Obsadenie R a DS – PR BFZ 6.-11.11. 2018 č. 17
05.11.2018, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 6.-11.11. 2018 č. 17

 Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 14. kolo

7.11. 11.00 (STREDA) FC Nitra – Michalovce  Jurenka, Halíček, Lauer; Makový

10.11. 11.00 Senica – Podbrezová  Chromý, Sluk, Choreň; Hracho

10.11. 11.00 D. Streda – Prešov  Ruc, Straka, Štofik; Bóllo  

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 12. kolo

6.11. 12.00-14.15 (UTOROK) Slovan – Trnava  Hajnala, Čižmár, Martiš

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 14. kolo

10.11. 11.00-13.15 Slovan – Žilina  Hegedüs, Srna, Szakáll

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 11. kolo 

10.11. 9.30-11.30 Domino – Dubnica  Ježík, Farkaš

10.11. 10.00-12.00 FC Petržalka – Nitra  Lalo, Hádek

10.11. 10.00-12.00 K. Ves – Slovan  Lauer, Volek, Krčová

II.Liga Ženy – 11. kolo

10.11. 14.00 FK Dúbravka – D. Lužná  Vanek

11.10. 13.30 Sv. Jur – N. Zámky  Tanglmayer

I.Liga dorastenky – 11. kolo

11.11. 10.00 Slovan – D. Streda  Bogdáň 

I.Liga žiačky – 11.kolo

11.11. 12.00 Slovan – D. Streda  Bogdáň

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 15. kolo

10.11. 13.30 Most p/B – Slovan „B“  Bohun, Martinkovič, Laciňák; Truchlý

10.11. 13.30 Rohožník – Báhoň  Malárik, Budáč, Kardelis; Lazar

10.11. 13.30 Rovinka – Tomášov  Cvengroš, Kachnič, Ralbovský; Schmidt

10.11. 13.30 FC Malacky – D. N. Ves  Henček, Bláha, Tanglmayer; Pinček

11.11. 10.30 Rača – PŠC Pezinok  Tománek, Štofik, Volek; Príkopa  

11.11. 13.30 Lozorno – Ivanka p/D  Lauer, Lalo, Ježík; Jablonický

11.11. 13.30 Bernolákovo – D. Lužná  Straka, Bláha, Srna; Mydlárik

11.11. 13.30 Vajnory – Rusovce  Choreň, Hegedüs, Martiš; Udvardy

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 15. kolo

9.11. 18.30 (PIATOK) Senec – Kalinkovo  Čižmár, Hegedüs, Vanek; Líška

10.11. 13.30 V. Leváre – Domino  Valko, Hajnala, Sabela; Brody  

10.11. 13.30 Jakubov – K. Ves  Piatka, Fischer, Orlíková; Darlea

10.11. 13.30 Čunovo – CFK Pezinok  Kožuch, Čižmár, Gosiorovský; Farkaš

10.11. 13.30 Vrakuňa – S. Grob  Polák, Tománek, Triskal; Slezák

10.11. 13.30 Sv. Jur – Limbach  Brody, Martiš, Bogdáň; Ľupták  

11.11. 13.30 Kostolište – Závod  Hádek, Lomňančík, Klúčik; Perašín   

11.11. 13.30 Viničné – Lamač  Krčová, Hajnala, Szakáll; Keller 

St. dorast SD3R – U19 – 10. kolo

7.11. 13.30 (STREDA) Bernolákovo – Zohor  Tanglmayer, Hajnala

St. dorast SD3R – U19 – 13. kolo

10.11. 10.00 Rohožník – Zohor  Kardelis, Budáč

10.11. 10.30 Iskra Petržalka – Rovinka  Chalka, Šusták za ObFZ-m

10.11. 11.00 D. N. Ves – D. Lužná  Křivan, Ihnacik za ObFZ-m

10.11. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Bernolákovo  Bočák Jo., Chalka za ObFZ-m

11.11. 9.00 PŠC Pezinok – Ružinov  Valko, Farkaš

11.11. 10.00 Inter „B“ – NMŠK 1922  Sabela, Malárik

11.11. 11.00 Zohor – Ivanka p/D  Polák, Kožuch

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 13. kolo

10.11. 9.00 D. N. Ves – FK Dúbravka  Ihnacik, Křivan za ObFZ-m

10.11. 11.00 Ružinov – Domino  Uram, Abrman za ObFZ-m

10.11. 12.30 Rusovce – NMŠK 1922  Jacečko, Štepanovský za ObFZ-m

11.11. 11.00 Jarovce – Stupava  Gosiorovský, Brody

Prečítané: 65x