Obsadenie R a DS – PR BFZ 16.-24.4. 2019 č. 28
18.04.2019, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 16.-24.4. 2019 č. 28

18.04.2019, Ján Farbula

 Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 2. kolo 

16.4. 13.00 -15.00 (UTOROK) Inter – Trnava  Tománek, Kožuch, Lomňančík (HP UT Stupava)

SP Ženy – semifinále

17.4. 16.30 (STREDA) Slovan – Nitra  Krčová, Martiš, Vasilenko  

I.Liga Ženy – 13. kolo

21.4. 15.00 NMŠK 1922 – Slovan  Bláha, Kakaščik, Triskal

II.Liga Ženy – 15. kolo

18.4. 18.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Komárno  Hádek

20.4. 14.00 FK Dúbravka – Sv. Jur  Bogdáň

21.4. 17.00 FC Petržalka – N. Zámky  Henček

I.Liga dorastenky – 15. kolo

17.4. 16.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Myjava  Tanglmayer

18.4. 13.30 (ŠTVRTOK) Slovan – Trnava  Krčová

I.Liga žiačky – 15.kolo

17.4. 18.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Myjava  Tanglmayer

18.4. 15.30 (ŠTVRTOK) Slovan – Trnava  Krčová

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 2. kolo

17.4. 13.30-16.00 (STREDA) Inter – K. Ves  Tománek, Kožuch, Fischer; Brody

18.4. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) FC Petržalka – Gabčíkovo  Bohun, Vasilenko, Martiš; Lazar

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 2. kolo

18.4. 11.00-13.30 (ŠTVRTOK) Domino – L. Trnava  Hajnala, Piatka, Volek; Marczell

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 22. kolo

17.4. 16.30 (STREDA) Slovan „B“ – Báhoň  Choreň, Kardelis, Harajbič; Schmidt  

19.4. 10.30 (PIATOK) Vajnory – Most p/B  Vašš, Tanglmayer, Ježík; Keller 

19.4. 10.30 (PIATOK) Rohožník – Bernolákovo  Pavlíková, Bláha, Srna; Páchnik

19.4. 11.00 (PIATOK) D. N. Ves – Ivanka p/D  Hudy, Henček, Ralbovský; Líška

19.4. 13.00 (PIATOK) Rovinka – Lozorno  Bohun, Kachnič, Martiš; Jablonický   

19.4. 17.00 (PIATOK) FC Malacky – Rača  Hegedüs, Lalo, Cvengroš; Darlea   

21.4. 17.00 Tomášov – D. Lužná  Hajnala, Pati Nagy, Volek; Pinček 

21.4. 17.00 Rusovce – PŠC Pezinok  Polakovič, Tománek, Martinkovič; Lazar

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 22. kolo

19.4. 10.30 (PIATOK) Limbach – CFK Pezinok  Ďurčo M. (R) za SFZ, Polák, Kožuch; Vnuk

19.4. 11.00 (PIATOK) Kalinkovo – K. Ves  Lomňančík, Fischer, Triskal; Truchlý  

19.4. 11.00 (PIATOK) Sv. Jur – Jakubov  Hádek, Piatka, Samko; Perašín

19.4. 17.00 (PIATOK) S. Grob – Závod  Vanek, Vasilenko, Farkaš; Marczell

19.4. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Domino  Čižmár, Gosiorovský, Bogdáň; Mydlárik

20.4. 17.00 Vrakuňa – Čunovo  Kakaščik, Kardelis, Klúčik; Banič

21.4. 17.00 V. Leváre – Lamač  Krčová, Choreň, Szakáll; Brody  

21.4. 17.00 Kostolište – Viničné  Valko, Piatka, Dujava; Slezák  

St. dorast SD3R – U19 – 18. kolo 

17.4. 16.00 (STREDA) Ružinov – Ivanka p/D  Hajnala, Gosiorovský

18.4. 15.30 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – D. N. Ves  Lomňančík, Polák (HP UT Stupava)

18.4. 17.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – D. Lužná  Pati Nagy, Farkaš

20.4. 17.00 Bernolákovo – MŠK Senec  Vasilenko, Čižmár, Gosiorovský

20.4. 17.00 Rohožník – Zohor  Kožuch, Lomňančík

21.4. 11.30 Rovinka – NMŠK 1922  Srna, Ralbovský 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 18. kolo

18.4. 9.00 (ŠTVRTOK) Domino „B“ – FK Dúbravka  Volek

18.4. 16.00 (ŠTVRTOK) Ružinov – FC Petržalka „B“  Bogdáň

18.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Jarovce – D. N. Ves  Triskal 

21.4. 15.00 FC Stupava – NMŠK 1922  Polák

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo

20.4. 13.00 PŠC Pezinok – Kalinkovo  Lalo

20.4. 14.30 Sv. Jur – Častá  Farkaš   

20.4. 17.00 Malinovo – Šenkvice  Valko

21.4. 15.00 MŠK Senec – Ivanka p/D  Hádek (HP Igram)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rača – Rusovce  Kakaščik  

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Sv. Jur  Lalo

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) CFK Pezinok – Šenkvice Ježík

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) MŠK Senec – Vrakuňa  Piatka

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Žolík Malacky  Volek   

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) FKP Dúbravka – PFA ŠTK Šamorín  Vanek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 18. kolo

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rača – Šenkvice  Hajnala 

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Sv. Jur – Vrakuňa  Ježík

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rusovce – Žolík Malacky  Vasilenko

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) CFK Pezinok – PFA ŠTK Šamorín  Farkaš

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) MŠK Senec – FKP Dúbravka  Valko 

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Bernolákovo  Bogdáň

Prečítané: 17x