Obsadenie R a DS – PR BFZ 2.-12.10. 2017 č. 11
02.10.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 2.-12.10. 2017 č. 11

Obsadenie R a DS – PR BFZ 2.-12.10. 2017 č. 11

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy 5. kolo

7.10. 13.00 NMŠK 1922 – Bardejov Bláha, Kica, Martiška

I. Liga Juniorky 5. kolo

7.10. 15.00 NMŠK 1922 – Bardejov Martiška, Kica, Bláha

II. Liga Ženy skupina „A“– 9. kolo

7.10. 14.00 FK Dúbravka – D. Dtreda Polakovič Ľ., Kašper

7.10. 15.00 D. Lužná – Vrakuňa Strapek, Triskal

7.10. 15.00 Sv. Jur – Spartak Trnava „B“ Srna, Farkaš

St. dorast LSD – U19 – 10. kolo

7.10. 11.00 Senica – Podbrezová Šuniar, Martinkovič, Parilák; Richtárik

7.10. 11.00 Slovan – D. Streda Ochotnický, Somoláni T., Lauer; Cuninka

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo – dohrávka

4.10. 13.30-15.30 (STREDA) FC Petržalka – Inter Henček, Hegedüs, Volek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 7. kolo

7.10. 10.00-12.00 FC Petržalka – Z. Moravce Tanglmayer, Piatka, Vasilenko

7.10. 10.00-12.00 Inter – Púchov Malárik, Štofik, Fischer

8.10. 10.00-12.00 K. Ves – FC Nitra Vašš, Pati Nagy, Laciňák

Mini Champions Liga U12

3.10. 13.30-18.00 (UTOROK) Bohun, Kočický (HP UT FC Petržalka)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 9. kolo

7.10. 10.00-12.30 FC Petržalka – Dubnica Henček, Ježík, Harajbič

8.10. 10.00-12.30 D. N. Ves – K. Ves Malárik, Sabela, Kica

I. Liga žiačok – 9. kolo

7.10. 13.00 NMŠK 1922 – Senica Krčová

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo – dohrávky

4.10. 15.30 (STREDA) Most p/B – Rača Malárik, Bohun, Straka; Lazar

4.10. 15.30 (STREDA) D. N. Ves – Lozorno Piatka, Hudy, Olša D.; Keller

4.10. 15.30 (STREDA) Bernolákovo – D. Lužná Štofik, Vašš, Matejová; Príkopa

4.10. 15.30 (STREDA) Rohožník – Báhoň Hajnala, Tanglmayer, Ježík; Jablonický

4.10. 18.30 (STREDA) FC Petržalka – Tomášov Parilák, Tománek, Martiška; Páchnik

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 11. kolo

7.10. 15.30 D. N. Ves – Slovan „B“ Straka, Dujava, Pati Nagy; Príkopa

7.10. 15.30 Báhoň – Rača Bohun, Vašš, Laciňák; Ľupták

8.10. 10.30 FC Petržalka – Rovinka Pavlíková, Tanglmayer, Štofik; Schmidt

8.10. 14.30 D. Lužná – Lozorno Parilák, Polakovič Ľ., Kardelis; Darlea

8.10. 15.30 Vajnory – PŠC Pezinok Hajnala, Martinkovič, Martiška; Páchnik

8.10. 15.30 Most p/B – Sv. Jur Tománek, Choreň, Olša D.; Pinček

8.10. 15.30 Bernolákovo – Ivanka p/D Ruc, Martiš, Lauer; Keller

8.10. 15.30 Rohožník – Tomášov Piatka, Ralbovský, Matejová; Líška

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 11. kolo

8.10. 15.30 Kalinkovo – Vrakuňa Hegedüs, Kašper, Hádek; Marczell

8.10. 15.30 Kráľová p/S – Čunovo Lalo, Volek, Szakáll; Truchlý

8.10. 15.30 V. Leváre – Viničné Kramár, Kalmár, Kachnič; Banič

8.10. 15.30 K. Ves – Lamač Krčová, Čižmár, Triskal; Lazar (HP Zohor)

8.10. 15.30 FC Malacky – CFK Pezinok Kočický, Strapek, Gosiorovský; Beňo

8.10. 15.30 Limbach – Domino Fischer, Valko, Samko; Farkaš

8.10. 15.30 Jakubov – Závod Farkaš, Srna, Klúčik; Brody

8.10. 15.30 Rusovce – S.Grob Budáč, Kožuch, Vasilenko; Hájek

St. dorast SD3R – U19 – 6. kolo – dohrávka

4.10. 15.30 (STREDA) Zohor – NMŠK 1922 Kožuch, Lomňančík

St. dorast SD3R – U19 – 9. kolo

7.10. 10.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok Kalmár, Gosiorovský, Krčová

8.10. 10.30 Rača – Ružinov Čižmár, Martiš, Gosiorovský

8.10. 11.30 D. Lužná – Šenkvice Kardelis, Polakovič Ľ.

8.10. 13.00 Inter „B“ – Zohor Dujava, Hrazdira (HP UT Stupava)

8.10. 13.00 Rohožník – Ivanka p/D Matejová, Ralbovský

8.10. 13.00 MŠK Senec – Šamorín Hamuliakovo Straka, Bláha

8.10. 15.00 Domino – Iskra Petržalka Štofik, Pati Nagy

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 9. kolo

7.10. 15.30 Z. Ves – Žolík Malacky „B“ Lomňančík

8.10. 14.30 FC Petržalka „B“ – Domino „B“ Henček

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 9. kolo

7.10. 13.00 Rača – Ružinov Sabela, Volek

7.10. 13.30 Domino „A“ – MŠK Senec Koštrna, Villalba za ObFZ-m

7.10. 13.30 PŠC Pezinok – P. Úľany Choreň, Samko

8.10. 10.00 Vajnory – Vrakuňa Klúčik, Olša D. (HP Sv. Jur)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 6. kolo – dohrávka

4.10. (STREDA) 16.00 Vrakuňa – Iskra Petržalka Triskal (MZRL)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 9. kolo

7.10. 9.30-11.30 Rača – Sv.Jur Sabela, Volek

7.10. 10.00-12.00 D. Lužná – Bernolákovo Strapek, Triskal

7.10. 10.30-12.30 Šenkvice – Vrakuňa Olša D., Lalo

7.10. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – D.N. Ves Křivan, Sopata za ObFZ-m

8.10. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – MŠK Senec Ježík, Valko

8.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – FKP Dúbravka Kožuch, Lomňančík

8.10. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – NMŠK 1922 Hádek, Kašper

Prípravka PMA1 – 3. kolo – dohrávky

2.10. 16.00 (PONDELOK) Vrakuňa – D. N. Ves Malovec Ro.

3.10. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Sopata

8.10. 9.00 CFK Pezinok – Rovinka (R) za ObFZ-v

Prípravka PMA1 – 6. kolo

7.10. 8.45 Ivanka p/D – Vrakuňa (R)

7.10. 9.00 PŠC Pezinok – D. Lužná (R) za ObFZ-v

7.10. 9.00 D. N. Ves – Rača Stolárik

7.10. 9.00 FA Lafranconi – CFK Pezinok Ufnár

7.10. 10.00 Rovinka – FKP Dúbravka Šafárik

8.10. 9.00 FC ŠTK Šamorín – FC Malacky (R)

8.10. 10.30 MŠK Senec – NMŠK 1922 (R)

Prípravka PMA1 – 13. kolo

10.10. 17.00 (UTOROK) Rača – CFK Pezinok (R)

10.10. 18.00 (UTOROK) FC Malacky – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

10.10. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Vrakuňa Vanek

10.10. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – NMŠK 1922 Bočák Jo.

10.10. 18.00 (UTOROK) Rovinka – MŠK Senec (R) .

10.10. 17.00 (UTOROK) D. N. Ves – Ivanka p/D Šafárik

10.10. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – FA Lafranconi Marczell

Prípravka PMB1 – 3. kolo – dohrávky

3.10. 16.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Sopata

8.10. 10.30 CFK Pezinok – Rovinka (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 12. kolo – dohrávka

3.10. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Rovinka Kravárik

Prípravka PMB1 – 6. kolo

7.10. 9.45 Ivanka p/D – Vrakuňa (R)

7.10. 10.00 PŠC Pezinok – D. Lužná (R) za ObFZ-v

7.10. 10.15 FA Lafranconi – CFK Pezinok Ufnár

7.10. 11.30 Rovinka – FKP Dúbravka Šafárik

8.10. 10.00 FC ŠTK Šamorín – FC Malacky (R)

8.10. 12.00 MŠK Senec – NMŠK 1922 (R)

Prípravka PMB1 – 13. kolo

10.10. 17.00 (UTOROK) Rača – CFK Pezinok Křivan

10.10. 18.00 (UTOROK) FC Malacky – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

10.10. 17.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Vrakuňa Ťažký

10.10. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – NMŠK 1922 Bočák Jo.

10.10. 17.00 (UTOROK) Rovinka – MŠK Senec (R)

10.10. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – FA Lafranconi (R)

Prípravka PMC1 – 3. kolo – dohrávky

2.10. 16.00 (PONDELOK) Vrakuňa – D. N. Ves Malovec Ro.

3.10. 16.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín (R)

8.10. 10.30 CFK Pezinok – Rovinka (R) za ObFZ-v

Prípravka PMC1 – 1. kolo – dohrávka

12.10. 16.00 (STVRTOK) Vrakuňa – D. Lužná Malovec Ri.

Prípravka PMC1 – 6. kolo

7.10. 10.45 Ivanka p/D – Vrakuňa (R)

7.10. 11.00 PŠC Pezinok – D. Lužná (R) za ObFZ-v

7.10. 10.15 D. N. Ves – Rača Stolárik

7.10. 11.30 FA Lafranconi – CFK Pezinok Ufnár

7.10. 13.00 Rovinka – FKP Dúbravka Šafárik

8.10. 11.00 FC ŠTK Šamorín – FC Malacky (R)

8.10. 13.00 MŠK Senec – NMŠK 1922 (R)

Prípravka PMC1 – 13. kolo

10.10. 16.00 (UTOROK) Rača – CFK Pezinok Křivan

10.10. 16.00 (UTOROK) FC Malacky – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

10.10. 16.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Vrakuňa Vanek

10.10. 16.00 (UTOROK) D. Lužná – NMŠK 1922 Bočák Jo.

10.10. 16.00 (UTOROK) Rovinka – MŠK Senec (R)

10.10. 16.00 (UTOROK) D. N. Ves – Ivanka p/D Šafárik

10.10. 16.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – FA Lafranconi Marczell

Prípravka PMA2 – 5. kolo – dohrávka

2.10. 17.00 (PONDELOK) Domino „B” – Iskra Petržalka Ertel

Prípravka PMA2 – 6. kolo

5.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – Miloslavov Straka M.

7.10. 9.00 Vajnory – Z. Bystrica Štepanovský

7.10. 9.00 Iskra Petržalka – NMŠK 1922 „B” Sopata

8.10. 11.00 FK Dúbravka – Domino „B” Abrman

Prípravka PMB2 – 5. kolo – dohrávka

2.10. 16.00 (PONDELOK) Domino „B” – Iskra Petržalka Ertel

Prípravka PMB2 – 6. kolo

5.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – Miloslavov (R)

7.10. 10.30 Vajnory „B” – Z. Bystrica Štepanovský

7.10. 9.00 Iskra Petržalka – NMŠK 1922 „B” Křivan

8.10. 12.15 FK Dúbravka – Domino „B” Abrman

Prípravka PMC2 – 6. kolo

7.10. 14.30 Báhoň – Bernolákovo (R) za ObFZ-v (HP Šenkvice)

8.10. 11.00 Závod – Kalinkovo (R) za ObFZ-v

8.10. 11.00 Malinovo – N. Dedinka (R)

12.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – Rohožník Ufnár

Prípravka PMA3 – 1. kolo – dohrávka

4.10. 17.00 (STREDA) Lamač – FC ŠTK Šamorín „B” Abrman

Prípravka PMA3 –3. kolo – dohrávka

12.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Lamač Sopata

Prípravka PMA3 – 6.kolo

5.10. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Rusovce Šusták

7.10. 9.00 FC ŠTK Šamorín „B” – Čunovo (R)

7.10. 9.30 Lamač – FK Mariathal Abrman

8.10. 8.30 FC Petržalka „B” – Domino „C” Lehuta

8.10. 10.00 Jarovce – Scorpions Uram

Prípravka PRMA – 12. kolo – dohrávka

6.10. 18.15 Rohožník – Vysoká p/M Polák

Prípravka PRMA – 6. kolo

5.10. 17.30 Jakubov – Kostolište Rybecký

7.10. 11.30 V. Leváre – Zohor Lukeš

7.10. 15.30 Závod – Borinka (R)

8.10. 9.30 Láb – Sološnica (R)

8.10. 10.00 Vysoká p/M – Studienka (R)

8.10. 11.00 Rohožník – Gajary Polák

8.10. 13.00 Lozorno – Stupava (R)

Prípravka PRPK – 1. kolo – dohrávka

5.10. 17.30 Šenkvice – Limbach Huska

Prípravka – 6. kolo

7.10. 13.00 Jablonec – Budmerice Olša M.

7.10. 15.30 Grinava – Šenkvice (R)

8.10. 10.00 Vištuk – Sv. Jur Olša M.

8.10. 10.00 Modra – Častá (R)

8.10. 10.30 Limbach – Viničné (R)

8.10. 13.00 PŠC Pezinok „B“ – S. Grob (R)

8.10. 15.00 Báhoň – Vinosady (R)

Prípravka PRSC – 6. kolo

7.10. 9.30 Kráľová p/S – Most p/B (R)

8.10. 9.00 Tomášov „A“ – Kalinkovo (R)

8.10. 9.30 Malinovo – N. Dedinka (R)

8.10. 10.30 Tomášov „B“ – Danubia H. Šúr (R)

8.10. 13.00 Ch. Grob – Bernolákovo (R)

8.10. 14.00 Senec „B“ – Čataj (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 7. kolo

8.10. 13.00 V. Leváre – N. Dedinka Kachnič, Kalmár za BFZ

Prečítané: 77x
Zväzové novinky