18.08.2019, Michal Kováč

Obsadenie R a DS – PR BFZ 21.-29.8. 2019 č. 4

18.08.2019, Michal Kováč

Obsadenie R a DS – PR BFZ 21.-29.8. 2019 č. 4

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 2. kolo

24.8. 9.00-11.30 MŠK Senec – Šamorín  Harajbič, Henček, Klúčik; Mydlárik  

24.8. 10.00-12.30 Domino – Inter  Krčová, Piatka, Čižmár; Keller 

24.8. 10.00-12.30 FC Petržalka – Dubnica  Hudy, Polák, Cvengroš; Darlea   

25.8. 11.30-14.00 K. Ves – Gabčíkovo  Vašš, Tanglmayer, Vasilenko; Perašín  

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 3. kolo

28.8. 14.30-17.00 (STREDA) Inter – L. Trnava  Hajnala, Tománek, Choreň; Marczell

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 3. kolo 

27.8. 14.30-16.45 (UTOROK) Slovan – Trenčín  Bohun, Hegedüs,Tanglmayer

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo  

21.8. 17.00-15.00 (STREDA) Slovan – Domino  Hajnala, Kakaščík, Uram

23.8. 15.00-17.00 (PIATOK) Inter – Púchov  Choreň, Hajnala, Martinkovič 

25.8. 10.00-12.00 FC Petržalka – Z. Moravce  Pati Nagy, Hádek, Uram

Ženy I. Liga – 2. kolo 

25.8. 10.00 Slovan – Myjava  Hajnala, Sabela, Gosiorovský

Ženy II. Liga – 1. kolo 

25.8. 17.00 FC Petržalka – Kopčany  Bogdáň

Dorastenky I. Liga  WU 19– 2. kolo

24.8. 15.00 FC Petržalka – N. Zámky  Vanek

Žiačky I. Liga – WU15– 2.kolo

24.8. 17.00 FC Petržalka – N. Zámky  Vanek

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 3. kolo 

24.8. 17.00 D. N. Ves – FC Malacky  Lauer, Hajnala, Vašš; Bóllo   

24.8. 17.00 Inter – MŠK Senec  Hegedüs, Pati Nagy, Bogdáň; Líška  

25.8. 17.00 Rusovce – Rača  Choreň, Bláha, Kardelis; Jablonický   

25.8. 17.00 Benolákovo – Kalinkovo  Lalo, Hudy, Bohun; Mókoš  

25.8. 17.00 Rovinka – Báhoň  Ďurčo, Harajbič, Krčová; Lazar  

25.8. 17.00 Tomášov – Rohožník  Pavlíková, Martinkovič, Ralbovský; Schmidt  

25.8. 17.00 Most p/B – D. Lužná  Tománek, Dujava, Ježík; Príkopa   

25.8. 17.00 Ivanka p/D – PŠC Pezinok  Henček, Srna, Volek; Truchlý  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 3. kolo

24.8. 17.00 CFK Pezinok – Sv. Jur  Vasilenko, Bláha, Dúbravec; Pinček  

24.8. 17.00 Vrakuňa – K. Ves  Uram, Polakovič, Hádek; Kroneraff

24.8. 17.00 Domino – Kostolište  Tanglmayer, Valko, Samko; Farkaš 

25.8. 17.00 Jakubov – S. Grob  Vanek, Čižmár, Triskal; Pavlík R.

25.8. 17.00 Limbach – Lamač  Chrupka, Piatka, Sabela; Slezák   

25.8. 17.00 FK Dúbravka – V. Leváre  Dúbravec, Samko, Uram; Vnuk  

25.8. 17.00 Vajnory – Závod  Tramita, Cvengroš, Gosiorovský; Banič  

25.8. 17.00 Láb – Čunovo  Fischer, Lomňančík, Polák; Brody  

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo  

24.8. 10.00 Žolík Malacky – D. N. Ves  Tománek, Lomňančík

24.8. 10.30 Iskra Petržalka – FC Petržalka „B“  Ralbovský, Gosiorovský 

24.8. 17.00 Bernolákovo – NMŠK 1922  Srna, Kardelis

24.8. 17.00 D. Lužná – Most p/B  Volek, Triskal 

24.8. 17.00 Zohor – Ružinov  Chrupka, Tománek

25.8. 10.30 Rača – PŠC Pezinok  Harajbič, Hegedüs

25.8. 14.30 Lozorno – Ivanka p/D  (R) za ObFZ-v, (AR1) za ObFZ-v 

25.8. 17.00 Inter „B“ – Rohožník  Lauer  

St. dorast SD3R – U19 – 4. kolo  

27.8. 13.30 (UTOROK) Inter „B“ – FC Petržalka „B“  Tománek, Polák

27.8. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – D. N. Ves  Hajnala, Klúčik 

28.8. 17.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Harajbič, Tramita 

28.8. 17.00 (STREDA) Lozorno – Most p/B  Vašš, Uram  

28.8. 17.00 (STREDA) Bernolákovo – Ružinov  Dúbravec, Valko 

28.8. 17.00 (STREDA) Zohor – Rohožník  Polakovič, Chrupka

28.8. 17.00 (STREDA) Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Hudy, Polák   

28.8. 17.00 (STREDA) Rača – Iskra Petržalka  Henček, Tanglmayer

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo 

25.8. 10.00 NMŠK 1922 – D. Lužná  Cvengroš

25.8. 12.30 Rača – PŠC Pezinok  Hegedüs

25.8. 13.00 Ružinov – Ivanka p/D  Bogdáň 

25.8. 17.00 Sv. Jur – Domino „B“  Valko

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 1. kolo 

28.8. 15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Domino „B“  Tramita

28.8. 15.00 (STREDA) Rača – Sv. Jur  Tanglmayer

28.8. 17.00 (STREDA) MŠK Senec „B“ – D. Lužná  Piatka

28.8. 17.00 (STREDA) Ružinov – PŠC Pezinok  Vasilenko  

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 3. kolo 

24.8. 12.15 Žolík Malacky – Jarovce  Lomňančík

24.8. 13.00 Kalinkovo – FC IMAS  Choreň 

25.8. 9.30 FK Dúbravka – Iskra Petržalka  Čižmár

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo 

28.8. 15.00 (STREDA) Žolík Malacky – FC IMAS  Polák

28.8. 15.00 (STREDA) FK Dúbravka – Kalinkovo  Kakaščík   

28.8. 17.00 (STREDA) Rusovce – Jarovce  Vanek 

28.8. 17.00 (STREDA) Jakubov – Iskra Petržalka  Lomňančík   

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

24.8. 9.00-11.00 Rača – MŠK Senec  Bogdáň

24.8. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – FC IMAS  Polakovič  

24.8. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Rusovce  Pati Nagy

24.8. 11.00-13.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa  Ďurčo

25.8. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Šenkvice  Polakovič

25.8. 10.00-12.00 Inter „B“ – Bernolákovo  Bláha    

29.8. 9.00-11.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Sv. Jur  Lalo 

Súťaže riadené ObFZ BA-M

St. žiaci SZM „A“ – 1. kolo

25.8. 14.30 Ivanka p/D – Miloslavov  Volek  

Prečítané: 74x