00 (UTOROK) Domino „B“ – Zohor Triskal, Hádek

19.4. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Iskra Petržalka Malárik, Kalmár

Ml. dorast III. Liga MD3R – 18. kolo

22.4. 14.30 Zohor – MŠK Senec Tománek, Hudy

22.4. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Sv. Jur Kica, Choreň

22.4. 17.00 P. Úľany – PŠC Pezinok Hádek, Valko

23.4. 10.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves Martiš, Maretta

23.4. 10.30 Iskra Petržalka – Domino „B“ Martinkovič, Polakovič Ľ.

23.4. 11.30 Ružinov – Rača Vasilenko, Sabela

23.4. 14.30 Tomášov – Lamač Laciňák, Lauer

Ml. dorast III. Liga MD3R – 19. kolo

27.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Lamač – Šamorín Hamuliakovo Štofik, Krčová

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka Ježík, Štofik

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) MŠK Senec – Rača Vašš, Tanglmayer (HP Reca)

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Bernolákovo – Sv. Jur Čižmár, Strapek

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) NMŠK 1922 – D. N. Ves Budáč, Gaži

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) D. Lužná – Domino Valko, Hádek

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Vrakuňa – Ružinov Henček, Sabela

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky Olša D., Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo

22.4. 9.00-11.00 Domino – NMŠK 1922 Vasilenko, Franek

22.4. 9.00-11.00 Sv. Jur – MŠK Senec Kardelis, Lalo

22.4. 9.00-11.00 Rača – PŠC Pezinok Henček, Gosiorovský

22.4. 9.30-11.30 Ružinov – D. Lužná Čižmár, Brody

22.4. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Šenkvice Gaži, Sabela

23.4. 9.00-11.00 D. N. Ves – Iskra Petržalka Choreň, Franek

23.4. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Vrakuňa Hudy, Tománek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 16. kolo

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) FKP Dúbravka – Domino Parilák, Budáč

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) D. N. Ves – Ružinov Brody, Gosiorovský

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) Sv. Jur – Šenkvice Hajnala, Sabela

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) Rača – Vrakuňa Tanglmayer, Franek

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) MŠK Senec – NMŠK 1922 Piatka, Henček (HP Reca)

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) Bernolákovo – Iskra Petržalka Valko, Hádek

26.4. 18.00-16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – D. Lužná Ježík, Olša D.

I. liga žiačok BFZ – 12. kolo

26.4. 16.00 (STREDA) FCA Petržalka – Slovan Uram (R) za ObFZ-m

I. liga žiačok BFZ – 13. kolo

23.4. 13.00 NMŠK 1922 – FCA Petržalka Kormaník (R) za ObFZ-m

23.4. 13.30 D. Lužná – Sv. Jur Hegedüš (R) za ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 17. kolo

22.4. 10.15 Vrakuňa – Inter Kurina

22.4. 14.00 Rača – D. N. Ves Ufnár

23.4. 9.00 K. Ves – FKP Dúbravka Štepanovský

23.4. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Domino Marczell

23.4. 9.00 MŠK Senec – Slovan Blaho

23.4. 13.30 FCA Petržalka – NMŠK 1922 Šusták st.

Prípravka PMB1 – 17.kolo

22.4. 11.30 Vrakuňa – Inter Kurina

22.4. 15.15 Rača „B“ – D. N. Ves Ufnár

23.4. 10.15 K. Ves – FKP Dúbravka Štepanovský

23.4. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Domino Marczell

23.4. 10.30 MŠK Senec „B“ – Slovan „B“ Blaho

23.4. 13.30 FCA Petržalka – NMŠK 1922 „B“ (R)

Prípravka PMC – 17. kolo

22.4. 9.00 Vrakuňa – Inter Kurina

22.4. 16.30 Rača – D. N. Ves Ufnár

23.4. 11.30 K. Ves – FKP Dúbravka Štepanovský

23.4. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Domino Marczell

23.4. 12.00 MŠK Senec „C“ – Slovan „C“ Blaho

23.4. 14.30 FCA Petržalka – NMŠK 1922 Šusták st.

Prípravka PMA2 – 15. kolo

22.4. 9.00 Vajnory – FA Lafranconi Ufnár

22.4. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FA Bratislava Malovec Ri.

22.4. 9.30 Ivanka p/D – FC Malacky Marczell

22.4. 10.00 N. Dedinka – K. Ves „B“ Slyško

23.4. 11.00 FK Dúbravka – Domino „B“ Stolárik

Prípravka PMB2 – 15. kolo

22.4. 10.30 Vajnory „B“ – FA Lafranconi Ufnár

22.4. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – FA Bratislava Malovec Ri.

22.4. 11.00 Ivanka p/D – FC Malacky „B“ Marczell

22.4. 9.00 N. Dedinka – K. Ves „B“ Slyško

23.4. 9.30 FK Dúbravka – Domino „B“ Stolárik

Prípravka PMA3 – 13. kolo

22.4 10.30 FK Mariathal „C“ – Lamač Ťažký

22.4. 11.00 Rusovce – FCA Petržalka Pusztai

22.4. 12.00 Scorpions – Jarovce (R) (HP Jarovce)

23.4. 15.00 Domino „C“ – Čunovo Štepanovský

Prípravka PRMA 14. kolo – dohrávka

20.4. 17.30 Jakubov – Rohožník Rybecký

Prípravka PRMA – 17. kolo

22.4. 10.30 Kostolište – V. Leváre (R)

23.4. 9.30 Stupava – Závod Kožuch

23.4. 9.30 Láb – Zohor (R)

23.4. 10.00 Vysoká p/M – Studienka (R)

23.4. 10.30 Borinka – Sološnica Kožuch (HP UT Stupava)

23.4. 14.30 Jakubov – Lozorno (R)

Prípravka PRPK – 19. kolo

22.4. 10.00 S. Grob – Grinava (R)

22.4. 11.00 Viničné – Častá (R)

22.4. 14.30 Vinosady – Jablonec (R)

23.4. 10.00 Vištuk – Sv. Jur (R)

23.4. 10.00 Budmerice – Báhoň Opálek

23.4. 10.00 Modra – PŠC Pezinok (R)

23.4. 10.30 Limbach – Šenkvice Klúčik

Prípravka PRSC – 20. kolo

22.4. 9.30 Kráľová p/S – Rovinka (R)

22.4. 9.30 Miloslavov „A“ – Malinovo Randa

22.4. 11.00 Miloslavov „B“ – Ivanka p/D „B“ Randa

23.4. 9.00 Tomašov – Most p/B (R)

23.4. 10.00 Čataj – Danubia H. Šúr (R)

23.4. 13.30 MŠK Senec „B“ – Kalinkovo (R)

23.4. 14.30 Ch. Grob – Bernolákovo (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci MZM A – 19. kolo

23.4. 14.30 Kalinkovo – Kráľová p/S Hádek (R) za BFZ

Prečítané: 71x
Zväzové novinky