Obsadenie R a DS – PR BFZ 18.-19.3. 2017 č. 19
13.03.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 18.-19.3. 2017 č. 19

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 14. kolo

18.3. 10.00-12.00 FCA Petržalka – Spartak Trnava Dujava, Gaži, Hudy

18.3. 10.00-12.00 Inter – K. VesLauer, Franek, Choreň

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 19. kolo

18.3. 10.00-12.30 Domino – Gabčíkovo Parilák, Strapek, Valko (HP UT Rapid Prievoz)

18.3. 10.00-12.30 Inter – Dubnica Henček, Štofik, Krčová (HP UT Stupava)

18.3. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Z. Moravce Vašš, Matejová, Gosiorovský

19.3. 10.00-12.30 K. Ves – FCA Petržalka Martiška, Laciňák, Strapek (HP Stará Bajkalská)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 17. kolo

18.3. 15.00 PŠC Pezinok – Lozorno Malárik, Bláha, Laciňák; Chladek

18.3. 15.00 Báhoň – D. N. Ves Polakovič Ľ., Martinkovič, Martiška; Hájek

19.3. 10.30 Rača – Rovinka Pavlíková, Ralbovský, Bláha; Pinček

19.3. 15.00 Vajnory – Inter Ruc, Vašš, Martinkovič; Príkopa

19.3. 15.00 Bernolákovo – Ivanka p/D Piatka, Parilák, Polakovič Ľ.; Darlea

19.3. 15.00 D. Lužná – Most p/B Hudy, Tománek, Hajnala; Ľupták

19.3. 15.00 FC Malacky – Rohožník Straka T., Lauer, Dujava; Jablonický

19.3. 15.00 Tomášov – Kráľová p/S Tanglmayer, Gaži, Martiš; Keller

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo

18.3. 15.00 Domino – V. Leváre Sabela, Lalo, Kalmár; Šuniar (HP UT Prievoz Rapid)

18.3. 15.00 Lamač – Čunovo Pati Nagy, Vasilenko, Budáč; Líška

19.3. 10.30 FCA Petržalka – S. Grob Kardelis, Henček, Matejová; Pavlík R.

19.3. 15.00 Limbach – Jablonové Franek, Fischer, Szakáll; Mydlárik

19.3. 15.00 Viničné – Kalinkovo Valko, Čižmár, Choreň; Lazar

19.3. 15.00 Šenkvice – Jakubov Srna, Štofik, Triskal; Banič

19.3. 15.00 Rusovce – Vrakuňa Kica, Kočický, Brody; Truchlý

19.3. 15.00 Borinka – Závod Hádek, Kachnič, Krčová; Brody

St. Dorast III. Liga SD3R – 17. kolo

18.3. 10.00 NMŠK 1922 – D. Lužná Maretta, Tanglmayer, Ruc

18.3. 14.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok Čižmár, Brody ,Triskal

19.3. 9.30 Ružinov – Šamorín Hamuliakovo Bohun, Vasilenko, Kalmár

19.3. 12.30 Šenkvice – Rača Triskal, Štofik, Srna

19.3. 15.00 Inter „B“ – MŠK Senec Olša D., Malárik, Sabela (HP UT Stupava)

 

Prečítané: 1x