Obsadenie R a DS – PR BFZ 23.-31.8. 2017 č. 5
21.08.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 23.-31.8. 2017 č. 5

Obsadenie R a DS – PR BFZ 23.-31.8. 2017 č. 5

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy – 1. kolo

26.8. 13.00 Slovan – B. BystricaKrčová, Volek, Polakovič Ľ.

I. Liga Juniorky – 1. kolo

26.8. 15.00 Slovan – B. BystricaPolakovič Ľ., Volek, Krčová

II. Liga Ženy skupina „A“– 2. kolo

26.8. 14.00 FK Dúbravka – FK Čaka Pati Nagy, Gosiorovský

26.8. 15.00 D. Lužná – Šaľa Triskal, Valko

26.8. 15.00 Sv. Jur – Spartak Trnava „A“ Choreň, Lalo

27.8. 15.00 Vrakuňa – FC Petržalka Parilák

St. dorast LSD – U19 – 3. kolo

26.8. 11.00 Slovan – Pobrezová Marsal, Parilák, Lauer; Likavský

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 2. kolo

23.8. 11.00-13.15 (STREDA) Slovan – Bardejov Hajnala, Tanglmayer, Martiš

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 4. kolo

30.8. 11.00-13.15 (STREDA) Slovan – Senica Bohun, Malárik, Čižmár

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 1. kolo

26.8. 10.00-12.00 Slovan – Skalica Ruc, Laciňák, Kica

26.8. 10.00-12.00 K. Ves – Levice Bohun, Vašš, Srna

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo

29.8. 10.00-12.00 (UTOROK) Domino – Levice Ruc, Choreň, Kardelis

29.8. 10.00-12.00 (UTOROK) FC Petržalka – K. Ves Parilák, Polakovič Ľ., Triskal

29.8. 10.00-12.00 (UTOROK) Inter – Spartak Trnava Malárik, Hajnala, Hegedüs

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 3. kolo

26.8. 10.00-12.30 Inter – Dubnica Martiška, Kardelis, Budáč

26.8. 10.00-12.30 FC Petržalka – P. Bystrica Henček, Olša D., Lomňančík

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 16. kolo

29.8. 10.00-12.30 (UTOROK) Žolík Malacky – Dubnica Tanglmayer, Kočický, Gosiorovský

29.8. 10.00-12.30 (UTOROK) Inter – D. N. Ves Pati Nagy, Fischer, Kachnič

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 4. kolo

26.8. 17.00 PŠC Pezinok – Bernolákovo Straka, Hajnala, Martiš; Hájek

27.8. 10.30 Rača – Rovinka Pavlíková, Parilák, Kardelis; Líška

27.8. 17.00 Rohožník – D. N. Ves Ruc, Choreň, Lauer; Darlea

27.8. 17.00 Báhoň – Most p/B Hudy, Ježík, Pati Nagy; Ľupták

27.8. 17.00 D. Lužná – FC Petržalka Piatka, Vašš, Ralbovský; Lazar

27.8. 17.00 Lozorno – Vajnory Bohun, Olša D., Laciňák; Keller

27.8. 17.00 Tomášov – Sv. Jur Malárik, Henček, Martiška; Príkopa

27.8. 17.00 Ivanka p/D – Slovan „B“ Štofik, Hajnala, Martiš; Jablonický

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 5. kolo

29.8. 17.00 (UTOROK) Bernolákovo – Rohožník Henček, Martiška, Ralbovský; Pinček

30.8. 17.00 (STREDA) Slovan „B“ – PŠC Pezinok Choreň, Bohun, Malárik; Páchnik

30.8. 17.00 (STREDA) Sv. Jur – Ivanka p/D Pavlíková, Parilák, Kardelis; Keller

30.8. 17.00 (STREDA) Rovinka – Tomášov Vašš, Piatka, Henček; Lazar

30.8. 17.00 (STREDA) Vajnory – Rača Ruc, Ježík, Pati Nagy; Hájek

30.8. 17.00 (STREDA) FC Petržalka – Lozorno Štofik, Hudy, Martiška; Líška

30.8. 17.00 (STREDA) Most p/B – D. Lužná Hajnala, Laciňák, Olša D.; Truchlý

30.8. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Báhoň Straka, Polakovič Ľ., Duajva; Jablonický

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 4. kolo

26.8. 17.00 Vrakuňa – FC Malacky Kočický, Farkaš, Hegedüs; Marczell

26.8. 17.00 Domino – Viničné Sabela, Strapek, Harajbič; Frakaš

27.8. 17.00 Limbach – K. Ves Kica, Srna, Triskal; Farbula (D) za SFZ

27.8. 17.00 Jakubov – V. Leváre Hádek, Vasilenko, Gosiorovský; Banič

27.8. 17.00 Rusovce – Kráľová p/S Kožuch, Hrazdira, Lomňančík; Truchlý

27.8. 17.00 S. Grob – Kalinkovo Valko, Kachnič, Klúčik; Brody

27.8. 17.00 Závod – Čunovo Lalo, Kalmár, Krčová; Schmidt

27.8. 17.00 CFK Pezinok – Lamač Fischer, Szakáll, Volek; Slezák

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

29.8. 17.00 (UTOROK) Viničné – CFK Pezinok Srna, Lomňančík, Kožuch; Banič

30.8. 17.00 (STREDA) Lamač – Vrakuňa Klúčik, Hrazdira, Kica; Darlea

30.8. 17.00 (STREDA) Čunovo – Domino Hegedüs, Čižmár, Szakáll; Príkopa

30.8. 17.00 (STREDA) Kalinkovo – Závod Kalmár, Fischer, Hádek; Farkaš

30.8. 17.00 (STREDA) Kráľová p/S – S. Grob Strapek, Kočický, Triskal; Marczell

30.8. 17.00 (STREDA) V. Leváre – Rusovce Budáč, Lalo, Farkaš; Schmidt

30.8. 17.00 (STREDA) K. Ves – Jakubov Volek, Valko, Krčová; Brody (HP Zohor)

30.8. 17.00 (STREDA) FC Malacky – Limbach Vasilenko, Sabela, Harajbič; Slezák

St. dorast SD3R – U19 – 2. kolo

26.8. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Iskra Petržalka Štofik, Hádek, Kachnič

27.8. 9.00 PŠC Pezinok – Inter „B“ Ježík, Olša D., Klúčik

27.8. 14.00 D. Lužná – NMŠK 1922 Ralbovský, Vašš

27.8. 14.30 Rohožník – Domino Lauer, Choreň

27.8. 14.30 MŠK Senec – Rača Straka, Strapek (HP Igram)

27.8. 14.30 Šenkvice – Ružinov Tanglmayer, Harajbič

27.8. 14.30 Ivanka p/D – Zohor Hajnala, Martiš

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo

29.8. 9.30 (UTOROK) Ružinov – Šamorín Hamuliakovo Vašš, Sabela, Laciňák

29.8. 10.30 (UTOROK) Rača – D. Lužná Čižmár, HarajbičKalmár

29.8. 13.30 (UTOROK) NMŠK 1922 – Šenkvice Laciňák, Sabela, Vašš

29.8. 14.30 (UTOROK) Zohor – PŠC Pezinok Štofik, Dujava, Krčová

29.8. 15.30 (UTOROK) Domino – MŠK Senec Bohun, Vasilenko, Kica

29.8. 16.30 (UTOROK) Inter „B“ – Rohožník Straka, Budáč, Volek (HP Stupava)

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 2. kolo

26.8. 17.00 Z. Ves – Iskra Petržalka Hudy, Kožuch

27.8. 9.30 Žolík Malacky „B“ – Domino „B“ Lomňančík, Kožuch

27.8. 10.00 NMŠK 1922 „B“ – FKP Dúbravka Farkaš, Kalmár

27.8. 17.00 FC Petržalka „B“ – Lozorno Polakovič Ľ.

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 3. kolo

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Iskra Petržalka – Žolík Malacky „B“ Harajbič, Gosiorovský

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Lozorno – Z. Ves Lomňančík, Kožuch

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – FC Petržalka „B“ Matejová, Krčová

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Lamač – NMŠK 1922 Choreň, Volek

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 2. kolo

26.8. 9.00 PŠC Pezinok – MŠK Senec Lalo, Farkaš

26.8. 13.00 Rača – Vrakuňa Tanglmayer, Křivan za ObFZ-m

26.8. 13.30 Domino „A“ – Sv. Jur Strapek, Harajbič

26.8. 17.00 P. Úľany – Ružinov Piatka

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 3. kolo

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – P. Úľany Valko, Hádek (HP Igram)

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – PŠC Pezinok Srna, Fischer

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – Rača Farkaš, Lalo

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Vajnory – Domino Sabela, Hegedüs

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 2. kolo

26.8. 9.30-11.30 Rača – Iskra Petržalka Tanglmayer, Křivan za ObFZ-m

26.8. 9.30-11.30 D. N. Ves – MŠK Senec Matejová, Vasilenko

26.8. 10.00-12.00 D. Lužná – PŠC Pezinok Valko, Triskal

26.8. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Sv. Jur Fischer, Hrazdira

26.8. 10.00-12.00 Bernolákovo – FKP Dúbravka Choreň, Szakáll

27.8. 9.30-11.30 Vrakuňa – Žolík Malacky Kočický, Sabela

27.8. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Šenkvice Budáč, Hegedüs

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 3. kolo

29.8. 9.00-11.00 (UTOROK) Sv. Jur – D. N. Ves Vasilenko, Kica

29.8. 9.30-11.30 (UTOROK) PŠC Pezinok – Iskra Petržalka Ježík, Olša D.

29.8. 10.00-12.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Vrakuňa Martška, Ralbovský

29.8. 10.30-12.30 (UTOROK) Šenkvice – NMŠK 1922 Farkaš, Klúčik

29.8. 13.15-15.15 (UTOROK) Rača – PFA ŠTK Šamorín Kalmár, Harajbič

29.8. 14.00-16.00 (UTOROK) MŠK Senec – Bernolákovo Piatka, Strapek

29.8. 15.00-17.00 (UTOROK) Žolík Malacky – D. Lužná Hudy, Lalo

Prečítané: 118x
Zväzové novinky