Obsadenie R a DS – PR BFZ 25.9.-5.10. 2017 č. 10
25.09.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 25.9.-5.10. 2017 č. 10

Obsadenie R a DS – PR BFZ 25.9.-5.10. 2017 č. 10

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy 4. kolo

30.9. 10.15 Slovan – Prešov Olša D., Budač, Sabela

I. Liga Juniorky 4. kolo

30.9. 12.15 Slovan – Prešov Sabela, Budač, Olša D.

II. Liga Ženy skupina „A“– 6. kolo – dohrávka

27.9. 16.30 (STREDA) Vrakuňa – Spartak Trnava Triskal

II. Liga Ženy skupina „A“– 8. kolo

1.10. 15.00 Vrakuňa – Kopčany Kašper

1.10. 16.00 FC Petržalka – Šaľa Kica

St. dorast LSD – U19 – 9. kolo

30.9. 11.00 D. Streda – Prešov Ďurčo M., Martinkovič, Parilák; Likavský

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 6. kolo

30.9. 10.00-12.00 Domino – Inter Lauer, Kočický,Triskal

1.10. 10.00-12.00 Slovan – D. Streda Malárik, Laciňák, Strapek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo – dohrávka

4.10. 13.30-15.30 (STREDA) FC Petržalka – Inter Henček, Hegedüs, Volek

Mini Champions Liga U12

3.10. 13.30-18.00 (UTOROK) Bohun, Kočický (HP UT FC Petržalka)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 6. kolo – dohrávky

26.9. 13.00 (UTOROK) K. Ves – FC Petržalka Kočický, Valko, Piatka(MD)

27.9. 11.00 (STREDA) D. N. Ves – P. Bystrica Čižmár, Polakovič Ľ., Kočický (MD)

27.9. 16.00 (STREDA) Žolík Malacky – Púchov Hudy, Kožuch, Lomňančík (MD)

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 8. kolo

30.9. 11.00-13.30 Inter – L. Trnava Martiška, Tománek, Vasilenko (HP UT Stupava)

1.10. 10.00-12.30 Žolík Malacky – D. N. Ves Olša D., Vašš, Hudy

1.10. 10.00-12.30 K. Ves – Púchov Tománek, Matejová, Srna (HP Stará Bajkalská)

I. Liga žiačok – 6. kolo

27.9. 16.30 (STREDA) Slovan – Šaľa Krčová

I. Liga žiačok – 8. kolo

30.9. 13.00 Slovan – FC Nitra Kalmár

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor

30.9. 15.30 Veselí nad Moravou – Mutěnice Choreň, Pati Nagy, Krčová; Lazar

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo – dohrávka

27.9. 16.00 (STREDA) D. Lužná – Rohožník Straka, Malárik, Martiš; Líška

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 10. kolo

30.9. 15.30 PŠC Pezinok – D. Lužná Hudy, Piatka, Laciňák; Hájek

30.9. 15.30 Sv. Jur – FC Petržalka Vašš, Malárik, Bláha; Líška

1.10. 10.30 Rača – Rohožník Ruc, Lauer, Dujava; Páchnik

1.10. 10.30 Slovan „B“ – Most p/B Pavlíková, Parilák, Štofik; Ľupták

1.10. 15.30 Lozorno – Báhoň Hudec, Šenkýř, Smekal za JmKFS; Pinček

1.10. 15.30 Tomášov – Bernolákovo Bohun, Polakovič Ľ., Martinkovič; Truchlý

1.10. 15.30 Ivanka p/D – D. N. Ves Tanglmayer, Ježík, Ralbovský; Beňo

1.10. 15.30 Rovinka – Vajnory Straka, Hajnala, Martiš; Keller

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo – dohrávky

4.10. 15.30 (STREDA) FC Petržalka – Tomášov Parilák, Tománek, Martiška; Páchnik

4.10. 15.30 (STREDA) Most p/B – Rača Malárik, Bohun, Straka; Lazar

4.10. 15.30 (STREDA) D. N. Ves – Lozorno Piatka, Hudy, Olša D.; Keller

4.10. 15.30 (STREDA) Bernolákovo – D. Lužná Štofik, Vašš, Matejová; Príkopa

4.10. 15.30 (STREDA) Rohožník – Báhoň Hajnala, Tanglmayer, Ježík; Jablonický

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 8. kolo – dohrávky

27.9. 16.00 (STREDA) Rusovce – Limbach Lalo, Kica, Szakáll; Lazar

27.9. 16.00 (STREDA) S. Grob – FC Malacky Martiška, Kachnič, Kramár; Príkopa

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 10. kolo

30.9. 15.30 Vrakuňa – Rusovce Strapek, Čižmár, Kramár; Farkaš

30.9. 15.30 Domino – FC Malacky Lalo, Kica, Hegedüs; Banič

30.9. 15.30 Lamač – V. Leváre Kašper, Srna, Szakáll; Schmidt

1.10. 15.30 S. Grob – Jakubov Kardelis, Valko, Hádek; Slezák

1.10. 15.30 Závod – Limbach Budač, Sabela, Kožuch; Darlea

1.10. 15.30 CFK Pezinok – K. Ves Fischer, Triskal, Kachnič; Pavlík R.

1.10. 15.30 Viničné – Kráľová p/S Kočický, Samko, Gosiorovský; Príkopa

1.10. 15.30 Čunovo – Kalinkovo Vasilenko, Kalmár, Farkaš; Jablonický

St. dorast SD3R – U19 – 6. kolo – dohrávky

27.9. 13.00 (STREDA) D. Lužná – Rohožník Martiš, Malárik

27.9. 16.00 (STREDA) Šenkvice – Inter „B“ Hegedüs, Harajbič

27.9. 16.00 (STREDA) Ivanka p/D – Rača Tománek, Olša D.

4.10. 15.30 (STREDA) Zohor – NMŠK 1922 Kožuch, Lomňančík

St. dorast SD3R – U19 – 8. kolo

30.9. 10.30 Iskra Petržalka – Rača Polakovič Ľ., Bláha, Kramár

30.9. 13.00 Šenkvice – MŠK Senec Ježík, Farkaš

30.9. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Rohožník Straka, Kardelis

1.10. 9.00 PŠC Pezinok – D. Lužná Piatka, Lalo, Farkaš

1.10. 9.30 Ružinov – NMŠK 1922 Pati Nagy, Martiška, Hegedüs

1.10. 13.00 Ivanka p/D – Inter „B“ Ralbovský, Ježík

1.10. 13.00 Zohor – Domino Choreň, Lomňančík

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 8. kolo

30.9. 15.30 Žolík Malacky „B“ – FC Petržalka „B“ Lomňančík

1.10. 10.00 Lozorno – FKP Dúbravka Lomňančík

1.10. 13.30 Domino „B“ – NMŠK 1922 Hrazdira

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 6. kolo – dohrávky

27.9. 16.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Domino „A“ Valko

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 8. kolo

28.9. 15.30 (ŠTVRTOK) P. Úľany – Rača Piatka

30.9. 13.30 Ružinov – Domino Tanglmayer

1.10. 12.30 MŠK Senec – Vajnory Dobrovič, Straka M. za ObFZ-m (HP Igram)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 6. kolo – dohrávky

27.9. 15.15-17.00 (STREDA) Sv. Jur – MŠK Senec Matejová, Volek

4.10. (STREDA) 16.00 Vrakuňa – Iskra Petržalka Triskal (MZRL)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 7. kolo

25.9. 17.00-15.30 (PONDELOK) D. Lužná – NMŠK 1922 Hádek, Valko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 8. kolo

30.9. 9.30-11.30 D. N. Ves – D. Lužná Kožuch, Štofik

30.9. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka Čižmár, Samko

30.9. 10.00-12.00 Bernolákovo – Žolík Malacky Kalmár, Hrazdira

30.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – PŠC Pezinok Ruc, Dujava

30.9. 14.00-16.00 MŠK Senec – Rača Hádek, Valko

1.10. 9.00-11.00 Sv. Jur – Šenkvice Kramár, Krčová

1.10. 9.30-11.30 Vrakuňa – PFA ŠTK Šamorín Bláha, Kašper

Prípravka PMA1 – 12. kolo

26.9. 16.00 (UTOROK) CFK Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v

26.9. 18.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v

26.9. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – D. N. Ves Abrman

26.9. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Rovinka Kravárik

26.9. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – D. Lužná Bogdáň

26.9. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Vanek

26.9. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – Rača Straka M.

Prípravka PMA1 – 5. kolo

30.9. 9.00 Rača – Rovinka Malovec Ri.

30.9. 9.30 FC Malacky – D. N. Ves (R) za ObFZ-v

30.9. 11.00 CFK Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v

30.9. 11.30 Vrakuňa – FA Lafranconi (R)

30.9. 14.00 FKP Dúbravka – D. Lužná Stolárik

1.10. 10.30 MŠK Senec – PŠC Pezinok (R)

1.10. 13.00 NMŠK 1922 – Ivanka p/D (R)

Prípravka PMA1 – 3. kolo – dohrávky

2.10. 16.00 (PONDELOK) Vrakuňa – D. N. Ves Malovec Ro.

3.10. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Sopata

Prípravka PMB1 – 12. kolo

26.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v

26.9. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v

26.9. 17.00 (UTOROK) FA Lafranconi – D. N. Ves Abrman

3.10. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Rovinka Kravárik

26.9. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – D. Lužná Bogdáň

26.9. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Vanek

26.9. 17.00 (UTOROK) Vrakuňa – Rača Straka M.

Prípravka PMB1 – 5. kolo

30.9. 10.15 Rača – Rovinka Malovec Ri.

30.9. 9.30 FC Malacky – D. N. Ves (R) za ObFZ-v

30.9. 12.15 CFK Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v

30.9. 10.15 Vrakuňa – FA Lafranconi (R)

30.9. 14.00 FKP Dúbravka – D. Lužná Štepanovský

1.10. 12.00 MŠK Senec – PŠC Pezinok (R)

1.10. 12.00 NMŠK 1922 – Ivanka p/D (R)

Prípravka PMB1 – 3. kolo – dohrávky

2.10. 17.00 (PONDELOK) Vrakuňa – D. N. Ves Malovec Ro.

3.10. 16.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Sopata

Prípravka PMC1 – 12. kolo

26.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v

26.9. 16.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v

26.9. 16.00 (UTOROK) FA Lafranconi – D. N. Ves Abrman

26.9. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Rovinka Kravárik

26.9. 16.00 (UTOROK) MŠK Senec – D. Lužná Bogdáň

26.9. 16.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Vanek

26.9. 16.00 (UTOROK) Vrakuňa – Rača Straka M.

Prípravka PMC1 – 5. kolo

30.9. 11.30 Rača – Rovinka Malovec Ri.

30.9. 11.30 FC Malacky – D. N. Ves (R) za ObFZ-v

30.9. 13.30 CFK Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v

30.9. 9.00 Vrakuňa – FA Lafranconi (R)

30.9. 15.00 FKP Dúbravka – D. Lužná Štepanovský

1.10. 13.00 MŠK Senec – PŠC Pezinok (R)

1.10. 11.00 NMŠK 1922 – Ivanka p/D (R)

Prípravka PMC1 – 3. kolo – dohrávky

2.10. 16.00 (PONDELOK) Vrakuňa – D. N. Ves (R)

3.10. 16.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín (R)

Prípravka PMA2 – 5. kolo

30.9. 9.30 Miloslavov – Z. Bystrica Bočák Jo.

30.9. 10.00 NMŠK 1922 „B” – Inter „B” (R)

1.10. 11.00 FK Dúbravka – Vajnory Stolárik

2.10. 17.00 (PONDELOK) Domino „B” – Iskra Petržalka Ertel

Prípravka PMA2 – 6. kolo – predohrávka

5.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – Miloslavov (R)

Prípravka PMB2 – 3. kolo

26.9. 17.00 (UTOROK) FK Dúbravka – Inter Sopata

Prípravka PMB2 – 5. kolo

30.9. 11.00 Miloslavov – Z. Bystrica Bočák Jo.

30.9. 11.00 NMŠK 1922 „B” – Inter „B” (R)

1.10. 12.15 FK Dúbravka – Vajnory „B” Stolárik

2.10. 16.00 (PONDELOK) Domino „B” – Iskra Petržalka Ertel

Prípravka PMB2 – 6. kolo – predohrávka

5.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – Miloslavov (R)

Prípravka PMC2 – 1. kolo – dohrávka

28.9. 17.30 (ŠTVRTOK) 17.30 Inter „B” – Závod Sopata

Prípravka PMC2 – 11. Kolo

26.9. 18.00 (UTOROK) Rohožník – Závod (R) za ObFZ-v

26.9. 18.00 (UTOROK) N. Dedinka – Scorpions Valko

26.9. 18.00 (UTOROK) Bernolákovo – Stupava Dobrovič

26.9. 18.00 (UTOROK) Malinovo – Inter „B” (R)

Prípravka PMC2 – 5. kolo

30.9. 9.00 N. Dedinka – Báhoň (R)

30.9. 12.00 Rohožník – Malinovo (R)

30.9. 16.15 Scorpions – Inter „B ” Abrman

1.10. 11.00 Bernolákovo – Kalinkovo (R)

Prípravka PMA3 – 5. kolo

28.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín „B” Šusták

30.9. 10.00 FK Mariathal – FC Petržalka „B” Stolárik

30.9. 15.00 Scorpions – Lamač Abrman

1.10. 10.00 Rusovce – Jarovce (R)

1.10. 11.00 Čunovo – Domino „C” (R)

Prípravka PMA3 – 1. kolo – dohrávka

4.10. 17.00 (STREDA) Lamač – FC ŠTK Šamorín „B“ Abrman

Prípravka PMA3 – 6.kolo – predohrávka

5.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Rusovce Šusták

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 6. kolo

1.10. 13.00 CFK Pezinok – Častá Kachnič, Triskal za BFZ

Prečítané: 73x
Zväzové novinky