Obsadenie R a DS – PR BFZ 29.8.-7.9. 2017 č. 6
28.08.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 29.8.-7.9. 2017 č. 6

Obsadenie R a DS – PR BFZ 29.8.-7.9. 2017 č. 6

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 6. kolo

2.9. 17.00 Inter – PohronieJurenka, Jankovič, Halíček, Ruc; Nagy; Likavský

2.9. 17.00 Komárno – BardejovKrivošík P., Vitko, Smolíková,Straka; Dadykin, Husárik

I. Liga Ženy 2. kolo

1.9. 13.00 (PIATOK) NMŠK 1922 – Michalovce Hegedüs, Volek, Harajbič

I. Liga Juniorky 2. kolo

1.9. 15.00 (PIATOK) NMŠK 1922 – Michalovce Harajbič, Volek, Hegedüs

II. Liga Ženy skupina „A“– 4. kolo

2.9. 14.00 FK Dúbravka – Šaľa Kočický, Gosiorovský

2.9. 15.00 Sv. Jur – Kopčany Budáč, Kašper

3.9. 16.00 Vrakuňa – Z. Moravce Matejová

3.9. 16.00 FC Petržalka – N. Zámky Polakovič Ľ.

St. dorast LSD – U19 – 5. kolo

2.9. 11.00 Slovan – Michalovce Somoláni A., Parilák, Martinkovič; Richtárik

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 4. kolo

30.8. 11.00-13.15 (STREDA) Slovan – Senica Cvengroš za SFZ, Kočický, Čižmár

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 6. kolo

7.9. 11.00-13.15 (ŠTVRTOK) Slovan – Michalovce Henček, Kočický, Krčová

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo

29.8. 10.00-12.00 (UTOROK) Domino – Levice Ruc, Choreň, Kardelis

29.8. 10.00-12.00 (UTOROK) FC Petržalka – K. Ves Parilák, Polakovič Ľ., Triskal

29.8. 10.00-12.00 (UTOROK) Inter – Spartak Trnava Malárik, Hajnala, Hegedüs (HP ŠKP)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 3. kolo

2.9. 10.00-12.00 Slovan – Domino Henček, Olša D., Polakovič Ľ.

2.9. 10.00-12.00 K. Ves – Inter Martiška, Malárik, Volek

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 16. kolo

29.8. 10.00-12.30 (UTOROK) Žolík Malacky – Dubnica Tanglmayer, Kočický, Gosiorovský

29.8. 10.00-12.30 (UTOROK) Inter – D. N. Ves Pati Nagy, Fischer, Kachnič (HP UT Stupava)

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 4. kolo

2.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – P. Bystrica Lalo, Hegedüs, Valko

3.9. 10.00-12.30 D. N. Ves – Bánovce n/Bebravou Hádek, Strapek, Krčová

3.9. 10.00-12.30 K. Ves – Z. Moravce Choreň, Ralbovský, Kramár

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 5. kolo

29.8. 17.00 (UTOROK) Bernolákovo – Rohožník Henček, Martiška, Ralbovský; Pinček

30.8. 17.00 (STREDA) Slovan „B“ – PŠC Pezinok Choreň, Cvengroš (AR1) za SFZ , Malárik; Páchnik

30.8. 17.00 (STREDA) Sv. Jur – Ivanka p/D Pavlíková, Parilák, Kardelis; Keller

30.8. 17.00 (STREDA) Rovinka – Tomášov Vašš, Piatka, Henček; Lazar

30.8. 17.00 (STREDA) Vajnory – Rača Ruc, Ježík, Pati Nagy; Hájek

30.8. 17.00 (STREDA) FC Petržalka – Lozorno Štofik, Hudy, Ralbovský; Líška

30.8. 17.00 (STREDA) Most p/B – D. Lužná Hajnala, Laciňák, Olša D.; Truchlý

30.8. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Báhoň Straka, Polakovič Ľ., Duajava; Jablonický

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 5. kolo

2.9. 16.00 Bosonohy – Bohunice Vašš, Dujava, Laciňák; Bóllo

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 6. kolo

2.9. 17.00 PŠC Pezinok – Rohožník Hajnala, Štofik, Pati Nagy; Ľupták

3.9. 10.30 Rača – FC Petržalka Malárik, Henček, Martinkovič; Schmidt

3.9. 10.30 Slovan „B“ – Sv. Jur Parilák, Polakovič Ľ., Matejová; Líška

3.9. 17.00 Báhoň – Bernolákovo Pavlíková, Martiš, Kardelis; Mydlárik

3.9. 17.00 D. Lužná – D. N. Ves Kučera, Šišma, Lazar za JmKFS; Keller

3.9. 17.00 Lozorno – Most p/B Piatka, Martiška, Ježík; Beňo

3.9. 17.00 Tomášov – Vajnory Hudy, Straka, Lauer; Pinček

3.9. 17.00 Ivanka p/D – Rovinka Tanglmayer, Ruc, Olša D.; Páchnik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

29.8. 17.00 (UTOROK) Viničné – CFK Pezinok Srna, Lomňančík, Kožuch; Banič

30.8. 17.00 (STREDA) Lamač – Vrakuňa Klúčik, Hrazdira, Kica; Darlea

30.8. 17.00 (STREDA) Čunovo – Domino Hegedüs, Čižmár, Szakáll; Príkopa

30.8. 17.00 (STREDA) Kalinkovo – Závod Kalmár, Fischer, Hádek; Farkaš

30.8. 17.00 (STREDA) Kráľová p/S – S. Grob Strapek, Kočický, Triskal; Marczell

30.8. 17.00 (STREDA) V. Leváre – Rusovce Budáč, Lalo, Kachnič Schmidt

30.8. 17.00 (STREDA) Jakubov – K. Ves Volek, Valko, Krčová; Brody

30.8. 17.00 (STREDA) FC Malacky – Limbach Vasilenko, Sabela, Harajbič; Slezák

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 6. kolo

2.9. 17.00 Vrakuňa – Limbach Čižmár, Triskal, Kalmár; Pavlík R.

2.9. 17.00 Jakubov – FC Malacky Kica, Srna, Klúčik; Darlea

2.9. 17.00 Domino – Kalinkovo Lomňančík, Vasilenko, Krčová; Lazar

3.9. 17.00 Rusovce – K. Ves Harajbič, Kachnič, Sabela; Marczell

3.9. 17.00 S. Grob – V. Leváre Fischer, Hrazdira, Szakáll; Jablonický

3.9. 17.00 Závod – Kráľová p/S Valko, Volek, Kožuch; Slezák

3.9. 17.00 CFK Pezinok – Čunovo Kočický, Budáč, Gosiorovský; Farkaš

3.9. 17.00 Lamač – Viničné Lalo, Hegedüs, Kašper; Hájek

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo

29.8. 9.30 (UTOROK) Ružinov – Šamorín Hamuliakovo Vašš, Sabela, Laciňák

29.8. 10.30 (UTOROK) Rača – D. Lužná Čižmár, Volek

29.8. 13.30 (UTOROK) NMŠK 1922 – Šenkvice Laciňák, Sabela, Vašš

29.8. 14.30 (UTOROK) Zohor – PŠC Pezinok Štofik, Dujava, Krčová

29.8. 15.30 (UTOROK) Domino – MŠK Senec Vasilenko, Kica

29.8. 16.30 (UTOROK) Inter „B“ – Rohožník Straka, Budáč (HP Stupava)

St. dorast SD3R – U19 – 4. kolo

2.9. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – NMŠK 1922 Piatka, Choreň, Strapek

3.9. 9.00 PŠC Pezinok – Rohožník Srna, Vasilenko, Kica

3.9. 14.00 D. Lužná – Domino Triskal, Samko

3.9. 14.30 MŠK Senec – Inter „B“ Gajdošík, Ťažký, Knopp za ObFZ-m (HP Igram)

3.9. 14.30 Šenkvice – Rača Vašš

3.9. 14.30 Ivanka p/D – Ružinov Olša D., Ruc, Tanglmayer

3.9. 14.30 Zohor – Iskra Petržalka Tománek

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 3. kolo

31.8. 16.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – FC Petržalka „B“ Matejová, Krčová

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Lozorno – Z. Ves Lomňančík, Kožuch

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 4. kolo

2.9. 17.00 Z. Ves – FKP Dúbravka Hudy, Tománek

3.9. 9.30 Žolík Malacky „B“ – Lozorno Kožuch, Lomňančík

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 3. kolo

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – P. Úľany Valko, Hádek (HP Igram)

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – PŠC Pezinok Srna, Fischer

31.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Vajnory – Domino Sabela, Hegedüs

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 4. kolo

2.9. 13.00 Rača – Vajnory Ježík

2.9. 13.30 Ružinov – MŠK Senec Hrazdira, Harajbič

2.9. 17.00 P. Úľany – Vrakuňa Hádek

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 5. kolo

5.9. 16.30 (UTOROK) Vrakuňa – Ružinov Hegedüs, Kramár

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 3. kolo

29.8. 9.00-11.00 (UTOROK) Sv. Jur – D. N. Ves Vasilenko, Kica

29.8. 9.30-11.30 (UTOROK) PŠC Pezinok – Iskra Petržalka Ježík, Olša D.

29.8. 10.00-12.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Vrakuňa Martiška, Ralbovský

29.8. 10.30-12.30 (UTOROK) Šenkvice – NMŠK 1922 Kožuch, Klúčik

29.8. 13.15-15.15 (UTOROK) Rača – PFA ŠTK Šamorín Čižmár, Volek

29.8. 14.00-16.00 (UTOROK) MŠK Senec – Bernolákovo Piatka, Strapek

29.8. 15.00-17.00 (UTOROK) Žolík Malacky – D. Lužná Hudy, Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 4. kolo

1.9. 9.00-11.00 (PIATOK) PFA ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok Valko, Hádek

2.9. 9.30-11.30 D. N. Ves – Šenkvice Štofik, Samko

2.9. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Rača Kalmár, Triskal

2.9. 10.00-12.00 Bernolákovo – Sv. Jur Vasilenko, Krčová

2.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – MŠK Senec Srna, Sabela

3.9. 9.00-11.00 Vrakuňa – D. Lužná Hajnala, Štofik

3.9. 11.30-13.30 Žolík Malacky – Iskra Petržalka Kožuch, Lomňančík

Prípravka PMA1 – 1. kolo

2.9. 8.45 Ivanka p/D – FC ŠTK Šamorín (R)

2.9. 9.00 FA Lafranconi – PŠC Pezinok (R)

2.9. 9.30 FC Malacky – Rača (R) za ObFZ-v

2.9. 10.00 Vrakuňa – D. Lužná (R)

2.9. 10.30 MŠK Senec – D. N. Ves (R)

3.9. 13.00 NMŠK 1922 – Rovinka (R)

Prípravka PMB1 – 1. kolo

2.9. 9.45 Ivanka p/D – FC ŠTK Šamorín (R)

2.9. 10.15 FA Lafranconi – PŠC Pezinok (R)

2.9. 9.30 FC Malacky – Rača (R) za ObFZ-v

2.9. 9.00 Vrakuňa – D. Lužná (R)

2.9. 12.00 MŠK Senec – D. N. Ves (R)

3.9. 12.00 NMŠK 1922 – Rovinka (R)

Prípravka PMC1 – 1. kolo

2.9. 10.45 Ivanka p/D – FC ŠTK Šamorín (R)

2.9. 11.30 FA Lafranconi – PŠC Pezinok (R)

2.9. 11.30 FC Malacky – Rača (R) za ObFZ-v

2.9. 9.00 Vrakuňa – D. Lužná (R)

2.9. 13.00 MŠK Senec – D. N. Ves (R)

3.9. 11.00 NMŠK 1922 – Rovinka (R)

Prípravka PMA2 – 1. kolo

2.9. 9.00 Z. Bystrica – Iskra Petržalka (R)

3.9. 11.00 FK Dúbravka – Miloslavov (R)

4.9. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – NMŠK 1922 „B“ Stolárik

7.9. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Vajnory Šafárik

Prípravka PMB2 – 1. kolo

2.9. 9.00 Z. Bystrica – Iskra Petržalka (R)

3.9. 12.15 FK Dúbravka – Miloslavov (R)

4.9. 16.00 (PONDELOK) Domino „B“ – NMŠK 1922 „B“ (R)

7.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Vajnory „B“ Šafárik

Prípravka PMC2 – 1. kolo

2.9. 12.00 Rohožník – N. Dedinka (R) za ObFZ-v

2.9. 16.15 Scorpions – Bernolákovo (R)

3.9. 10.30 Stupava – Kalinkovo (R) za ObFZ-v

7.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Závod (R)

Prípravka PMA3 – 1. kolo

2.9. 15.00 Scorpions – FK Mariathal (R)

3.9. 10.00 Jarovce – FC Petržalka „B“ (R)

3.9. 10.00 Rusovce – Domino „C“ (R)

7.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Čunovo Kurina

Prípravka PRMA – 1. kolo

2.9. 10.30 Kostolište – Zohor (R)

2.9. 15.00 Jakubov – Rohožník (R)

2.9. 17.00 Závod – Láb (R)

2.9. 17.00 Studienka – Sološnica (R)

3.9. 9.00 Stupava – Gajary Chrupka (HP UT Stupava)

3.9. 10.30 Borinka – V. Leváre Chrupka (HP UT Stupava)

3.9. 14.30 Lozorno – Vysoká p/M (R)

Prípravka PRPK – 1. kolo

2.9. 9.00 Šenkvice – Limbach (R)

2.9. 10.30 Báhoň – Viničné (R)

2.9. 17.00 Grinava – Vištuk (R)

3.9. 10.00 Modra – Jablonec Húska

3.9. 10.00 Budmerice – Sv. Jur Olša M

3.9. 10.30 Častá – S. Grob (R)

3.9. 14.30 Vinosady – PŠC Pezinok „B“ (R)

Prípravka PRSC – 1. kolo

2.9. 14.00 MŠK Senec „B“ – Malinovo (R)

3.9. 9.00 Tomášov „A“ – Kráľová p/S (R)

3.9. 9.30 Ivánka p/D „B“ – Tomášov „B“ (R)

3.9. 9.30 Most p/B – Bernolákovo (R)

3.9. 10.30 Čataj – Ch. Grob (R)

3.9. 11.00 Danubia H. Šúr – N. Dedinka (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 2. kolo

3.9. 14.30 CFK Pezinok – V. Leváre Gosiorovský, Budáč za BFZ

Prečítané: 132x
Zväzové novinky