27.08.2019, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.8.-5.9. 2019 č. 5

27.08.2019, Ján Farbula
Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.8.-5.9. 2019 č. 5
image

 Súťaže riadené SFZ

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 2. kolo

4.9. 15.00 (STREDA) Senica – Žilina  Ruc, Borsányi, Lauer; Likavský  

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 3. kolo

27.8. 17.00 Trnava – B.Bystrica  Malárik, Straka, Henček; Kopča

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 4. kolo

31.8. 11.00 Senica – Ružomberok  Tománek, Bláha, Volek; Hracho

31.8. 11.00 Trnava – Trenčín  Ďurčo, Tokoš, Ralbovský; Sluk

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 2. kolo

3.9. 14.30-17.00 K. Ves – Gabčíkovo  Tománek, Henček, Volek; Perašín  

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 3. kolo

28.8. 14.30-17.00 (STREDA) Inter – L. Trnava  Hajnala, Hegedüs, Vasilenko; Marczell

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 4. kolo

31.8. 9.00-11.30 MŠK Senec – K. Ves  Choreň, Bogdáň, Szakáll; Príkopa  

31.8. 10.00-12.30 Domino – Z. Moravce  Lalo, Martiš, Gosiorovský; Jablonický  

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 5. kolo

5.9. 14.00-16.15 (ŠTVRTOK) Slovan – D. Streda  Hajnala, Tramita, Vanek 

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 2. kolo 

30.8. 17.00-15.00 (PIATOK) Domino – Trnava  Harajbič, Hajnala, Kardelis

31.8. 10.00-12.00 K. Ves – Inter  Hegedüs, Srna, Martinkovič

Ženy II. Liga – 2. kolo

31.8. 14.00 FK Dúbravka – Čaka  Harajbič

1.9. 17.00 Sv. Jur – FC Petržalka  Ďurčo

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 3. kolo

31.8. 9.00 NMŠK 1922 – Z. Moravce  Krčová

31.8. 14.00 Slovan – FC Petržalka  Polák

Žiačky I. Liga – WU15 – 3. kolo

31.8. 11.00 NMŠK 1922 – Z. Moravce  Krčová

31.8. 16.00 Slovan – FC Petržalka  Polák  

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 4. kolo

1.9. 17.00 FC Malacky – Tomášov  Pati Nagy, Lauer, Krčová; Keller

4.9. 17.00 (STREDA) Rača – MŠK Senec  Pavlíková, Martinkovič, Ralbovský; Darlea   

4.9. 17.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Inter  Bohun, Ďurčo, Bogdáň; Schmidt   

4.9. 17.00 (STREDA) D. Lužná – Ivanka p/D  Bláha, Lalo, Kardelis; Lazar   

4.9. 17.00 (STREDA) Rohožník – Most p/B  Vašš, Henček, Srna; Marczell   

4.9. 17.00 (STREDA) Báhoň – D. N. Ves  Hudy, Tománek, Polakovič; Pinček   

4.9. 17.00 (STREDA) Kalinkovo – Rovinka  Hajnala, Choreň, Martiš; Mydlárik   

4.9. 17.00 (STREDA) Rusovce – Bernolákovo  Harajbič, Hegedüs, Volek; Perašín  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 4. kolo

31.8. 17.00 Sv. Jur – Čunovo  Kakaščík, Čižmár, Lomňančík; Banič  

31.8. 17.00 Lamač – FK Dúbravka  (R), (AR1), (AR2); (D)

31.8. 17.00 Jakubov – CFK Pezinok  Piatka, Uram, Samko; Farkaš  

1.9. 17.00 Kostolište – Láb  Polák, Ježík, Chrupka; Pavlík R.   

1.9. 17.00 Závod – Domino  Hádek, Klúčik, Valko; Hlavenka    

1.9. 17.00 V. Leváre – Vajnory  Dúbravec, Dujava, Triskal; Dobrovský

1.9. 17.00 K. Ves – Limbach  Tanglmayer, Cvengroš, Gosiorovský; Hájek (HP Zohor)   

1.9. 17.00 S. Grob – Vrakuňa  Vasilenko, Fischer, Tramita; Vician   

St. dorast SD3R – U19 – 1. kolo 

27.8. 13.30 (UTOROK) Inter „B“ – FC Petržalka „B“  Tománek, Polák

27.8. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – D. N. Ves  Hajnala, Hádek

28.8. 17.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Harajbič, Tramita

28.8. 17.00 (STREDA) Lozorno – Most p/B  Vašš, Uram  

28.8. 17.00 (STREDA) Bernolákovo – Ružinov  Dúbravec, Valko

28.8. 17.00 (STREDA) Zohor – Rohožník  Polakovič, Chrupka

28.8. 17.00 (STREDA) Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Hudy, Polák 

28.8. 17.00 (STREDA) Rača – Iskra Petržalka  Bogdáň, Tanglmayer

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo 

3.9. 11.00 (UTOROK) Rača – PŠC Pezinok  Choreň

St. dorast SD3R – U19 – 4. kolo 

31.8. 10.00 Lozorno – Bernolákovo  Polakovič, Lomňančík

31.8. 10.30 Most p/B – Zohor  Valko, Hádek 

31.8. 11.00 Ružinov – Žolík Malacky  Čižmár, Samko

31.8. 13.00 Ivanka p/D – FC Petržalka „B“   Lauer, Kardelis

31.8. 13.30 D. N. Ves – Inter „B“  Henček, Vasilenko  

1.9. 9.00 PŠC Pezinok – Iskra Petržalka  Ježík, Lalo

1.9. 10.00 Rohožník – Rača  Tománek, Lomňančík

1.9. 10.30 NMŠK 1922 – D. Lužná  Choreň, Bogdáň

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 1. kolo

28.8. 15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Domino „B“  Tramita

28.8. 15.00 (STREDA) Rača – Sv. Jur  Tanglmayer

28.8. 17.00 (STREDA) MŠK Senec „B“ – D. Lužná  Piatka

29.8. 10.00 (ŠTVRTOK) Ružinov – PŠC Pezinok  Vasilenko  

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

3.9. 13.30 (UTOROK) Rača – PŠC Pezinok  Choreň

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 4. kolo

31.8. 9.00 PŠC Pezinok – Sv Jur  Kolízia Szrl

31.8. 14.30 D. Lužná – Rača  Hádek  

1.9. 10.30 Ivanka p/D – NMŠK 1922  Piatka

1.9. 14.30 MŠK Senec „B“ – Ružinov Stolárik, Ihnacik, Koštrna za ObFZ-m  (HP Čataj)

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo

28.8. 15.00 (STREDA) Žolík Malacky – FC IMAS  Polák

28.8. 15.00 (STREDA) FK Dúbravka – Kalinkovo  Kakaščík 

28.8. 17.00 (STREDA) Rusovce – Jarovce  Vanek

28.8. 17.00 (STREDA) Jakubov – Iskra Petržalka  Lomňančík 

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 4. kolo

31.8. 11.30 D. N. Ves – Žolík Malacky  Vasilenko

31.8. 12.30 Rusovce – Jakubov  Vašš 

31.8. 13.00 Iskra Petržalka – Kalinkovo  Triskal  

1.9. 12.30 Jarovce – FK Dúbravka  Bláha

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 3. kolo

5.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Jakubov – D. N. Ves  Chrupka  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

28.8. 17.30-16.00  Inter – Bernolákovo  Krčová  

29.8. 9.00-11.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Sv. Jur  Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 2. kolo

31.8. 9.00-11.00 Sv. Jur – MŠK Senec  Pati Nagy

31.8. 9.00-11.00 Bernolákovo – Rača  Hajnala

31.8. 9.00-11.00 FC IMAS – PFA ŠTK Šamorín  Hudy

31.8. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Chrupka

31.8. 9.30-11.30 Šenkvice – Inter „B“  Dúbravec

31.8. 9.30-11.30 Rusovce – Žolík Malacky  Vašš 

1.9. 9.30-11.30 Vrakuňa – FKP Dúbravka  Uram 

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 4. kolo

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – Bernolákovo  Farkaš

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) Šenkvice – MŠK Senec  Piatka

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) Rusovce – Rača  Uram

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) FC IMAS – Inter „B“  Polák

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Žolík Malacky  Čižmár

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín  Dúbravec

5.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka  Vasilenko

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 2. kolo

1.9. 14.00 Závod – Častá  Klúčik, Valko

Prečítané: 87x