Obsadenie R a DS – PR BFZ 17.-21.10. 2018 č. 14
14.10.2018, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 17.-21.10. 2018 č. 14

 Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 11. kolo

20.10. 11.00 Trnava – Ružomberok  Ruc, Straka, Henček; Richtárik

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 11. kolo

17.10. 13.00-15.15 (STREDA) Slovan – D.Streda  Hajnala, Vašš, Martiš

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 8. kolo 

20.10. 10.00-12.00 Inter – Púchov  Polakovič, Kardelis, Vanek

20.10. 10.00-12.00 Slovan – FC Petržalka  Hegedüs, Volek, Laciňák

II.Liga Ženy – 8. kolo

20.10. 15.00 Sv. Jur – FK Dúbravka  Valko

Priateľské stretnutie WU14

20.10. 11.00 BFZ  – JmKFS   Hajnala, Kachnič, Hádek, (HP D.Lužná)

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 12. kolo

20.10. 10.00-12.30 Rača – L. Trnava  Budáč, Bogdáň, Martiš; Ľupták   

20.10. 10.00-12.30 Žolík Malacky – FC ŠTK Šamorín  Brody, Pati Nagy, Cvengroš; Pinček  

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 12. kolo

20.10. 10.00-12.30 Inter – Komárno  Tománek, Hudy, Lomňančík; Mydlárik

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 12. kolo

20.10. 15.00 D. N. Ves – Bernolákovo  Lauer, Lalo, Srna; Páchnik

20.10. 15.00 Báhoň – Rača  Malárik, Bláha, Ralbovský; Lazar

21.10. 10.30 Slovan „B“ – FC Malacky  Polakovič, Martiš, Kardelis; Pinček

21.10. 15.00 Vajnory – Rovinka  Henček, Hegedüs, Volek; Keller

21.10. 15.00 Rusovce – Rohožník  Cvengroš, Martiška, Laciňák; Darlea  

21.10. 15.00 Tomášov – Lozorno  Choreň, Budáč, Olša D.; Ľupták

21.10. 15.00 D. Lužná – Most p/B  Pavlíková, Tanglmayer, Martinkovič; Jablonický

21.10. 15.00 Ivanka p/D – PŠC Pezinok  Bohun, Tománek, Kachnič; Príkopa

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 12. kolo

19.10. 18.30 (PIATOK) Senec – Vrakuňa  Vašš, Hádek, Kašper; Pavlík R.

20.10. 15.00 Lamač – Jakubov  Čižmár, Gosiorovský, Orlíková; Slezák

21.10. 15.00 V. Leváre – Sv. Jur  Fischer, Štofik, Krčová; Truchlý  

21.10. 15.00 Kalinkovo – Viničné  Kožuch, Szakáll, Klúčik; Banič

21.10. 15.00 Limbach – Kostolište  Hajnala, Ježík, Triskal; Perašín  

21.10. 15.00 S. Grob – Čunovo  Piatka, Polák, Bogdáň; Mydlárik

21.10. 15.00 Závod – Domino  Straka, Lalo, Lomňančik; Brody  

21.10. 15.00 CFK Pezinok – K. Ves  Valko, Vanek, Brody; Marczell

St. dorast SD3R – U19 – 10. kolo 

20.10. 9.00 Senec – Iskra Petržalka  Olša D., Piatka

20.10. 11.00 Ružinov – Rohožník  Bohun, Srna

20.10. 13.00 Ivanka p/D – D. Lužná  Piatka, Vašš  

20.10. 14.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Choreň, Kašper

20.10. 15.00 Bernolákovo – Zohor  Tanglmayer, Hajnala  

21.10. 9.00 PŠC Pezinok – Inter „B“   Ježík, Klúčik

21.10. 11.30 Rovinka – Šamorín Hamuliakovo  Bláha, Hádek

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 10. kolo

20.10. 9.00 D. N. Ves – Rusovce  Gosiorovský

20.10. 15.30 FC Petržalka „B“ – Jarovce  Kožuch  

21.10. 10.00 NMŠK 1922 – Domino „B“  Ralbovský 

21.10. 10.00 Ružinov – FK Dúbravka  Gosiorovský   

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 8. kolo

20.10. 9.30 PŠC Pezinok – Senec  (Kolízia szrl)

20.10. 12.30 Sv. Jur – Malinovo  Valko

21.10. 10.30 Ivanka p/D – Častá  Vašš

21.10. 12.30 Šenkvice – Kalinkovo  Farkaš

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 10. kolo

20.10. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – Senec  Polák

20.10. 9.30-11.30 Rusovce – NMŠK 1922  Triskal

20.10. 9.30-11.30 Šenkvice – FKP Bratislava  Farkaš

21.10. 9.00-11.00 Sv. Jur – Bernolákovo  Pati Nagy

21.10. 9.30-11.30 Rača – CFK Pezinok  Čižmár

21.10. 9.30-11.30 Vrakuňa – PFA ŠTK Šamorín  Srna

Družobné stretnutia (HP D. Lužná)

17.10. 11.00 (STREDA) BFZ U13 – JmKFS U13  Štofik, Choreň 

17.10. 12.45 (STREDA) BFZ U14 – JmKFS U14  Choreň, Štofik

Prečítané: 77x