Obsadenie R a DS – PR BFZ 13.-21.8. 2019 č. 3

11.08.2019, Michal Kováč

Obsadenie R a DS – PR BFZ 13.-21.8. 2019 č. 3

Súťaže riadené SFZ

Seniori Slovnaft Cup – 2. kolo 

13.8. 17.00 (UTOROK) NMV – Dubnica  Chromý, Somoláni T., Henček; Likavský

14.8. 17.00 (STREDA) Malá Mača – Skalica  Malárik, Roszbeck, Ralbovský; Kopča

14.8. 17.00 (STREDA) Zvončín – FC Petržalka Kačenga, Ferenc, Lauer; Hracho 

14.8. 17.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rača  Vašš, Choreň, Pati Nagy; Pinček  

14.8. 17.00 (STREDA) S. Grob – D. Lužná  Hajnala, Martiš, Kardelis; Keller 

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 1. kolo

17.8. 11.00 Slovan – B. Bystrica  Tománek, Krivošík, Tokoš; Udvardy

17.8. 11.00 Trnava – Poprad  Choreň, Henček, Bláha; Richtárik

17.8. 11.00 D. Streda – Nitra  Ďurčo, Lauer, Volek; Hracho   

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 1. kolo

17.8. 10.00-12.30 FC Petržalka – MŠK Senec  Hegedüs, Polakovič, Lomňančík; Vnuk

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo  

21.8. 17.00-15.00 (STREDA) Slovan – Domino  Hajnala, Kakaščík, Uram

Ženy I. Liga – 1. kolo 

18.8. 14.30 NMŠK 1922 – Žilina  Tramita, Vasilenko, Uram 

Dorastenky I. Liga  WU 19– 1. kolo

17.8. 9.00 NMŠK 1922 – N. Zámky  Dúbravec

17.8. 14.00 Slovan – Senica  Chrupka 

Žiačky I. Liga – WU15– 1.kolo

17.8. 11.00 NMŠK 1922 – N. Zámky  Dúbravec

17.8. 16.00 Slovan – Senica  Chrupka


Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 2. kolo 

16.8. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Ivanka p/D  Vašš, Hegedüs, Kakaščík; Mydlárik  

17.8. 17.00 PŠC Pezinok – Most p/B  Hudy, Ralbovský, Bogdáň; Keller  

17.8. 17.00 Báhoň – Bernolákovo  Hajnala, Kardelis, Klúčik; Darlea  

18.8. 10.30 Rača – Inter  Ďurčo, Martinkovič, Volek; Perašín

18.8. 17.00 D. Lužná – Tomášov  Lauer, Tománek, Choreň; Pinček  

18.8. 17.00 Rohožník – D. N. Ves  Bláha, Henček, Srna; Jablonický  

18.8. 17.00 FC Malacky – Rovinka  Bohun, Polakovič, Dujava; Truchlý  

18.8. 17.00 Kalinkovo – Rusovce  Pati Nagy, Lalo, Ježík; Líška  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 2. kolo

17.8. 17.00 Sv. Jur – Láb  Hádek, Uram, Valko; Dobrovský   

17.8. 17.00 Lamač – Vrakuňa  Tramita, Vasilenko, Samko; Príkopa   

18.8. 17.00 Čunovo – Domino  Dúbravec, Kožuch, Gosiorovský; Pavlík R. 

18.8. 17.00 Kostolište – Vajnory  Sabela, Čižmár, Vanek; Slezák  

18.8. 17.00 V. Leváre – Limbach  Krčová, Cvengroš, Polák; Kroneraff

18.8. 17.00 K. Ves – Jakubov  Piatka, Orlíková, Chrupka; Marczell (HP Zohor)

18.8. 17.00 S. Grob – CFK Pezinok  Fischer, Tanglmayer, Szakáll; Banič

18.8. 17.00 Závod – FK Dúbravka  Ruc (R) za SFZ, Ralbovský, Kardelis, Schmidt

St. dorast SD3R – U19 – 2. kolo  

17.8. 10.30 Most p/B – Bernolákovo  Piatka, Pati Nagy

17.8. 11.00 Ružinov – D. Lužná  Čižmár, Gosiorovský

17.8. 13.00 Ivanka p/D – Iskra Petržalka  Tanglmayer, Vanek

17.8. 15.30 FC Petržalka „B“ – Rača  Cvengroš, Fischer 

17.8. 17.00 Zohor – D. N. Ves  Polák, Kožuch

18.8. 9.00 PŠC Pezinok – Inter „B“  Ježík, Klúčik

18.8. 10.00 Rohožník – Žolík Malacky  Lomňančík, Hudy

18.8. 10.30 NMŠK 1922 – Lozorno  Bogdáň, Kakaščík   

Prečítané: 59x