SLOVNAFT Cup 2017/2018 je vyžrebovaný
11.07.2017, Ján Farbula

SLOVNAFT Cup 2017/2018 je vyžrebovaný

SLOVNAFT Cup 2017/2018 je vyžrebovaný

Dnes popoludní sa v sídle Slovenského futbalového zväzu vyžreboval nový ročník Slovnaft cupu. Žrebovali sa 1.2 a 3.kolo a pre niektoré družstvá Bratislavského futbalového zväzu je žreb motiváciou. Minuloročný vicemajster III. ligy BFZ  FC Rohožník privíta v 2. kole na svojom štadióne MFK Skalica, Ivanka pri Dunaji bude hostiť v 2.kole Fortuna ligový DAC 1904 Dunajská Streda a daľšie družstvá z nášho regiónu v prípade úspechu v 1. a 2.kole sa môžu tešiť taktiež na družstvá Fortuna ligy alebo 2.ligy.

1.kolo Slovnaft Cup – Družstvá BFZ sú zvýraznené

MŠK Senec – TJ Záhoran Jakubov

FC Pata – Galanta

TJ Kostolné Kračany – Nový Život

FC Malacky – ŠK Závod

Bešeňov – Šurany

Dvory nad Žitavou – FKM Nové Zámky

SFC Kalinkovo – FK Slovan Most pri Bratislave

Oponice – Topvar Topoľčany

FK Jablonové – PSČ Pezinok

ŠFK Jablonec – CFK Pezinok – Cajla

Veľké Zálužie – Hrušovany

ŠK Šenkvice – ŠK Báhoň

Veľké Kosihy – Sv. Peter

MFK Rusovce – ŠK Svätý Jur

Jacovce – Soľčany

ŠK Blava 1928 – Slovan Hlohovec

Lehnice – Vydrany

ŠK Lozorno – TJ Veľké Leváre

Horné Saliby – Kolárovo

NMŠK 1922 – ŠK Tomášov

FC Petržalka Akadémia – FK Lamač

FK Strečno – Fomat Martin

FK Rajec – Jednota Bánová

Zemianské Kostoľany – HN Prievidza

ŠK Čierne – FK Čadca

Slovan Rudinská – Krásno nad Kysucou

OŠK Podolie – Spartak Myjava

ŠK Kmeťovo – Veľké Ludince

ŠK Nevidzany – Lok. Kozárovce

Prečín – Domaniža

Veľká Hradná – Trenčianské Teplice

Fatran Varín – OŠK Teplička nad Váhom

FK Predmier – MFK Bytča

Veľké Kostoľany – OFK Malženice

TJ Plevník Drienové – Trenč. Stankovce

Slovan Skalité – Kysucké Nové Mesto

TJ Salka – Slovan Šahy

MŠK Považská Bystrica – Častkovce

VTJ Raj.Teplice – Baník Stráňavy

ŠK Belá – Terchová

Partizán Cígel – Šimonovany

Višňové – Rosina

Jednota Málinec – Sklotatran Poltár

Selce – Šalková

FK 09 Bacúch – Medzibrod

LM Palúdzka – Závažná Poruba

Sokol Zubrohlavá – Oravské Veselé

OŠK Bešeňová – Belá Dulice

ŠK Prameň Kováčová – Jupie Podlavice

FK Jesenské – Tornaľa

Spartak Vysoká n. Kysucou – Makov

FK Nižná – ŠK Tvrdošín

Liptovské Sliače – Liptovská Štiavnica

Iskra Hnúšťa – MŠK Tisovec

Strojár Krupina – Pliešovce

Príbelce – Slovenské Ďarmoty

Santrio Láza – Novohrad Lučenec

Oravská Poruba – Slovan Žabokreky

Ladomerská Vieska – Diviaky

Oravan Oravská Jasenica – Námestovo

Slávia TU Košice – Medzev

Jasenov – Ptičie

Gemerská Hôrka – Rožňava

Perín – Vyšné Opátske

Veľká Ida – Kechnec

Čirč – Odeva Lipany

Košická Nová Ves – FK Čaňa

Pavlovce nad Úhom – Nacina Ves

Poproč – Krásnohorské Podhradie

Olcnava – Hranovnica

Ulič – Snina

Kluknava – Krompachy

Župčany – Šarišské Michaľany

Levoča – Spišské Podhradie

Borša – Geča

Veľká Lomnica – Spišská Belá

Streda nad Bodrogom – Kalša

Parchovany – Vranov n. Topľou

Kamenica nad Cirochou – FK Humenné

Nálepkovo – Harichovce

Gerlachov – Svidník

2.kolo ( 9.augusta 2017)

MŠK Senec / TJ Jakubov – FC Pata / Galanta

TJ Kostolné Kračany / Nový Život – Zvolen

FC Malacky / Závod – Bešeňov / Šurany

Dvory nad Žitavou / FKM Nové Zámky – ŠK Slovan Bratislava

SFC Kalinkovo / Most pri BA – Oponice / Topvar Topoľčany

FC Rohožník – MFK Skalica

FK Rača Bratislava – FK Jablonové / PSČ Pezinok

Jablonec / CFK Pezinok – Cajla – Veľké Zálužie / Hrušovany

Šenkvice / Báhoň – Lok.Devínska N.Ves

Slovan Ivanka pri Dunaji – DAC 1904 D.Streda

Veľké Kosihy / Sv.Peter – MFK Rusovce / ŠK Sv.Jur

Jacovce / Soľčany – Spartak Trnava

ŠK Blava 1928 / Slovan Hlohovec – Lehnice / Vydrany

Lozorno / Veľké Leváre – Pohronie Žiar n/Hronom – Dolná Ždaňa

Horné Saliby / Kolárovo – Dunajská Lužná

NMŠK 1922 / Šk Tomášov – Petržalka Ak. / FK Lamač

FK Strečno / Fomat Martin – FK Rajec / Jednota Bánová

Zemianské Kostoľany / HN Prievidza – KFC Komárno

MŠK Púchov – ŠK Čierne / FK Čadca

Slovan Rudinská / Krásno n.K. – OŠK Podolie / Spartak Myjava

ŠK Kmeťovo / Veľké Ludince – ŠK Nevidzany / Lok.Kozárovce

Prečín / Domaniža – FK Inter Bratislava

Veľká Hradná / Trenčianské Teplice – Fatran Varín / OŠK Teplička n.V. – FK Predmier / MFK Bytča –  FC Nitra 

Veľké Kostoľany / Malženice – TJ Plevník Drienové / Trenč.Stankovce 

Slovan Skalité / Kysucké N.M. – ŠKF Sereď 

TJ Salka / Slovan Šahy – Iskra Borčice 

MŠK Považská Bystrica / Častkovce – FC ŠTK 1914 Šamorín 

VTJ Raj.Teplice / Baník Stráňavy – MFK Dubnica n.V.

ŠK Belá / Terchová – Tatran Prešov 

Partizán Cígel / Šimonovany – Višňové / Rosina 

Kovo Beluša – Vion Zlaté Moravce

Jednota Málinec / Sklotatran Poltár – Selce / Šalková

FK 09 Bacúch / Medzibrod – Zemplín Michalovce

LM Palúdzka / Závažná Poruba – Sokol Zubrohlavá / Oravské Veselé

OŠK Dobrá Niva – MŠK Žilina

OŠK Bešeňová / Belá Dulice – ŠK Prameň Kováčová / Jupie Podlavice

FK Jesenské / Tornaľa – TJ Lovča

Spartak Vysoká n.Kysucou / Makov – FK Nižná / ŠK Tvrdošín

FK Buzitka – FK Poprad

FC 98 Hajnáčka – Liptovské Sliače / Liptovská Štiavnica

Iskra Hnušťa / MŠK Tisovec – MFK Tatra Liptovský Mikuláš

ŠKM Liptovský Hrádok – Strojár Krupiná / Pliešovce

Tatran Chlebnice – AS Trenčín

Baník Štiavnické Bane – OŠK Sása

Príbelce / Slovenské Ďarmoty – Santrio Láza / Novohrad Lučenec

Oravská Poruba / Slovan Žabokreky – Ladomerská Vieska / Diviaky

Oravan Oravská Jasenica / Námestovo – FC VSS Košice

Slávia TU Košice / Medzev – Jasenov / Ptičie

Gemerská Hôrka / Rožňava – FK Senica

Fintice – Perín / Vyšné Opátske

Veľká Ida / Kechnec – Partizán Bardejov

Čirč / Odeva Lipany – Košická Nová Ves / FK Čaňa

Demjata – Slavoj Trebišov

Pavlovce nad Úhom / Nacina Ves – Poproč / Krásnohorské Podhradie

Olcnava / Hranovnica – Ulič / Snina

BNV – Kluknava / Krompachy

Župčany / Šarišské Michaľany – Lokomotíva Košice

Levoča / Spišská Podhradie – Borša / Geča

Veľká Lomnica / Spišská Belá – MFK Ružomberok

Streda nad Bodrogom / Kalša – Parchovany / Vranov n.Topľou

Kamenica nad Cirochou / FK Humenné – Podbrezová

Nálepkovo / Harichovce – Ždaňa

Gerlachov / Svidník – Noves Spišská Nová Ves

Prečítané: 2590x
Zväzové novinky