Obsadenie R a DS – PR BFZ 5.-14.9. 2017 č. 7
04.09.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 5.-14.9. 2017 č. 7

Obsadenie R a DS – PR BFZ 5.-14.9. 2017 č. 7

Súťaže riadené SFZ

Slovnaft Cup – 3. kolo

14.9. 16.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – FC Petržalka Pavlíková, Parilák, Martinkovič; Príkopa

II. Liga Ženy skupina „A“– 3. kolo

13.9. 17.00 (STREDA) FC Petržalka – Senica Krčová, Matejová

II. Liga Ženy skupina „A“– 5. kolo

9.9. 13.30 D. Lužná – Sv. Jur Budáč, Kramár

St. dorast LSD – U19 – 6. kolo

9.9. 11.00 Senica – Trnava Chromý, Borsányi, Lauer; Likavský

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 6. kolo

7.9. 11.00-13.15 (ŠTVRTOK) Slovan – Michalovce Henček, Kočický, Krčová

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 4. kolo

9.9. 10.00-12.00 Domino – FC Petržalka Straka, Kočický, Krčová

9.9. 10.00-12.00 Inter – Levice Štofik, Kardelis, Gosiorovský

9.9. 10.00-12.00 Slovan – Senica Polakovič Ľ., Bláha, Triskal

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 5. kolo

9.9. 10.00-12.30 Inter – Topoľčany Malárik, Parilák, Vašš

9.9. 10.00-12.30 FC Petržalka – D. N. Ves Piatka, Ruc, Tanglmayer

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 17. kolo

12.9. 14.30-17.00 (UTOROK) FC Petržalka – Z. Moravce Choreň, Hajnala, Triskal

14.9. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) K. Ves – Inter Hudy, Ralbovský, Fischer

14.9, 14.30-17.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – L. Trnava Štofik, Straka, Kočický

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo

FC Petržalka – Tomášov (Odložený)

Most p/B – Rača (Odložený)

D. N. Ves – Lozorno (Odložený)

Bernolákovo – D. Lužná (Odložený)

Rohožník – Báhoň (Odložený)

9.9. 16.30 Sv. Jur – PŠC Pezinok Henček, Martiš, Laciňák; Schmidt

10.9. 16.30 Rovinka – Slovan „B“ Polakovič Ľ., Dujava, Kardelis; Beňo

10.9. 16.30 Vajnory – Ivanka p/D Bláha, Choreň, Martinkovič; Mydlárik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 7. kolo

9.9. 16.30 Vrakuňa – Viničné Pati Nagy, Kachnič, Vasilenko; Ondrušek

10.9. 16.30 Čunovo – Lamač Volek, Valko, Farkaš; Truchlý

10.9. 16.30 Kalinkovo – CFK Pezinok Lauer, Szakáll, Harajbič; Keller

10.9. 16.30 Kráľová p/S – Domino Hádek, Srna, Gosiorovský; Ľupták

10.9. 16.30 V. Leváre – Závod Klúčik, Kašper, Čižmár; Hájek

10.9. 16.30 K. Ves – S. Grob Kožuch, Lalo, Krčová; Pavlík R. (HP Zohor)

10.9. 16.30 FC Malacky – Rusovce Kalmár, Fischer, Triskal; Brody

10.9. 16.30 Limbach – Jakubov Strapek, Kočický, Hrazdira; Pinček

St. dorast SD3R – U19 – 1. kolo

12.9. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – Šenkvice Henček, Srna, Hegedüs

St. dorast SD3R – U19 – 5. kolo

9.9. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Matejová, Choreň, Lomňančík

9.9. 13.30 NMŠK 1922 – Ivanka p/D Fischer, Srna, Harajbič

10.9. 9.30 Ružinov – Zohor Tanglmayer, Štofik, Vasilenko

10.9. 10.00 Inter „B“ – D. Lužná Budáč, Pati Nagy, Kramár (HP UT Stupava)

10.9. 10.30 Rača – Šamorín Hamuliakovo Hajnala, Ruc, Vašš

10.9. 14.00 Domino – Šenkvice Straka, Parilák

10.9. 14.00 Rohožník – MŠK Senec Kramár, Pati Nagy, Budáč

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 5. kolo

9.9. 13.00 FKP Dúbravka – Žolík Malacky „B“ Kašper, Kalmár

10.9. 10.00 Lozorno – Domino „B“ Malárik

10.9. 13.30 NMŠK 1922 – FC Petržalka „B“ Henček

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 5. kolo

5.9. 16.30 (UTOROK) Vrakuňa – Ružinov Hegedüs, Kramár

9.9. 13.30 Domino „A“ – Rača Abrman, Bogdáň za ObFZ-m

10.9. 11.00 Vajnory – PŠC Pezinok Laciňák, Martiš

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 5. kolo

9.9. 9.30-11.30 Rača – D. N. Ves Harajbič, Volek

9.9. 10.30-12.30 Šenkvice – Bernolákovo Farkaš, Lalo

9.9. 14.00-16.00 MŠK Senec – Vrakuňa Valko, Hádek

10.9. 9.00-11.00 Sv. Jur – FKP Dúbravka Klúčik, Srna

10.9. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – NMŠK 1922 Lalo, Farkaš

10.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – PFA ŠTK Šamorín Kožuch, Lomňančík

11.9. 17.00-15.30 (PONDELOK) D. Lužná – Iskra Petržalka Hádek, Valko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) Bernolákovo – Vrakuňa Bláha, Choreň

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) FKP Dúbravka – D. N. Ves Gosiorovský, Volek

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) MŠK Senec – NMŠK 1922 Hádek, Valko

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) Sv. Jur – PFA ŠTK Šamorín Hegedüs, Kramár

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) Šenkvice – Iskra Petržalka Lomňančík, Farkaš

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) Rača – D. Lužná Ruc, Triskal

13.9. 17.00-15.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Žolík Malacky Lalo, Klúčik

Prípravka PMA1 – 2. kolo

9.9. 9.00 PŠC Pezinok – Rača (R)

9.9. 9.00 D. N. Ves – NMŠK 1922 (R)

9.9. 9.00 FA Lafranconi – Ivanka p/D (R)

9.9. 10.00 Rovinka – Vrakuňa (R)

9.9. 11.00 CFK Pezinok – D. Lužná (R) za ObFZ-v

9.9. 14.00 FKP Dúbravka – FC Malacky (R)

10.9. 9.00 FC ŠTK Šamorín – MŠK Senec Malovec Ro.

Prípravka PMA1 – 11. kolo

12.9. 16.00 (UTOROK) CFK Pezinok – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

12.9. 18.00 (UTOROK) Rača – NMŠK 1922 (R)

12.9. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – MŠK Senec (R)

12.9. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – Ivanka p/D (R)

12.9. 18.00 (UTOROK) Rovinka – FA Lafranconi Randa

12.9. 18.00 (UTOROK) D. N. Ves – FC ŠTK Šamorín (R)

13.9. 18.00 (STREDA) FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 2. kolo

9.9. 10.00 PŠC Pezinok – Rača (R)

9.9. 10.15 D. N. Ves – NMŠK 1922 (R)

9.9. 10.15 FA Lafranconi – Ivanka p/D (R)

9.9. 11.30 Rovinka – Vrakuňa (R)

9.9. 12.15 CFK Pezinok – D. Lužná (R) za ObFZ-v

9.9. 14.00 FKP Dúbravka – FC Malacky (R)

10.9. 10.00 FC ŠTK Šamorín – MŠK Senec Malovec Ro.

Prípravka PMB1 – 11. kolo

12.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

12.9. 17.00 (UTOROK) Rača – NMŠK 1922 (R)

12.9. 17.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – MŠK Senec (R)

12.9. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – Ivanka p/D (R)

12.9. 17.00 (UTOROK) Rovinka – FA Lafranconi Randa

12.9. 17.00 (UTOROK) D. N. Ves – FC ŠTK Šamorín (R)

13.9. 18.00 (STREDA) FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMC1 – 2. kolo

9.9. 11.00 PŠC Pezinok – Rača (R) za ObFZ-v

9.9. 11.30 D. N. Ves – NMŠK 1922 (R)

9.9. 11.30 FA Lafranconi – Ivanka p/D (R)

9.9. 13.00 Rovinka – Vrakuňa (R)

9.9. 13.30 CFK Pezinok – D. Lužná (R) za ObFZ-v

9.9. 15.00 FKP Dúbravka – FC Malacky (R)

10.9. 11.00 FC ŠTK Šamorín – MŠK Senec Malovec Ro.

Prípravka PMC1 – 11. kolo

12.9. 18.30 (UTOROK) CFK Pezinok – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

12.9. 16.00 (UTOROK) Rača – NMŠK 1922 (R)

12.9. 16.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – MŠK Senec (R)

12.9. 16.00 (UTOROK) D. Lužná – Ivanka p/D (R)

12.9. 16.00 (UTOROK) Rovinka – FA Lafranconi Randa

12.9. 16.00 (UTOROK) D. N. Ves – FC ŠTK Šamorín (R)

13.9. 16.00 (STREDA) FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMA2 – 1. kolo – dohrávky

4.9. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – NMŠK 1922 „B“ Stolárik

7.9. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Vajnory Šafárik

Prípravka PMA2 – 2. kolo

9.9. 9.00 Vajnory – NMŠK 1922 „B“ (R)

9.9. 9.00 Z. Bystrica – FK Dúbravka (R)

9.9. 9.30 Miloslavov – Domino „B“ (R)

14.9. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Iskra Petržalka Šafárik

Prípravka PMB2 – 1. kolo – dohrávky

4.9. 16.00 (PONDELOK) Domino „B“ – NMŠK 1922 „B“ Stolárik

7.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Vajnory „B“ Šafárik

Prípravka PMB2 – 2. kolo

9.9. 10.30 Vajnory „B“ – NMŠK 1922 „B“ (R)

9.9. 10.15 Z. Bystrica – FK Dúbravka (R)

9.9. 11.00 Miloslavov – Domino „B“ (R)

14.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Iskra Petržalka Šafárik

Prípravka PMC2 – 2. kolo

9.9. 10.15 Kalinkovo – Scorpions Randa

9.9. 14.30 Báhoň – Stupava (R)

10.9. 11.00 Závod – N. Dedinka Lukeš

10.9. 11.00 Bernolákovo – Rohožník (R)

Prípravka PMA3 – 1. kolo – dohrávka

7.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Čunovo Kurina

Prípravka PMA3 – 2. kolo

9.9. 9.00 FC ŠTK Šamorín „B“ – FK Mariathal (R)

9.9. 9.30 Lamač – Jarovce (R)

10.9. 8.30 FC Petržalka „B“ – Vrakuňa Ufnár

10.9. 11.00 Čunovo – Rusovce Štepanovský

10.9. 15.00 Domino „C“ – Scorpions Ufnár

Prípravka PMA3 – 3. kolo

14.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Lamač Štepanovský

Prípravka PRMA – 2. kolo

9.9. 11.30 V. Leváre – Stupava Lukeš

9.9. 14.00 Zohor – Studienka Randa

9.9. 15.00 Jakubov – Lozorno (R)

10.9. 9.30 Láb – Borinka Chrupka

10.9. 10.00 Vysoká p/M – Závod Rybecký

10.9. 11.00 Rohožník – Sološnica (R)

10.9. 14.00 Gajary – Kostolište (R)

Prípravka PRMA – 11. kolo

12.9. 18.00 Kostolište – Rohožník Chrupka

12.9. 18.00 Studienka – Stupava (R)

12.9. 18.00 Sološnica – Borinka Polák

12.9. 18.00 Zohor – Závod (R)

12.9. 18.00 Gajary – Lozorno Rybecký

12.9. 18.00 V. Leváre – Jakubov Lukeš

12.9. 18.00 Láb – Vysoká p/M (R)

Prípravka PRPK – 2. kolo

9.9. 10.00 S. Grob – Báhoň (R)

9.9. 10.00 Vištuk – Šenkvice (R)

9.9. 10.30 Limbach – Častá (R)

9.9. 11.00 Viničné – Budmerice (R)

9.9. 14.00 Jablonec – Grinava (R)

9.9. 14.00 Vinosady – Modra (R)

10.9. 13.00 PŠC Pezinok „B“ – Sv. Jur (R)

Prípravka PRPK – 11. kolo

12.9. 18.00 Báhoň – PŠC Pezinok „B“ (R)

12.9. 18.00 Budmerice – Častá (R)

12.9. 18.00 Sv. Jur – Šenkvice (R)

12.9. 18.00 Viničné – Grinava (R)

12.9. 18.00 Vištuk – Jablonec (R)

12.9. 18.00 S. Grob – Modra (R)

12.9. 18.00 Limbach – Vinosady (R)

Prípravka PRSC – 2. kolo

9.9. 9.00 Kalinkovo – Most p/B Randa

9.9. 9.30 Kráľová p/S – Ivanka p/D „B“ (R)

10.9. 9.00 Tomášov „A“ – N. Dedinka Randa

10.9. 9.30 Bernolákovo – Danubia H. Šúr (R)

10.9. 9.30 Malinovo – Čataj (R)

10.9. 10.30 Tomášov „B“ – Senec „B“ Randa

Prípravka PRSC – 11. kolo

12.9. 18.00 Most p/B – Tomášov „A“ (R)

12.9. 18.00 N. Dedinka – Čataj (R)

12.9. 18.00 Bernolákovo – Senec „B“

12.9. 18.00 Kalinkovo – Ivanka p/D „B“ (R)

12.9. 18.00 Ch. Grob – Kráľová p/S Randa

12.9. 18.00 Malinovo – Tomášov „B“ (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 3. kolo

10.9. 14.00 V. Leváre – Rovinka Čižmár, Kašper za BFZ

Prečítané: 94x
Zväzové novinky