Obsadenie R a DS – PR BFZ 31.10.-6.11. 2017 č. 15
30.10.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 31.10.-6.11. 2017 č. 15

Obsadenie R a DS – PR BFZ 31.10.-6.11. 2017 č. 15

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy 8. kolo

5.11. 17.00 Slovan – NMŠK 1922 Ralbovský, Hegedüs, Sabela (HP UT Pasienky UM. OSV.)

I. Liga Juniorky 8. kolo

5.11. 19.00 Slovan – NMŠK 1922 Sabela, Hegedüs, Ralbovský (HP UT Pasienky UM. OSV.)

II. Liga Ženy skupina „A“– 13. kolo

4.11. 13.30 Sv. Jur – Z. Moravce Tanglmayer, Olša D.

4.11. 14.00 FK Dúbravka – N. Zámky Dujava, Krčová

4.11. 15.00 D. Lužná – FC Čaka Strapek, Triskal

Ženy – prípravné medzištátne stretnutie

2.11. 11.00 (ŠTVRTOK) SR – ČR Matulová, Krčová, Benko (HP D. Lužná)

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 14. kolo

4.11. 11.00-13.15 Slovan – Podbrezová Piatka, Štofik, Hajnala

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 11. kolo

4.11. 10.00-12.00 Inter – Slovan Bláha, Parilák, Henček

5.11. 10.00-12.00 FC Petržalka – Senica Bohun, Kočický, Klúčik

5.11. 13.00-15.00 K. Ves – D. Streda Čižmár, Srna, Harajbič

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 13. kolo

4.11. 10.00-12.30 FC Petržalka – Inter Straka, Martinkovič, Lomňančík

5.11. 10.00-12.30 D. N. Ves – Skalica Lauer, Kalmár, Ruc

5.11. 10.00-12.30 K. Ves – Dubnica Pati Nagy, Martiška, Fischer

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 15. kolo

4.11. 13.30 D. N. Ves – FC Petržalka Bohun, Hudy, Martiška; Darlea

4.11. 13.30 Báhoň – Sv. Jur Ruc, Tománek, Lauer; Líška

5.11. 10.30 Rača – Tomášov Hajnala, Martinkovič, Ralbovský; Keller

5.11. 13.30 Most p/B – PŠC Pezinok Vašš, Štofik, Dujava; Hájek

5.11. 13.30 Bernolákovo – Vajnory Parilák, Straka, Olša D.; Príkopa

5.11. 13.30 Rohožník – Rovinka Henček , Tanglmayer, Ježík ; Beňo

5.11. 13.30 D. Lužná – Slovan „B“ Pavlíková, Bláha, Martiš; Pinček

5.11. 13.30 Lozorno – Ivanka p/D Choreň, Piatka, Kardelis; Ľupták

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 15. kolo

4.11. 13.30 FC Malacky – Kalinkovo Fischer, Martiš, Kašper; Schmidt

4.11. 13.30 Limbach – Čunovo Sabela, Srna, Hegedüs, Pavlík R.

4.11. 13.30 S. Grob – CFK Pezinok Kočický, Harajbič, Samko; Farkaš

4.11. 13.30 Závod – Domino Čižmár, Farkaš, Klúčik; Slezák

5.11. 13.30 V. Leváre – Vrakuňa Lalo, Volek, Triskal; Brody

5.11. 13.30 K. Ves – Kráľová p/S Krčová, Kachnič, Strapek; Mydlárik (HP Zohor)

5.11. 13.30 Jakubov – Viničné Hádek, Valko, Szakáll; Jablonický

5.11. 13.30 Rusovce – Lamač Kožuch, Gosiorovský, Lomňančík; Lazar

St. dorast SD3R – U19 – 13. kolo

4.11. 13.30 Domino – PŠC Pezinok Ralbovský, Vašš, Choreň

5.11. 10.00 Inter „B“ – Rača Valko, Szakáll, Hádek (HP UT Stupava)

5.11. 10.30 D. Lužná – Iskra Petržalka Martiš, Bláha

5.11. 11.00 Rohožník – NMŠK 1922 Ježík , Tanglmayer

5.11. 11.00 MŠK Senec – Ružinov Křivan, Rataj, Vanek za ObFZ-m (HP Igram)

5.11. 11.00 Šenkvice – Zohor Farkaš

5.11. 13.30 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D Samko, Sabela

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 13. kolo

4.11. 10.00 FKP Dúbravka – Z. Ves Kardelis, Pati Nagy

5.11. 10.00 Lozorno – Žolík Malacky „B“ Tománek

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 11. kolo

2.11. 14.30 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – PŠC Pezinok Valko, Hádek (HP Igram)

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 13. kolo

4.11. 13.30 Vrakuňa – P. Úľany Valko, Hádek

5.11. 9.00 MŠK Senec – Ružinov Rataj, Křivan za ObFZ-m (HP Igram)

5.11. 11.00 Vajnory – Rača Hegedüs

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 12. kolo – dohrávka

31.10. (UTOROK) 13.00 Sv. Jur – D. Lužná Valko (MZRL HP D. Lužná)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 13. kolo

4.11. 9.30-11.30 D. N. Ves – Bernolákovo Kožuch, Gosiorovský

4.11. 10.00-12.00 D. Lužná – Šenkvice Strapek, Triskal

4.11. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Malárik, Volek

4.11. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Sv. Jur Uram, Bogdáň za ObFZ-m

5.11. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Kašper

5.11. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Rača Lomňančík, Hudy

5.11. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – MŠK Senec Malárik

Prípravka PMA1 – 10. kolo

4.11. 8.45 Ivanka p/D – FKP Dúbravka Marczell

4.11. 9.00 FA Lafranconi – D. Lužná Mészáros

4.11. 11.30 Vrakuňa – CFK Pezinok Štepanovský

5.11. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Rovinka Vargová

5.11. 10.30 MŠK Senec – Rača (R)

5.11. 13.00 NMŠK 1922 – FC Malacky Sabo

Prípravka PMB1 – 10. kolo

4.11. 9.45 Ivanka p/D – FKP Dúbravka Marczell

4.11. 10.15 FA Lafranconi – D. Lužná Mészáros

4.11. 10.15 Vrakuňa – CFK Pezinok Štepanovský

5.11. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Rovinka Vargová

5.11. 12.00 MŠK Senec – Rača (R)

5.11. 12.00 NMŠK 1922 – FC Malacky Sabo

Prípravka PMC1 – 10. kolo

4.11. 10.45 Ivanka p/D – FKP Dúbravka Marczell

4.11. 10.15 PŠC Pezinok – D. N. Ves (R) za ObFZ-v

4.11. 11.30 FA Lafranconi – D. Lužná Mészáros

4.11. 9.00 Vrakuňa – CFK Pezinok Štepanovský

5.11. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Rovinka Vargová

5.11. 13.00 MŠK Senec – Rača (R)

5.11. 11.00 NMŠK 1922 – FC Malacky Sabo

Prípravka PMA2 – 9. kolo – dohrávka

6.11. 16.30 (PONDELOK) Domino „B” – Miloslavov Tanglmayer D.

Prípravka PMA2 – 10. kolo

2.11. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – FK Dúbravka Sabo

4.11. 9.00 Iskra Petržalka – Vajnory Uram

4.11. 9.00 Z. Bystrica – Domino „B” Ufnár

4.11. 9.30 Miloslavov – NMŠK 1922 „B” Takáč

Prípravka PMB2 – 9. kolo – dohrávka

6.11. 17.45 (PONDELOK) Domino „B” – Miloslavov Tanglmayer D.

Prípravka PMB2 – 10. kolo

2.11. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – FK Dúbravka Sabo

4.11. 9.00 Iskra Petržalka – Vajnory „B” Bogdáň

4.11. 10.15 Z. Bystrica – Domino „B” Ufnár

4.11. 11.00 Miloslavov – NMŠK 1922 „B” Takáč

Prípravka PMC2 – 9. kolo – dohrávka

4.11. 10.10 Kalinkovo – Inter „B” Malovec Ro.

Prípravka PMC2 – 10. kolo

2.11. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – Báhoň Malovec Ri.

4.11. 16.15 Scorpions – Rohožník (R) (HP Jarovce)

5.11. 10.30 Stupava – N. Dedinka (R) za ObFZ-v

5.11. 11.00 Závod – Malinovo (R) za ObFZ-v

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 11. kolo

5.11. 11.00 V. Leváre – Kráľová p/S Triskal, Volek za BFZ

Prečítané: 57x
Zväzové novinky