Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-12.3. 2017 č. 18
07.03.2017, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-12.3. 2017 č. 18

Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-12.3. 2017 č. 18

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 14. kolo

8.3. 13.00-15.00 (STREDA) Slovan – Prešov Kočický, Martiš, Krčová (HP UT Pasienky)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 18. kolo

11.3. 10.00-12.30 FCA Petržalka – Myjava Ruc, Martiš, Kočický

11.3. 10.00-12.30 Domino – Púchov Tanglmayer, Triskal, Szakáll

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 16. kolo

11.3. 14.30 Inter – Kráľová p/S Tománek, Bláha, Laciňák; Pinček (HP UT Stupava)

11.3. 14.30 D. N. Ves – Tomášov Hajnala, Hudy, Olša D.; Príkopa

12.3. 14.30 Rovinka – Báhoň Vašš, Ruc, Ježík; Lazar

12.3. 14.30 Rohožník – Rača Parilák, Malárik, Gaži; Keller

12.3. 14.30 Most p/B – FC Malacky Piatka, Polakovič Ľ., Ralbovský; Truchlý

12.3. 14.30 Lozorno – D. Lužná Lauer, Tanglmayer, Dujava; Darlea

12.3. 14.30 Ivanka p/D – PŠC Pezinok Pavlíková, Martinkovič, Maretta; Ľupták

12.3. 14.30 Vajnory – Bernolákovo Martiška, Martiš, Straka T.; Jablonický

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo

11.3. 14.30 Vrakuňa – Lamač Lalo, Valko, Franek; Brody

12.3. 14.30 Jablonové – S. Grob Fischer, Srna, Kica; Farkaš

12.3. 14.30 Závod – FCA Petržalka Čižmár, Pati Nagy, Budáč; Líška

12.3. 14.30 Borinka – Čunovo Štofik, Strapek, Kalmár; Hájek

12.3. 14.30 Jakubov – Rusovce Choreň, Kardelis, Sabela; Pavlík R.

12.3. 14.30 V. Leváre – Šenkvice Brody, Matejová, Hádek; Marczell

12.3. 14.30 Kalinkovo – Domino Henček, Kachnič, Vasilenko; Chladek

12.3. 14.30 Limbach – Viničné Kočický, Krčová, Gosiorovský; Slezák

St. Dorast III. Liga SD3R – 16. kolo

11.3. 10.30 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo Budač, Brody, Pati Nagy

11.3. 12.00 Rohožník – NMŠK 1922 Kardelis, Sabela, Choreň

11.3. 14.30 Jablonové – Ružinov Malárik, Gaži, Parilák

11.3. 14.30 PŠC Pezinok – Šenkvice Matejová, Štofik, Krčová

12.3. 10.30 D. Lužná – Dubová Franek, Lalo, Triskal

12.3. 12.00 MŠK Senec – D. N. Ves Bohun, Laciňák, Bláha (HP Igram)

Zväzové novinky