Obsadenie R a DS – PR BFZ 3.-7.10. 2018 č. 12
02.10.2018, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 3.-7.10. 2018 č. 12

 Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 9. kolo

3.10. 15.00 (STREDA) Nitra – Ružomberok  Parilák, Zemko, Choreň; Cuninka

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 9. kolo

6.10. 13.00-15.15 Slovan – Michalovce  Cvengroš, Choreň, Srna

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 6. kolo 

5.10. 14.30-16.30 (PIATOK) Inter – FC Petržalka  Hajnala, Vašš, Henček 

6.10. 10.00-12.00 Slovan – Z. Moravce  Tománek, Lomňančík, Triskal  

7.10. 12.00-14.00 Domino – Púchov  Čižmár, Kašper, Szakáll 

Mini Champions Liga krajské kolo – ml. žiaci (Areál FC Petržalka)

4.10. 13.30-18.00 (ŠTVRTOK) Hajnala, Vašš

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 10. kolo

6.10. 10.00-12.30 Rača – Dubnica  Lalo, Štofik, Kašper; Udvardy  

6.10. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Myjava  Bláha, Valko, Samko; Príkopa   

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 10. kolo

6.10. 10.00-12.30 Inter – Skalica  Malárik, Martinkovič, Kožuch; Ľupták   

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 10. kolo

6.10. 15.30 D. N. Ves – Rača  Hegedüs, Martiš, Kardelis; Keller

7.10. 10.30 Slovan – Rovinka  Pati Nagy, Hudy, Matejová; Lazar

7.10. 15.30 FC Malacky – Rohožník  Choreň, Bláha, Tanglmayer;  Mydlárik

7.10. 15.30 Vajnory – Bernolákovo  Tománek, Bohun, Štofik; Ľupták   

7.10. 15.30 Rusovce – Lozorno  Straka, Ježík, Ralbovský; Schmidt

7.10. 15.30 Tomášov – Most p/B  Cvengroš, Martiška, Kachnič; Truchlý   

7.10. 15.30 Báhoň – PŠC Pezinok  Pavlíková, Martinkovič, Volek; Darlea

7.10. 15.30 D. Lužná – Ivanka p/D  Harajbič, Laciňák, Srna; Líška  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 10. kolo

5.10. 18.30 (PIATOK) Senec – Kostolište  Čižmár, Kakaščík, Vanek; Farkaš

6.10. 15.30 Sv. Jur – Viničné  Hajnala, Gosiorovský, Bogdáň; Marczell

6.10. 15.30 Lamač – K. Ves  Vašš, Brody, Szakáll; Vnuk

7.10. 15.30 V. Leváre – Vrakuňa  Sabela, Triskal, Orlíková; Banič

7.10. 15.30 Kalinkovo – Čunovo  Lomňančík, Kožuch, Polák; Brody

7.10. 15.30 Limbach – Jakubov  Piatka, Olša D., Hrazdira; Pavlík R.

7.10. 15.30 S. Grob – Domino  Krčová, Lalo, Klúčik; Perašín

7.10. 15.30 Závod – CFK Pezinok  Fischer, Hádek, Valko; Slezák   

St. dorast SD3R – U19 – 8. kolo 

6.10. 11.00 Ružinov – D. N. Ves  Lauer, Henček

6.10. 14.00 NMŠK 1922 – D. Lužná  Henček, Lauer

6.10. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Rohožník  Volek, Ralbovský

6.10. 15.30 Bernolákovo – Iskra Petržalka  Piatka, Orlíková

7.10. 9.00 Senec – Ivanka p/D  Hajnala, Vašš 

7.10. 11.30 Rovinka – Inter „B“  Kachnič, Martiška

7.10. 15.00 PŠC Pezinok – Zohor  Lauer, Henček

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 8. kolo

6.10. 14.00 Domino „B“ – FC Petržalka „B“  Sabela

7.10. 10.00 FK Dúbravka – Stupava  Hegedüs

7.10. 13.00 Ružinov – D. N. Ves  Vanek 

7.10. 13.00 Jarovce – Rusovce  Lacena, Vány za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 6. kolo

6.10. 13.00 Sv. Jur – Šenkvice  Bogdáň

6.10. 13.00 Kalinkovo – Ivanka p/D  Hádek

6.10. 15.30 Malinovo – PŠC Pezinok  Pati Nagy

7.10. 13.30 MŠK Senec – Častá  Samko (HP Igram)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 8. kolo

6.9. 9.00-11.00 CFK Pezinok – NMŠK 1922  Klúčik

6.9. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – Bernolákovo  Olša D.

6.9. 9.30-11.30 Rusovce – FKP Dúbravka  Laciňák

7.9. 9.00-11.00 Sv. Jur – PFA ŠTK Šamorín  Henček

7.9. 9.30-11.30 Rača – Senec  Lauer

7.9. 9.30-11.30 Vrakuňa – Žolík Malacky  Bogdáň

Prečítané: 86x