27.05.2019, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.5.-5.6. 2019 č. 34

27.05.2019, Ján Farbula
image

 Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 31. kolo

1.6. 11.00-13.15 Slovan – Michalovce  Hegedüs, Kakaščik, Krčová 

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 8. kolo 

1.6. 10.00-12.00 Inter – Slovan  Bláha, Vasilenko, Gosiorovský

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 7. kolo 

2.6. 10.00-12.00 K. Ves – Levice  Henček, Hegedüs, Volek

2.6. 12.00-14.00 Domino – Skalica  Choreň, Tanglmayer, Ralbovský 

I.Liga Ženy – 11. kolo

2.6. 15.00 NMŠK 1922 – B. Bystrica  Martiš, Lauer 

II.Liga Ženy – 21. kolo

2.6. 14.00 Sv. Jur – D. Lužná  Lalo

I.Liga dorastenky – 21. kolo

1.6. 10.00 Slovan – Myjava  Volek

I.Liga žiačky – 21.kolo

1.6. 12.00 Slovan – Myjava  Volek

Regionálny turnaj dievčat WU14 (NTC Senec)

27.5. 15.00 (PONDELOK) BFZ – ZsFZ  Piatka, Valko, Farkaš

27.5. 16.30 (PONDELOK) VsFZ – SsFZ  Farkaš, Valko, Piatka  

29.5. 9.00 (STREDA) ZsFZ – SsFZ  Hajnala, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Martiš 

29.5. 10.30 (STREDA) VsFZ – BFZ  Martiš, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Hajnala  

29.5. 13.30 (STREDA) ZsFZ – VsFZ  Martiš, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Hajnala 

29.5. 15.00 (STREDA) SsFZ – BFZ  Hajnala, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Martiš 

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 5. kolo – dohrávka

4.6. 18.00-15.30 (UTOROK) K. Ves – Piešťany  Tanglmayer, Krčová, Kardelis; Líška (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 8. kolo

1.6. 10.00-12.30 FC Petržalka – K. Ves  Srna, Bohun, Triskal; Jablonický   

1.6. 10.00-12.30 Inter – Myjava  Tománek, Čižmár, Vanek; Marczell (HP UT Stupava)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 8. kolo

1.6. 10.00-12.30 Domino – Prievidza  Henček, Fischer, Szakáll; Perašín

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Finále (HP PŠC Pezinok)

5.6. 18.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rovinka  Pavlíková, Ralbovský, Laciňák, Tománek; Schmidt

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 29. kolo

1.6. 17.30 Vajnory – Slovan „B“  Pavlíková, Ralbovský, Laciňák; Mydlárik  

1.6. 17.30 FC Malacky – Rusovce  Vašš, Tanglmayer, Pati Nagy; Darlea

1.6. 17.30 Rovinka – D. N. Ves  Lauer, Hegedüs, Kachnič; Príkopa  

1.6. 17.30 Rohožník – Tomášov  Lalo, Henček, Polakovič; Ľupták  

1.6. 17.30 Bernolákovo – Báhoň  Hudy, Tománek, Volek; Keller 

1.6. 17.30 Lozorno – D. Lužná  Harajbič, Vician (AR1) za SFZ, Martiš; Schmidt

1.6. 17.30 Rača – Ivanka p/D  Hajnala, Bláha, Kardelis; Lazar 

1.6. 17.30 Most p/B – PŠC Pezinok  Choreň, Bohun, Srna; Pinček

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 29. kolo

2.6. 17.30 MŠK Senec – V. Leváre  Bogdáň, Dujava, Samko; Líška 

2.6. 17.30 Sv. Jur – Kalinkovo  Vasilenko, Martinkovič, Lomňančík; Pavlík R. 

2.6. 17.30 Vrakuňa – Limbach  Bohun, Triskal, Gosiorovský; Slezák  

2.6. 17.30 Viničné – S. Grob  Polakovič, Vanek, Kožuch; Marczell 

2.6. 17.30 Kostolište – Lamač  Farkaš, Ježík, Klúčik; Brody  

2.6. 17.30 Čunovo – Závod  Kakaščik, Fischer, Krčová; Perašín  

2.6. 17.30 Jakubov – CFK Pezinok  Valko, Čižmár, Szakáll; Truchlý  

2.6. 17.30 Domino – K. Ves  Hádek, Piatka, Orlíková; Vnuk   

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo – dohrávka

29.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ružinov  Vasilenko, Gosiorovský

St. dorast SD3R – U19 – 25. kolo

1.6. 15.00 Zohor – MŠK Senec  Kožuch, Lomňančík

2.6. 9.00 PŠC Pezinok – Rovinka  Kardelis, Srna

2.6. 10.00 Inter „B“ – Bernolákovo  Tománek, Hudy (HP UT Stupava)

2.6. 10.00 Rohožník – NMŠK 1922  Lomňančík, Kožuch

2.6. 10.30 Iskra Petržalka – D. Lužná  Harajbič, Hajnala 

2.6. 11.00 D. N. Ves – Ivanka p/D  Bláha, Vašš 

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 7. kolo

1.6. 11.00 MŠK Senec – NMŠK 1922  Valko

1.6. 13.00 Ivanka p/D – Rusovce  Samko (HP N. Dedinka) 

1.6. 13.00 PŠC Pezinok – D. N. Ves  Farkaš

1.6. 14.00 Kalinkovo – FC Petržalka „B“  Hádek

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 6. kolo

1.6. 14.00 Domino „B“ – Stupava  Szakáll

2.6. 12.00 Jarovce – Ružinov  Laciňák

2.6. 12.30 Častá – FK Dúbravka  Ježík

2.6. 14.30 Šenkvice – Sv. Jur  Pati Nagy

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 25. kolo

1.6. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – Rača  Farkaš

1.6. 9.00-11.00 CFK Pezinok – Rusovce  Pati Nagy 

1.6. 10.00-12.00 MŠK Senec – Sv. Jur  Piatka

1.6. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Šenkvice  Křivan (R) za ObFZ-m

1.6. 10.00-12.00 Bernolákovo – Vrakuňa  Bogdáň

1.6. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Žolík Malacky  Tramita (R) za ObFZ-m

Prečítané: 89x