Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 19.-24.5. 2017 č. 28
19.05.2017, Ján Farbula

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 19.-24.5. 2017 č. 28

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 19.-24.5. 2017 č. 28

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 34. kolo

24.5. 10.00-12.30 (STREDA) Inter – Domino Choreň, Brody, Strapek za Kardelisa (HP UT Stupava)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 27. kolo

21.5. 17.00 Kalinkovo – BorinkaVasilenko, Kachnič, Sabela (AR1) za Strapeka; Beňo

St. dorast III. Liga SD3R – 27. kolo

21.5. 10.30 D. Lužná – Iskra Petržalka Matejová, Kachnič, Sabela (AR1) za Strapeka

21.5. 13.30 PŠC Pezinok – Ružinov Strapek (R) za Sabelu, Srna, Szakáll

Mladší dorast MD3R – 23. kolo

21.5. 14.30 Zohor –NMŠK 1922 BA Lomňančík (R) za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 27. kolo

21.5. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Ružinov Lalo, Strapek za Sabelu

Prípravka PMA2 – 19. kolo

20.5. 9.00 Iskra Petržalka – Domino „B“ (R) za Pusztaia

20.5. 9.30 Ivanka p/D – FA Bratislava Ľupták za (R)

Prípravka PMB2 – 19. kolo

20.5. 11.00 Ivanka p/D – FA Bratislava Ľupták za (R)

Prípravka PMA3 – 17. kolo

21.5. 10.00 Jarovce – Čunovo (R) za Štepanovského

21.5. 10.00 FCA Petržalka – Lamač (R) za Pusztaia

Prípravka PRPK 23. kolo

20.5. 9.00 CFK Pezinok – Grinava (R) za Randu

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 23. kolo

20.5. 10.30 Iskra Petržalka – N. Dedinka Chalka, Křivan (AR1) za Hegedüša, Orlíková; Lônčík (D) za SFZ

21.5. 17.00 Ch. Grob – Jarovce Kramár, Orlíková, Volek; Ľupták (D) za BFZ

Seniori VI. liga S6A – 19. kolo

19.5. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Ekonóm Volek, Kramár, Rataj; Marczel (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori V. liga S5V – 23. kolo

20.5. 17.00 Jablonec – Vištuk Kožuch, Rybecký, Polák; Marczell (D) za BFZ

20.5. 17.00 P. Štvrtok – P. Mikuláš Abrman (R) ObFZ-m za Rybeckého, Rataj (AR1) ObFZ-m za Poláka, Tahotný za Tomana, Lazar (D) BFZ za Ležoviča

Seniori VI. liga S6V – 19. kolo

20.5. 17.00 FC Malacky“B“ – Vysoká p/M Ďurčo P., Strapek (AR1) za BFZ, Vasilenko (AR2) za BFZ

20.5. 17.00 Láb – Doľany David D., Bulík, Lomňančík; Slezák (D) za BFZ

Dorast SD4V – 27. kolo

20.5. 17.00 Ivanka p/D – N. Dedinka Hajnala (R) za BFZ

Prečítané: 73x
Zväzové novinky