FUTBALSERVIS
JAKO
TOP4FOOTBALL
ROYALBUS
BSK
TIPOS
Súťaže
TIPOS III. liga Bratislava (Muži)
TIPOS III. liga Bratislava, 30. kolo
08.06.2019 17:30
: 6
08.06.2019 17:30    Ukončený
08.06.2019 17:30
: 1
08.06.2019 17:30    Ukončený
08.06.2019 17:30
3 : 0
08.06.2019 17:30    Ukončený
08.06.2019 17:30
: 1
08.06.2019 17:30    Ukončený
08.06.2019 17:30
: 3
08.06.2019 17:30    Ukončený
08.06.2019 17:30
6 : 2
08.06.2019 17:30    Ukončený
09.06.2019 17:30
1 : 0
09.06.2019 17:30    Ukončený
IV. liga Bratislava (S4BA) (Muži)
IV. liga Bratislava (S4BA), 30. kolo
07.06.2019 17:00
: 4
07.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:30
: 4
08.06.2019 17:30    Ukončený
08.06.2019 17:30
6 : 2
08.06.2019 17:30    Ukončený
08.06.2019 17:30
: 2
08.06.2019 17:30    Ukončený
09.06.2019 17:30    Ukončený
09.06.2019 17:30
: 4
09.06.2019 17:30    Ukončený
09.06.2019 17:30    Ukončený
09.06.2019 17:30
2 : 0
09.06.2019 17:30    Ukončený
Pohár BFZ - seniori (Muži)
Pohár BFZ, 5. kolo
05.06.2019 18:00
: 1
05.06.2019 18:00    Ukončený
Zimný turnaj seniori (Muži)
skupina "A" - Pasienky, 5. kolo
17.02.2019 10:00
: 10
17.02.2019 10:00    Ukončený
17.02.2019 12:00    Ukončený
17.02.2019 18:00    Ukončený
Zimný turnaj seniori (Muži)
skupina "B" - Petržalka, 5. kolo
17.02.2019 11:00
2 : 1
17.02.2019 11:00    Ukončený
17.02.2019 13:00
: 7
17.02.2019 13:00    Ukončený
24.02.2019 09:00
4 : 2
24.02.2019 09:00    Ukončený
Zimný turnaj seniori (Muži)
skupina "C" - Rapid, 5. kolo
17.02.2019 10:00
: 8
17.02.2019 10:00    Ukončený
17.02.2019 12:00
3 : 2
17.02.2019 12:00    Ukončený
17.02.2019 18:00    Ukončený
Zimný turnaj seniori (Muži)
skupina "D" - Senec, 5. kolo
17.02.2019 10:00
8 : 0
17.02.2019 10:00    Ukončený
17.02.2019 12:00
: 7
17.02.2019 12:00    Ukončený
17.02.2019 14:00
: 7
17.02.2019 14:00    Ukončený
III. liga SD BFZ (SD3R-U19)U19 (Muži)
III. liga SD BFZ (SD3R-U19), 26. kolo
08.06.2019 11:00
12 : 1
08.06.2019 11:00    Ukončený
08.06.2019 11:00
3 : 2
08.06.2019 11:00    Ukončený
08.06.2019 13:00
: 2
08.06.2019 13:00    Ukončený
09.06.2019 11:00
11 : 2
09.06.2019 11:00    Ukončený
09.06.2019 11:30
3 : 0
09.06.2019 11:30    Ukončený
09.06.2019 17:30    Ukončený
Zimný turnaj dorastU19 (Muži)
skupina "A" - Budatínska, 7. kolo
03.03.2019 00:00
: 0

03.03.2019 00:00    
0
03.03.2019 09:00    Ukončený
03.03.2019 11:00
2 : 1
03.03.2019 11:00    Ukončený
03.03.2019 13:00
: 1
03.03.2019 13:00    Ukončený
Zimný turnaj dorastU19 (Muži)
skupina "B" - Montostroj, 7. kolo
02.03.2019 00:00
: 0

02.03.2019 00:00    
0
03.03.2019 08:30    Ukončený
03.03.2019 10:30
: 7
03.03.2019 10:30    Ukončený
03.03.2019 12:30    Ukončený
III. liga MD BFZ (MD3R-U17)U17 (Muži)
III. liga MD BFZ (MD3R - U17) - skupina o víťaza, 8. kolo
08.06.2019 09:30
: 4
08.06.2019 09:30    Ukončený
08.06.2019 13:00
: 3
08.06.2019 13:00    Ukončený
09.06.2019 09:50
2 : 1
09.06.2019 09:50    Ukončený
09.06.2019 10:00    Ukončený
III. liga MD BFZ (MD3R-U17)U17 (Muži)
III. liga MD BFZ (MD3R - U17) - skupina o umiestnenie, 7. kolo
08.06.2019 14:30
2 : 0
08.06.2019 14:30    Ukončený
09.06.2019 10:00
5 : 3
09.06.2019 10:00    Ukončený
09.06.2019 13:00
2 : 0
09.06.2019 13:00    Ukončený
09.06.2019 15:00
5 : 1
09.06.2019 15:00    Ukončený
III. liga MD BFZ (MD3R-U17)U17 (Muži)
III. liga MD BFZ (MD3R - U17) - skupina "A", 18. kolo
18.04.2019 09:00
8 : 1
18.04.2019 09:00    Ukončený
18.04.2019 16:00
: 6
18.04.2019 16:00    Ukončený
18.04.2019 17:00    Ukončený

20.04.2019 00:00
: 0
20.04.2019 00:00    
0
21.04.2019 15:00
: 1
21.04.2019 15:00    Ukončený
III. liga MD BFZ (MD3R-U17)U17 (Muži)
III. liga MD BFZ (MD3R - U17) - skupina "B", 14. kolo
20.04.2019 09:30
: 2
20.04.2019 09:30    Ukončený
20.04.2019 14:30
4 : 2
20.04.2019 14:30    Ukončený
20.04.2019 17:00
: 3
20.04.2019 17:00    Ukončený
21.04.2019 15:00
8 : 0
21.04.2019 15:00    Ukončený
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15)U15 (Muži)
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15), 26. kolo
08.06.2019 09:30
: 8
08.06.2019 09:30    Ukončený
08.06.2019 09:30
: 1
08.06.2019 09:30    Ukončený
09.06.2019 09:00
5 : 1
09.06.2019 09:00    Ukončený
09.06.2019 09:30
3 : 2
09.06.2019 09:30    Ukončený
09.06.2019 09:30
: 3
09.06.2019 09:30    Ukončený
09.06.2019 09:30    Ukončený
Zimná halová liga SZ "O Pohár predsedu BSK"U15 (Muži)
Zimná halová liga SŽ "O Pohár predsedu BSK" - finálová časť, 2. kolo
09.02.2019 14:10    Ukončený
09.02.2019 15:00
12 : 31
09.02.2019 15:00    Ukončený
Zimná halová liga SZ "O Pohár predsedu BSK"U15 (Muži)
Zimná halová liga SZ "O Pohár predsedu BSK" - sk.B, 7. kolo
03.02.2019 13:00    Ukončený
03.02.2019 14:00
: 5
03.02.2019 14:00    Ukončený
03.02.2019 15:00
4 : 0
03.02.2019 15:00    Ukončený
03.02.2019 16:00
: 4
03.02.2019 16:00    Ukončený
Zimná halová liga SZ "O Pohár predsedu BSK"U15 (Muži)
Zimná halová liga SZ " O Pohár predsedu BSK" - sk.A, 7. kolo
03.02.2019 09:00    Ukončený
03.02.2019 10:00
11 : 2
03.02.2019 10:00    Ukončený
03.02.2019 11:00
10 : 2
03.02.2019 11:00    Ukončený
03.02.2019 12:00
: 6
03.02.2019 12:00    Ukončený
II. liga MŽ BFZ (MZRL-U13)U13 (Muži)
II. liga MŽ BFZ (MZRL-U13), 26. kolo
08.06.2019 11:30
: 11
08.06.2019 11:30    Ukončený
08.06.2019 11:30
: 9
08.06.2019 11:30    Ukončený
09.06.2019 11:00
: 3
09.06.2019 11:00    Ukončený
09.06.2019 11:30
: 3
09.06.2019 11:30    Ukončený
09.06.2019 11:30
9 : 2
09.06.2019 11:30    Ukončený
09.06.2019 11:30    Ukončený
Zimná halová liga MZ "O pohár predsedu BSK"U13 (Muži)
Zimná halová liga MZ "O Pohár predsedu BSK" - finálová časť, 2. kolo
09.02.2019 10:40
3 : 2
09.02.2019 10:40    Ukončený
09.02.2019 11:30    Ukončený
Zimná halová liga MZ "O pohár predsedu BSK"U13 (Muži)
Nadstavba ZHL BFZ, 2. kolo
02.02.2019 09:00
2 : 1
02.02.2019 09:00    Ukončený
02.02.2019 09:50
: 3
02.02.2019 09:50    Ukončený
02.02.2019 10:40
5 : 1
02.02.2019 10:40    Ukončený
02.02.2019 11:30    Ukončený
02.02.2019 12:20
3 : 2
02.02.2019 12:20    Ukončený
02.02.2019 13:10
4 : 3
02.02.2019 13:10    Ukončený
02.02.2019 14:00    Ukončený
02.02.2019 14:50    Ukončený
02.02.2019 15:40
2 : 0
02.02.2019 15:40    Ukončený
02.02.2019 16:30    Ukončený
Zimná halová liga MZ "O pohár predsedu BSK"U13 (Muži)
Zimná halová liga MZ "O Pohár Predsedu BSK BSK " - sk.D, 5. kolo
19.01.2019 00:00
: 0

19.01.2019 00:00    
0
19.01.2019 10:40
7 : 3
19.01.2019 10:40    Ukončený
19.01.2019 15:40
7 : 0
19.01.2019 15:40    Ukončený
Zimná halová liga MZ "O pohár predsedu BSK"U13 (Muži)
Zimná halová liga MZ "O Pohár Predsedu BSK " - sk.C, 5. kolo
19.01.2019 00:00
: 0

19.01.2019 00:00    
0
19.01.2019 13:10
5 : 2
19.01.2019 13:10    Ukončený
19.01.2019 14:00    Ukončený
Zimná halová liga MZ "O pohár predsedu BSK"U13 (Muži)
Zimná halová liga MZ " O Pohár predsedu BSK" - sk.B, 5. kolo
19.01.2019 00:00
: 0

19.01.2019 00:00    
0
19.01.2019 11:30    Ukončený
19.01.2019 12:20
: 5
19.01.2019 12:20    Ukončený
Zimná halová liga MZ "O pohár predsedu BSK"U13 (Muži)
Zimná halová liga MZ " O Pohár predsedu BSK"- sk.A, 5. kolo
19.01.2019 00:00
: 0

19.01.2019 00:00    
0
19.01.2019 09:50
: 5
19.01.2019 09:50    Ukončený
19.01.2019 14:50
: 8
19.01.2019 14:50    Prebieha
BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1)U11 (Muži)
PMA1 - skupina B, 19. kolo
05.06.2019 17:30
8 : 6
05.06.2019 17:30    Ukončený
08.06.2019 08:45
: 4
08.06.2019 08:45    Ukončený
08.06.2019 09:00
2 : 1
08.06.2019 09:00    Ukončený
08.06.2019 14:00
3 : 0
08.06.2019 14:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1)U11 (Muži)
PMA1 - skupina A, 19. kolo
04.06.2019 17:00
: 12
04.06.2019 17:00    Ukončený
06.06.2019 16:00    Ukončený
09.06.2019 10:00
: 6
09.06.2019 10:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk. A - MA (PRMA)U11 (Muži)
PRMA, 24. kolo
05.06.2019 18:00    Ukončený
05.06.2019 18:00
12 : 0
05.06.2019 18:00    Ukončený
05.06.2019 18:00
: 5
05.06.2019 18:00    Ukončený
05.06.2019 18:00
: 7
05.06.2019 18:00    Ukončený
05.06.2019 18:00
: 3
05.06.2019 18:00    Ukončený
05.06.2019 18:00    Ukončený
07.06.2019 18:00
6 : 2
07.06.2019 18:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk. B - PK (PRPK)U11 (Muži)
PRPK, 24. kolo
06.06.2019 18:00    Ukončený
06.06.2019 18:00    Ukončený
06.06.2019 18:00    Ukončený
06.06.2019 18:00
: 5
06.06.2019 18:00    Ukončený
06.06.2019 18:00
10 : 0
06.06.2019 18:00    Ukončený
06.06.2019 18:00
16 : 1
06.06.2019 18:00    Ukončený
06.06.2019 18:00
10 : 2
06.06.2019 18:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk. C - SC (PRSC)U11 (Muži)
PRSC, 18. kolo
08.06.2019 09:30
: 4
08.06.2019 09:30    Ukončený
08.06.2019 10:00    Ukončený
09.06.2019 09:00
: 5
09.06.2019 09:00    Ukončený
09.06.2019 09:30    Ukončený
09.06.2019 09:30
: 8
09.06.2019 09:30    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk. A2 (PMA2)U11 (Muži)
PMA2, 19. kolo
08.06.2019 00:00
: 0

08.06.2019 00:00    
0
08.06.2019 08:30
4 : 1
08.06.2019 08:30    Ukončený
09.06.2019 10:00
13 : 1
09.06.2019 10:00    Ukončený
09.06.2019 10:30
7 : 1
09.06.2019 10:30    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk. A3 (PMA3)U11 (Muži)
PMA3, 19. kolo
08.06.2019 09:30
: 15
08.06.2019 09:30    Ukončený
08.06.2019 14:00
: 4
08.06.2019 14:00    Ukončený
09.06.2019 14:00
: 3
09.06.2019 14:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1)U10 (Muži)
PMB1 - skupina B, 19. kolo
08.06.2019 09:45
6 : 2
08.06.2019 09:45    Ukončený
08.06.2019 10:30
: 8
08.06.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 15:00
5 : 0
08.06.2019 15:00    Ukončený
09.06.2019 10:00
: 20
09.06.2019 10:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1)U10 (Muži)
PMB1 - skupina A, 19. kolo
BFZ - PRÍPRAVKA sk. B2 (PMB2)U10 (Muži)
PMB2, 19. kolo
08.06.2019 00:00
: 0

08.06.2019 00:00    
0
08.06.2019 08:30
20 : 2
08.06.2019 08:30    Ukončený
09.06.2019 10:30
13 : 5
09.06.2019 10:30    Ukončený
09.06.2019 11:00
: 3
09.06.2019 11:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 )U09 (Muži)
PMC1 - skupina B, 19. kolo
08.06.2019 10:45
: 11
08.06.2019 10:45    Ukončený
08.06.2019 12:00
3 : 1
08.06.2019 12:00    Ukončený
08.06.2019 16:00
8 : 3
08.06.2019 16:00    Ukončený
09.06.2019 11:00
6 : 2
09.06.2019 11:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 )U09 (Muži)
PMC1 - skupina A, 19. kolo
05.06.2019 17:30
: 5
05.06.2019 17:30    Ukončený
06.06.2019 17:30    Ukončený
06.06.2019 18:00
: 4
06.06.2019 18:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U9 sk.C ( PMC2 )U09 (Muži)
PMC2 - skupina B, 19. kolo
08.06.2019 09:30
10 : 7
08.06.2019 09:30    Ukončený
08.06.2019 15:00    
09.06.2019 10:30
: 14
09.06.2019 10:30    Ukončený
09.06.2019 11:15
8 : 1
09.06.2019 11:15    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U9 sk.C ( PMC2 )U09 (Muži)
PMC2 - skupina A, 20. kolo
30.04.2019 17:00
4 : 2
30.04.2019 17:00    Ukončený
01.05.2019 10:30
4 : 0
01.05.2019 10:30    Ukončený
01.05.2019 11:00
: 3
01.05.2019 11:00    Ukončený
01.05.2019 15:00
13 : 0
01.05.2019 15:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD )U08 (Muži)
PMD - skupina I, 23. kolo
08.06.2019 09:45
13 : 2
08.06.2019 09:45    Ukončený
08.06.2019 09:45
: 15
08.06.2019 09:45    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD )U08 (Muži)
PMD - skupina H, 22. kolo
08.06.2019 11:00
8 : 7
08.06.2019 11:00    Ukončený
08.06.2019 11:00
: 15
08.06.2019 11:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD )U08 (Muži)
PMD - skupina G, 22. kolo
08.06.2019 10:00
: 6
08.06.2019 10:00    Ukončený
08.06.2019 10:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD )U08 (Muži)
PMD - skupina F, 22. kolo
08.06.2019 10:00
: 7
08.06.2019 10:00    Ukončený
08.06.2019 10:00
1 : 0
08.06.2019 10:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD )U08 (Muži)
PMD - skupina E, 24. kolo
08.06.2019 10:30
7 : 4
08.06.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 10:30
12 : 3
08.06.2019 10:30    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD )U08 (Muži)
PMD - skupina D, 22. kolo
08.06.2019 10:00
4 : 3
08.06.2019 10:00    Ukončený
08.06.2019 10:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD )U08 (Muži)
PMD - skupina C, 24. kolo
08.06.2019 10:30
7 : 2
08.06.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 10:30    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD )U08 (Muži)
PMD - skupina B, 22. kolo
09.06.2019 14:00    Ukončený
09.06.2019 14:00
4 : 1
09.06.2019 14:00    Ukončený
BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD )U08 (Muži)
PMD - skupina A, 24. kolo
12.06.2019 19:00
: 7
12.06.2019 19:00    Ukončený
12.06.2019 19:00    Ukončený
Komisie
BFZ-STK-2018/2019-0098SD3R - I.Petržalka
BFZ-STK-2018/2019-0097MD3R - Ivanka pri Dunaji
BFZ-STK-2018/2019-0095MD3R - Šenkvice
BFZ-DK-2018/2019-0438DK BFZ oznamuje futbalovým klubom
BFZ-DK-2018/2019-0437DK BFZ upozorňuje kluby, funkcionárov, hráčov a ostatných športových odborníkov
BFZ-DK-2018/2019-0436ŠK Slovan Bratislava B, S3BA
BFZ-DK-2018/2019-0435Ján Sloboda, HU -TJ Záhoran Jakubov, S4BA.
BFZ-KR-2018/2019-0002Uznesenie k podnetu FKM Karlova Ves Bratislava ID 98173
BFZ-KR-2018/2019-0001Uznesenie k podnetu FC Malacky ID 94743
Nenašli sa žiadne rozhodnutia