Obsadenie R a DS – PR BFZ 5.-13.6. 2018 č. 32
06.06.2018, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 5.-13.6. 2018 č. 32

Súťaže riadené SFZ

II.Liga Ženy – 25. kolo

7.6. 17.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Z. Moravce  Hajnala

II.Liga Ženy – 26. kolo

9.6. 14.00 Vrakuňa – Trnava „B“  Hajnala

10.6. 17.00 FC Petržalka – D. Streda  Choreň

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 26. kolo 

9.6. 10.00-12.00 Domino – K. Ves  Vasilenko, Laciňák, Gosiorovský             

9.6. 10.00-12.00 Slovan – Z. Moravce  Srna, Kardelis, Szakáll

Súťaže riadené ZSFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 – 33. kolo

9.6. 10.00-12.30 FC Petržalka – Prievidza  Čižmár, Lomňančík, Valko

10.6. 10.00-12.30 K. Ves – Komárno  Henček, Ježík, Olša D.

10.6. 10.00-12.30 D. N. Ves – Inter  Hudy, Matejová, Ralbovský  

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 – 34. kolo

13.6. 15.00-17.30 (STREDA) Inter – K. Ves  Tománek, Polakovič Ľ., Kožuch (HP UT Stupava)

I.Liga žiačok – 26. kolo

9.6. 17.30 NMŠK 1922 – Nitra  Krčová

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – finále 

6.6. 18.00 (STREDA) D. Lužná – Tomášov  Parilák, Tománek, Martinkovič; Líška

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 30. kolo

Slovan „B“ – D. Lužná  (Odohrané)

9.6. 17.30 PŠC Pezinok – Most p/B  Malárik, Henček, Ralbovský; Darlea

9.6. 17.30 FC Petržalka – D. N. Ves  Kočický, Štofik, Martiš; Farbula

9.6. 17.30 Vajnory – Bernolákovo  Parilák, Lauer, Ježík; Mydlárik   

9.6. 17.30 Rovinka – Rohožník  Tanglmayer, Matejová, Pati Nagy; Líška

9.6. 17.30 Sv. Jur – Báhoň  Bláha, Vician, Hudy; Truchlý

9.6. 17.30 Ivanka p/D – Lozorno  Polakovič Ľ., Ruc, Olša D.; Bóllo

10.6. 17.30 Tomášov – Rača  Tománek, Martinkovič, Martiška; Lazar

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 30. kolo

10.6. 17.30 Vrakuňa – V. Leváre  Pati Nagy, Malárik, Hádek; Keller  

10.6. 17.30 Kráľová p/S – K. Ves  Cvengroš, Martiš, Kočický; Jablonický 

10.6. 17.30 Kalinkovo – FC Malacky  Vasilenko, Kardelis, Kašper; Ľupták           

10.6. 17.30 Čunovo – Limbach  Krčová, Čižmár, Triskal; Marczell   

10.6. 17.30 Viničné – Jakubov  Fischer, Bláha, Gosiorovský; Slezák

10.6. 17.30 Lamač – Rusovce  Volek, Lauer, Kožuch; Pavlík R.

10.6. 17.30 CFK Pezinok – S. Grob  Piatka, Srna, Szakáll; Pinček 

10.6. 17.30 Domino – Závod  Harajbič, Tanglmayer, Lalo; Páchnik   

St. dorast SD3R – U19 – 26. kolo 

9.6. 10.30 Iskra Petržalka – D. Lužná  Henček, Ralbovský, Triskal

9.3. 13.30 NMŠK 1922 – Rohožník  Volek, Krčová

10.6. 9.00 PŠC Pezinok – Domino  Lauer, Martinkovič, Martiška

10.6. 9.30 Ružinov – MŠK Senec  Polakovič Ľ., Laciňák

10.6. 10.30 Rača – Inter „B“  Čižmár, Tanglmayer, Kašper    

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 8. kolo

9.6. 9.00 PŠC Pezinok – FC Petržalka  Piatka

9.6. 10.00 MŠK Senec – Lozorno  Hádek

9.6. 14.00 Domino – Z. Ves  Choreň   

10.6. 14.30 NMŠK 1922 – Rača  Laciňák

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 26. kolo

9.6. 9.30-11.30 Rača –Žolík Malacky  Volek, Kašper    

9.6. 9.30-11.30 D. N. Ves – Bernolákovo  Hajnala, Kožuch    

9.6. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – NMŠK 1922  Choreň, Harajbič    

9.6. 10.30-12.30 Šenkvice – D. Lužná  Lalo, Klúčik

10.6. 9.00-11.00 Sv. Jur – Iskra Petržalka  Kardelis, Lalo

10.6. 9.30-11.30 Vrakuňa – PŠC Pezinok  Štofik, Hádek    

10.6. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – MŠK Senec  Bláha, Choreň

Prípravné stretnutia

5.6. 15.30 (UTOROK) BFZ U12 – Slovan U12  Parilák, Choreň (HP Rapid)

5.6. 17.00 (UTOROK) BFZ U13 – Slovan U13  Choreň, Parilák (HP Rapid)

Prípravka PMA1 – 25. kolo

5.6. 18.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok  Marczell

5.6. 18.00 (UTOROK) Rovinka – Ivanka p/D  Randa

5.6. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – MŠK Senec  Vargová

5.6. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – NMŠK 1922  Stolárik

5.6. 18.00 (UTOROK) Rača – Vrakuňa   Tanglmayer

Prípravka PMA1 – 26. kolo

9.6. 9.00 PŠC Pezinok – FC Malacky  (R) za ObFZ-v

9.6. 11.00 CFK Pezinok – Rača  (R) za ObFZ-v  

9.6. 11.30 Vrakuňa – FKP Dúbravka  Stolárik  

10.6. 9.00 FA Lafranconi – FC ŠTK Šamorín  Štepanovský

10.6. 10.30 MŠK Senec – Rovinka  Marczell  

10.6. 13.00 NMŠK 1922 – D. Lužná  Uram

Prípravka PMB1 – 25. kolo

5.6. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok  (R)

5.6. 18.00 (UTOROK) Rovinka – Ivanka p/D  Štepanovský

5.6. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – MŠK Senec  Šusták

5.6. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – NMŠK 1922  Vanek

5.6. 18.00 (UTOROK) Rača – Vrakuňa  Křivan

5.6. 18.00 (UTOROK) FC Malacky – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 26. kolo

9.6. 10.00 PŠC Pezinok – FC Malacky  (R) za ObFZ-v

9.6. 12.15 CFK Pezinok – Rača  (R) za ObFZ-v  

8.6. 17.00 (PIATOK) Vrakuňa – FKP Dúbravka  Randa

10.6. 10.15 FA Lafranconi – FC ŠTK Šamorín  štepanovský

10.6. 12.00 MŠK Senec – Rovinka  Marczell

10.6. 12.00 NMŠK 1922 – D. Lužná  Uram

Prípravka PMC1 – 25. kolo

5.6. 16.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok  Marczell

5.6. 17.00 (UTOROK) Rovinka – Ivanka p/D  Randa

5.6. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – MŠK Senec  Vargová

5.6. 17.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – NMŠK 1922  Stolárik

5.6. 17.00 (UTOROK) Rača – Vrakuňa  Křivan

5.6. 17.00 (UTOROK) FC Malacky – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

5.6. 17.00 (UTOROK) D. N. Ves – FA Lafranconi  Malovec Ro.

Prípravka PMC1 – 26. kolo

9.6. 11.00 PŠC Pezinok – FC Malacky  (R) za ObFZ-v

9.6. 13.30 CFK Pezinok – Rača  (R) za ObFZ-v

9.6. 9.00 Vrakuňa – FKP Dúbravka  Stolárik

9.6. 15.30 Ivanka p/D – D. N. Ves  Marczell

10.6. 11.30 FA Lafranconi – FC ŠTK Šamorín  Štepanovský

10.6. 13.00 MŠK Senec – Rovinka  Marczell  

10.6. 11.00 NMŠK 1922 – D. Lužná  Uram

Prípravka PMA2 – 21. kolo

9.6. 9.00 Z. Bystrica – Inter ,,B”  Kakaščík

9.6. 9.30 Miloslavov – Iskra Petržalka  Bočák Jo.

9.6. 10.00 NMŠK 1922 ,,B” – FK Dúbravka  Šafárik

11.6. 17.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – Vajnory Tanglmayer

Prípravka PMB2 – 21. kolo

9.6. 10.15 Z. Bystrica – Inter ,,B”  Kakaščík

9.6. 11.00 Miloslavov – Iskra Petržalka  Bočák Jo.

9.6. 11.00 NMŠK 1922 ,,B” – FK Dúbravka  Šafárik

11.6. 16.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – Vajnory  Tanglmayer

Prípravka PMC2 – 21. kolo

9.6. 9.00 N. Dedinka – Stupava  Bogdáň  

9.6. 14.30 Báhoň – Inter ,,B”  (R)

10.6. 11.00 Malinovo – Závod  Randa  

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 22. kolo

10.6. 15.00 CFK Pezinok – Bernolákovo  Srna, Szakáll za BFZ

10.6. 15.00 Kráľová p/S – V. Leváre  Martiš (R) za BFZ

Prečítané: 134x