29.09.2019, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 1.-9.10. 2019 č. 10

29.09.2019, Ján Farbula
Obsadenie R a DS – PR BFZ 1.-9.10. 2019 č. 10
image

 Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 12. kolo

5.10. 15.00 Poprad – Žilina „B“  Somoláni A., Benko, Ralbovský; Choreň; Olšavský; Sekereš

5.10. 19.00 Skalica – Bardejov  Ruc, Vorel, Košecký; Ďurčo; Džubák; Makový  

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 9. kolo

5.10. 11.00 D. Streda – B. Bystrica  Kačenga, Straka, Henček; Udvardy

5.10. 11.00 Nitra – Trnava  Prešinský, Zemko, Volek; Šipoš

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 9. kolo

5.10. 10.00-12.30 Inter – MŠK Senec  Hudy, Harajbič, Martinkovič; Farkaš (HP Drieňova)

6.10. 11.30-14.00 K. Ves – Partizánske  Lauer, Vašš, Triskal; Vician (HP Lamač)  

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 3. kolo

1.10. 13.15-15.30 (UTOROK) Slovan – AS Trenčín  Bohun, Hegedüs, Tanglmayer  

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 9. kolo

5.10. 11.00-13.15 Slovan – Michalovce  Srna, Čižmár, Valko

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 6. kolo

5.10. 10.00-12.00 K. Ves – Dubnica  Krčová, Farkaš, Gosiorovský

5.10. 10.00-12.00 Domino – Senica  Lauer, Vašš, Triskal

6.10. 10.00-12.00 Slovan – FC Nitra  Hajnala, Kakaščik, Tanglmayer  

Ženy II. Liga – 7. kolo

5.10. 10.00 D. Lužná – FC Petržalka  Hádek  

6.10. 15.30 Sv. Jur – FK Dúbravka  Martiš

Mini Champions Liga WU 13 (NMŠK 1922)

2.10. 8.30-14.00 (STREDA) Martiš, Vasilenko

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 10. kolo  

5.10. 15.00 FK SK Bosonohy – Svratka Brno  Hegedüs, Martiš, Bogdáň; Jablonický  

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 10. kolo

5.10. 15.30 Báhoň – PŠC Pezinok  Hajnala, Lauer, Vašš; Truchlý   

5.10. 15.30 D. N. Ves – Tomášov  Lalo, Krčová, Kakaščik; Lazar  

6.10. 10.30 Rača – Rohožník  Ďurčo, Harajbič, Pati Nagy; Mókoš  

6.10. 15.30 FC Malacky – D. Lužná  Šidlo, Hanák, Kučera za JmKFS; Pinček   

6.10. 15.30 Kalinkovo – MŠK Senec  Bohun, Srna, Volek; Darlea  

6.10. 15.30 Rusovce – Inter  Tománek, Hudy, Dujava; Keller  

6.10. 15.30 Bernolákovo – Ivanka p/D  Henček, Choreň, Ralbovský; Mydlárik   

6.10. 15.30 Rovinka – Most p/B  Polakovič, Martinkovič, Ježík; Perašín  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 10. kolo

5.10. 15.30 Sv. Jur – V. Leváre  Polák, Orlíková, Dúbravec; Marczell  

5.10. 15.30 Lamač – Závod  Tanglmayer, Gosiorovský, Farkaš; Hájek   

5.10. 15.30 CFK Pezinok – Láb  Hádek, Triskal, Piatka; Banič

5.10. 15.30 Vrakuňa – Vajnory  Cvengroš, Klúčik, Vanek; Hlavenka

6.10. 15.30 K. Ves – Kostolište  Lomňančík, Fischer, Valko; Dobrovský (HP Zohor)

6.10. 15.30 S. Grob – Čunovo  Tramita, Kachnič, Sabela; Pavlík R.

6.10. 15.30 Jakubov – Domino  Vasilenko, Čižmár, Szakáll; Brody   

St. dorast SD3R – U19 – 10. kolo

5.10. 10.30 Most p/B – PŠC Pezinok  Piatka 

5.10. 13.00 Ivanka p/D – D. N. Ves  Vasilenko 

5.10. 15.30 Bernolákovo – Rača  Pati Nagy 

5.10. 15.30 D. Lužná – Inter „B“  Henček

5.10. 15.30 Zohor – Žolík Malacky  Tománek, Lomňančik 

6.10. 10.30 NMŠK 1922 – FC Petržalka „B“  Krčová, Sabela 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 9. kolo

1.10. 16.00 (UTOROK) D. Lužná – Ivanka p/D  Hajnala

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 10. kolo

5.10. 9.00 PŠC Pezinok – Ružinov  (KOLÍZIA SZRL)

6.10. 13.00 D. Lužná – MŠK Senec „B“  Hádek 

6.10. 13.00 Sv. Jur – Rača  Martiš

6.10. 14.00 Domino „B“ – NMŠK 1922  Vanek   

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 11. kolo

9.10. 16.00 (STREDA) Ružinov – D. Lužná  Vasilenko

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 10. kolo

5.10. 13.00 Iskra Petržalka – Jakubov  Šafárik, Štepanovský za ObFZ-m

5.10. 13.00 FC IMAS – Žolík Malacky  Polakovič 

6.10. 13.00 Jarovce – Rusovce  Gosiorovský  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 8. kolo

5.10. 9.00-11.00 Sv. Jur – Rusovce  Dúbravec

5.10. 9.00-11.00 FC IMAS – Šenkvice  Polakovič

5.10. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – MŠK Senec  Klúčik

5.10. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Inter „B“  Kakaščik    

5.10. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Žolík Malacky  Pati Nagy

5.10. 11.00-13.00 NMŠK 1922 – Rača  Tramita 

6.10. 9.30-11.30 Vrakuňa – Bernolákovo  Bogdáň  

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci MZM „B“ – 6. kolo

5.10. 13.00 Vrakuňa ,,B” – Čunovo  Vanek

6.10. 12.30 Kalinkovo – Miloslavov  Volek

Prečítané: 52x