Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.10.-1.11. 2018 č. 15
22.10.2018, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.10.-1.11. 2018 č. 15

 Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 12. kolo

27.10. 11.00 Senica – Ružomberok  Ďurčo, Lauer, Straka; Bóllo

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 9. kolo 

27.10. 10.00-12.00 K. Ves – Inter  Hudy, Hegedüs, Polakovič

28.10. 10.00-12.00 Domino – Levice  Budáč, Tanglmayer, Vanek  

28.10. 14.30-16.30 FC Petržalka – Trnava  Pati Nagy, Bogdáň, Triskal

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 10. kolo 

30.10. 10.30-12.30 (UTOROK) Inter – Domino  Krčová, Štofik, Gosiorovský

31.10. 11.00-13.00 (STREDA) Slovan – Púchov  Choreň, Hajnala, Martiš

I.Liga Ženy – 9. kolo

27.10. 14.00 NMŠK 1922 – Myjava  Ježík, Lalo, Bláha  

27.10. 15.30 Slovan – L. Košice  Krčová, Martiš, Ralbovský 

II.Liga Ženy – 9. kolo

27.10. 14.00 FK Dúbravka – Komárno  Lomňančík  

28.10. 10.00 D. Lužná – FC Petržalka  Vašš

I.Liga dorastenky – 9. kolo

27.10. 10.00 Slovan – NMŠK 1922  Choreň

I.Liga žiačky – 9.kolo

27.10. 12.00 Slovan – NMŠK 1922  Choreň

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 13. kolo

27.10. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Rača  Malárik, Štofik, Fischer; Darlea  

27.10. 14.00-16.30 K. Ves – L. Trnava  Henček, Kardelis, Orlíková; Jablonický (UT Pasienky)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 14. kolo

1.11. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) Rača – K. Ves  Cvengroš, Polák, Kožuch; Príkopa   

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 13. kolo

27.10. 9.30-12.00 Domino – Skalica  Srna, Kakaščik, Vašš; Keller

27.10. 10.00-12.30 FC Petržalka – P. Bystrica  Piatka, Valko, Bohun; Lazar  

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor 

27.10. 14.00 Start Brno – Ráječko  Tománek, Kožuch, Polák; Pinček  

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 13. kolo

28.10. 10.30 PŠC Pezinok – Slovan „B“  Harajbič, Choreň, Bláha; Schmidt  

28.10. 10.30 Rača – D. Lužná  Lalo, Pati Nagy, Ježík; Udvardy

28.10. 14.00 Most p/B – Ivanka p/D  Polakovič, Malárik, Hudy; Mydlárik   

28.10. 14.00 Lozorno – Báhoň  Straka, Martinkovič, Kachnič; Darlea  

28.10. 14.00 Bernolákovo – Tomášov  Bohun, Martiš, Laciňák; Jablonický  

28.10. 14.00 Rohožník – D. N. Ves  Hegedüs, Henček, Ralbovský; Líška   

28.10. 14.00 Rovinka – Rusovce  Pavlíková, Štofik, Kardelis; Truchlý  

28.10. 14.00 FC Malacky – Vajnory  Miklík, Kordula, Budovič za JmKFS; Páchnik

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 14. kolo

1.11. 11.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Rovinka  Bohun, Martiš, Laciňák; Darlea  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 13. kolo

27.10. 14.00 K. Ves – V. Leváre  Hádek, Triskal, Kašper; Pavlík R.

27.10. 14.00 Domino – CFK Pezinok  Vašš, Srna, Kakaščík; Ľupták

27.10. 14.00 Vrakuňa – Kalinkovo  Budáč, Vanek, Bogdáň; Brody   

27.10. 14.00 Sv. Jur – Senec  Cvengroš, Gosiorovský, Klúčik; Banič  

28.10. 14.00 Jakubov – Závod  Lauer, Brody, Samko; Vnuk

28.10. 14.00 Čunovo – Lamač  Sabela, Hajnala, Hrazdira; Lazar   

28.10. 14.00 Kostolište – S. Grob  Krčová, Čižmár, Fischer; Marczell

28.10. 14.00 Viničné – Limbach  Lomňančík, Piatka, Szakáll; Farkaš  

St. dorast SD3R – U19 – 11. kolo

27.10. 10.30 Iskra Petržalka – Ivanka p/D  Tanglmayer, Hajnala  

27.10. 11.00 D. N. Ves – Senec  Rataj, Takáč, Křivan za ObFZ-m

27.10. 14.00 Rohožník – Bernolákovo  Pati Nagy, Samko

27.10. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – PŠC Pezinok  Kachnič, Harajbič

28.10. 10.00 Inter „B“ – Ružinov  Polák, Kožuch

28.10. 11.30 Zohor – NMŠK 1922  (R) za ObFZ-v, (AR1) za ObFZ-v

28.10. 14.00 D. Lužná – Rovinka  Kakaščik, Orlíková

St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo

30.10. 10.30 (UTOROK) Ivanka p/D – D. N. Ves  Bláha, Henček

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 11. kolo

27.10. 11.00 Ružinov – NMŠK 1922  Ubľanský, Chalka za ObFZ-m

27.10. 12.30 Rusovce – FC Petržalka „B“  Abrman, Révai za ObFZ-m

28.10. 11.30 Jarovce – FK Dúbravka  Kašper  

28.10. 14.00 Domino „B“ – Stupava  Vanek 

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 9. kolo

27.10. 13.00 Kalinkovo – Malinovo  Hrazdira

28.10. 10.30 Ivanka p/B – Sv. Jur  Hádek  

28.10. 12.00 Senec – Šenkvice  Olša D.  (HP Igram)

28.10. 15.00 PŠC Pezinok – Častá  Farkaš

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 11. kolo

27.10. 9.00-11.00 CFK Pezinok –  PŠC Pezinok  Farkaš

27.10. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Žolík Malacky  Harajbič 

27.10. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Vrakuňa  Jacečko (R) za ObFZ-m  

27.10. 10.00-12.00 Bernolákovo – Šenkvice  Čižmár

27.10. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Sv. Jur  Lacena (R) za ObFZ-m

27.10. 10.00-12.00 Senec – Rusovce  Brody 

Prečítané: 115x