II. liga MŽ BFZ (MZRL-U13)


II. liga MŽ BFZ (MZRL-U13)
Kolo 1 | 25.08.2018 12:00:00
416009 |
416009 OFK Dunajská Lužná   :   ŠK Bernolákovo
416004 | 25.08.2018 11:30
416004 25.08.2018 11:30 MFK Rusovce 0 : 3 FK Rača Bratislava
416006 | 25.08.2018 11:30
416006 25.08.2018 11:30 ŠK Šenkvice 1 : 12 CFK Pezinok - Cajla
416010 | 25.08.2018 12:00
416010 25.08.2018 12:00 PFA ŠTK Šamorín 5 : 0 FKP Dúbravka Bratislava
416005 | 26.08.2018 11:00
416005 26.08.2018 11:00 ŠK Svätý Jur 0 : 13 PŠC Pezinok
416008 | 26.08.2018 11:30
416008 26.08.2018 11:30 ŠK Žolík Malacky 1 : 2 NMŠK 1922 Bratislava
416007 | 06.09.2018 15:00
416007 06.09.2018 15:00 ŠK Vrakuňa Bratislava 2 : 3 MŠK Senec
Kolo 2 | 28.08.2018 15:00:00
416013 |
416013 NMŠK 1922 Bratislava   :   OFK Dunajská Lužná
416011 | 28.08.2018 15:00
416011 28.08.2018 15:00 FK Rača Bratislava 5 : 1 FKP Dúbravka Bratislava
416012 | 28.08.2018 15:00
416012 28.08.2018 15:00 ŠK Bernolákovo 3 : 4 PFA ŠTK Šamorín
416014 | 28.08.2018 15:00
416014 28.08.2018 15:00 MŠK Senec 4 : 0 ŠK Žolík Malacky
416015 | 28.08.2018 15:00
416015 28.08.2018 15:00 CFK Pezinok - Cajla 1 : 0 ŠK Vrakuňa Bratislava
416016 | 28.08.2018 15:00
416016 28.08.2018 15:00 PŠC Pezinok 13 : 0 ŠK Šenkvice
416017 | 28.08.2018 15:00
416017 28.08.2018 15:00 MFK Rusovce 7 : 0 ŠK Svätý Jur
Kolo 3 | 01.09.2018 12:00:00
416022 |
416022 OFK Dunajská Lužná   :   MŠK Senec
416019 | 01.09.2018 11:30
416019 01.09.2018 11:30 ŠK Šenkvice 0 : 8 MFK Rusovce
416024 | 01.09.2018 12:00
416024 01.09.2018 12:00 FKP Dúbravka Bratislava 1 : 1 ŠK Bernolákovo
416018 | 02.09.2018 11:00
416018 02.09.2018 11:00 ŠK Svätý Jur 0 : 7 FK Rača Bratislava
416021 | 02.09.2018 11:30
416021 02.09.2018 11:30 ŠK Žolík Malacky 0 : 3 CFK Pezinok - Cajla
416023 | 02.09.2018 12:00
416023 02.09.2018 12:00 PFA ŠTK Šamorín 0 : 1 NMŠK 1922 Bratislava
416020 | 11.09.2018 15:00
416020 11.09.2018 15:00 ŠK Vrakuňa Bratislava 1 : 4 PŠC Pezinok
Kolo 4 | 08.09.2018 12:00:00
416028 |
416028 CFK Pezinok - Cajla   :   OFK Dunajská Lužná
416029 | 08.09.2018 11:00
416029 08.09.2018 11:00 PŠC Pezinok 6 : 2 ŠK Žolík Malacky
416030 | 08.09.2018 11:30
416030 08.09.2018 11:30 MFK Rusovce 0 : 11 ŠK Vrakuňa Bratislava
416026 | 08.09.2018 12:00
416026 08.09.2018 12:00 NMŠK 1922 Bratislava 8 : 0 FKP Dúbravka Bratislava
416027 | 08.09.2018 12:00
416027 08.09.2018 12:00 MŠK Senec 2 : 2 PFA ŠTK Šamorín
416031 | 09.09.2018 11:00
416031 09.09.2018 11:00 ŠK Svätý Jur 1 : 0 ŠK Šenkvice
416025 | 09.09.2018 11:30
416025 09.09.2018 11:30 FK Rača Bratislava 4 : 0 ŠK Bernolákovo
Kolo 5 | 15.09.2018 12:00:00
416035 |
416035 OFK Dunajská Lužná   :   PŠC Pezinok
416032 | 15.09.2018 11:30
416032 15.09.2018 11:30 ŠK Šenkvice 0 : 3 FK Rača Bratislava
416037 | 15.09.2018 12:00
416037 15.09.2018 12:00 FKP Dúbravka Bratislava 1 : 11 MŠK Senec
416038 | 15.09.2018 12:00
416038 15.09.2018 12:00 ŠK Bernolákovo 2 : 4 NMŠK 1922 Bratislava
416033 | 16.09.2018 11:30
416033 16.09.2018 11:30 ŠK Vrakuňa Bratislava 5 : 0 ŠK Svätý Jur
416034 | 16.09.2018 11:30
416034 16.09.2018 11:30 ŠK Žolík Malacky 4 : 0 MFK Rusovce
416036 | 16.09.2018 16:00
416036 16.09.2018 16:00 PFA ŠTK Šamorín 1 : 2 CFK Pezinok - Cajla
Kolo 13 | 19.09.2018 15:00:00
416089 |
416089 FKP Dúbravka Bratislava   :   OFK Dunajská Lužná
416088 | 19.09.2018 15:00
416088 19.09.2018 15:00 PFA ŠTK Šamorín 0 : 8 FK Rača Bratislava
416090 | 19.09.2018 15:00
416090 19.09.2018 15:00 ŠK Bernolákovo 0 : 5 ŠK Žolík Malacky
416091 | 19.09.2018 15:00
416091 19.09.2018 15:00 NMŠK 1922 Bratislava 2 : 1 ŠK Vrakuňa Bratislava
416092 | 19.09.2018 15:00
416092 19.09.2018 15:00 MŠK Senec 15 : 1 ŠK Šenkvice
416093 | 19.09.2018 15:00
416093 19.09.2018 15:00 CFK Pezinok - Cajla 6 : 1 ŠK Svätý Jur
416094 | 19.09.2018 15:00
416094 19.09.2018 15:00 PŠC Pezinok 6 : 1 MFK Rusovce
Kolo 6 | 22.09.2018 12:00:00
416043 |
416043 MFK Rusovce   :   OFK Dunajská Lužná
416041 | 22.09.2018 11:00
416041 22.09.2018 11:00 CFK Pezinok - Cajla 3 : 2 FKP Dúbravka Bratislava
416042 | 22.09.2018 11:00
416042 22.09.2018 11:00 PŠC Pezinok 2 : 0 PFA ŠTK Šamorín
416045 | 22.09.2018 11:30
416045 22.09.2018 11:30 ŠK Šenkvice 1 : 8 ŠK Vrakuňa Bratislava
416040 | 22.09.2018 12:00
416040 22.09.2018 12:00 MŠK Senec 8 : 1 ŠK Bernolákovo
416044 | 23.09.2018 11:00
416044 23.09.2018 11:00 ŠK Svätý Jur 1 : 9 ŠK Žolík Malacky
416039 | 23.09.2018 11:30
416039 23.09.2018 11:30 FK Rača Bratislava 1 : 2 NMŠK 1922 Bratislava
Kolo 7 | 29.09.2018 12:00:00
416048 |
416048 OFK Dunajská Lužná   :   ŠK Svätý Jur
416049 | 29.09.2018 12:00
416049 29.09.2018 12:00 PFA ŠTK Šamorín   :   MFK Rusovce
416050 | 29.09.2018 12:00
416050 29.09.2018 12:00 FKP Dúbravka Bratislava   :   PŠC Pezinok
416051 | 29.09.2018 12:00
416051 29.09.2018 12:00 ŠK Bernolákovo   :   CFK Pezinok - Cajla
416052 | 29.09.2018 12:00
416052 29.09.2018 12:00 NMŠK 1922 Bratislava   :   MŠK Senec
416046 | 30.09.2018 11:30
416046 30.09.2018 11:30 ŠK Vrakuňa Bratislava   :   FK Rača Bratislava
416047 | 30.09.2018 11:30
416047 30.09.2018 11:30 ŠK Žolík Malacky   :   ŠK Šenkvice
Kolo 8 | 06.10.2018 12:00:00
416058 |
416058 ŠK Šenkvice   :   OFK Dunajská Lužná
416054 | 06.10.2018 11:00
416054 06.10.2018 11:00 CFK Pezinok - Cajla   :   NMŠK 1922 Bratislava
416055 | 06.10.2018 11:00
416055 06.10.2018 11:00 PŠC Pezinok   :   ŠK Bernolákovo
416056 | 06.10.2018 11:30
416056 06.10.2018 11:30 MFK Rusovce   :   FKP Dúbravka Bratislava
416057 | 07.10.2018 11:00
416057 07.10.2018 11:00 ŠK Svätý Jur   :   PFA ŠTK Šamorín
416053 | 07.10.2018 11:30
416053 07.10.2018 11:30 FK Rača Bratislava   :   MŠK Senec
416059 | 07.10.2018 11:30
416059 07.10.2018 11:30 ŠK Vrakuňa Bratislava   :   ŠK Žolík Malacky
Kolo 9 | 13.10.2018 12:00:00
416061 |
416061 OFK Dunajská Lužná   :   ŠK Vrakuňa Bratislava
416062 | 13.10.2018 11:00
416062 13.10.2018 11:00 PFA ŠTK Šamorín   :   ŠK Šenkvice
416063 | 13.10.2018 12:00
416063 13.10.2018 12:00 FKP Dúbravka Bratislava   :   ŠK Svätý Jur
416064 | 13.10.2018 12:00
416064 13.10.2018 12:00 ŠK Bernolákovo   :   MFK Rusovce
416065 | 13.10.2018 12:00
416065 13.10.2018 12:00 NMŠK 1922 Bratislava   :   PŠC Pezinok
416066 | 13.10.2018 12:00
416066 13.10.2018 12:00 MŠK Senec   :   CFK Pezinok - Cajla
416060 | 14.10.2018 11:30
416060 14.10.2018 11:30 ŠK Žolík Malacky   :   FK Rača Bratislava
Kolo 10 | 20.10.2018 12:00:00
416073 |
416073 ŠK Žolík Malacky   :   OFK Dunajská Lužná
416068 | 20.10.2018 11:00
416068 20.10.2018 11:00 PŠC Pezinok   :   MŠK Senec
416069 | 20.10.2018 11:30
416069 20.10.2018 11:30 MFK Rusovce   :   NMŠK 1922 Bratislava
416071 | 20.10.2018 11:30
416071 20.10.2018 11:30 ŠK Šenkvice   :   FKP Dúbravka Bratislava
416070 | 21.10.2018 11:00
416070 21.10.2018 11:00 ŠK Svätý Jur   :   ŠK Bernolákovo
416067 | 21.10.2018 11:30
416067 21.10.2018 11:30 FK Rača Bratislava   :   CFK Pezinok - Cajla
416072 | 21.10.2018 11:30
416072 21.10.2018 11:30 ŠK Vrakuňa Bratislava   :   PFA ŠTK Šamorín
Kolo 11 | 27.10.2018 12:00:00
416074 |
416074 OFK Dunajská Lužná   :   FK Rača Bratislava
416080 | 27.10.2018 11:00
416080 27.10.2018 11:00 CFK Pezinok - Cajla   :   PŠC Pezinok
416075 | 27.10.2018 12:00
416075 27.10.2018 12:00 PFA ŠTK Šamorín   :   ŠK Žolík Malacky
416076 | 27.10.2018 12:00
416076 27.10.2018 12:00 FKP Dúbravka Bratislava   :   ŠK Vrakuňa Bratislava
416077 | 27.10.2018 12:00
416077 27.10.2018 12:00 ŠK Bernolákovo   :   ŠK Šenkvice
416078 | 27.10.2018 12:00
416078 27.10.2018 12:00 NMŠK 1922 Bratislava   :   ŠK Svätý Jur
416079 | 27.10.2018 12:00
416079 27.10.2018 12:00 MŠK Senec   :   MFK Rusovce
Kolo 12 | 03.11.2018 12:00:00
416087 |
416087 OFK Dunajská Lužná   :   PFA ŠTK Šamorín
416082 | 03.11.2018 11:30
416082 03.11.2018 11:30 MFK Rusovce   :   CFK Pezinok - Cajla
416084 | 03.11.2018 11:30
416084 03.11.2018 11:30 ŠK Šenkvice   :   NMŠK 1922 Bratislava
416083 | 04.11.2018 11:00
416083 04.11.2018 11:00 ŠK Svätý Jur   :   MŠK Senec
416081 | 04.11.2018 11:30
416081 04.11.2018 11:30 FK Rača Bratislava   :   PŠC Pezinok
416085 | 04.11.2018 11:30
416085 04.11.2018 11:30 ŠK Vrakuňa Bratislava   :   ŠK Bernolákovo
416086 | 04.11.2018 11:30
416086 04.11.2018 11:30 ŠK Žolík Malacky   :   FKP Dúbravka Bratislava
Kolo 15 | 30.03.2019 12:00:00
416104 |
416104 OFK Dunajská Lužná   :   NMŠK 1922 Bratislava
416107 | 30.03.2019 11:30
416107 30.03.2019 11:30 ŠK Šenkvice   :   PŠC Pezinok
416102 | 30.03.2019 12:00
416102 30.03.2019 12:00 FKP Dúbravka Bratislava   :   FK Rača Bratislava
416103 | 30.03.2019 12:00
416103 30.03.2019 12:00 PFA ŠTK Šamorín   :   ŠK Bernolákovo
416108 | 31.03.2019 11:00
416108 31.03.2019 11:00 ŠK Svätý Jur   :   MFK Rusovce
416105 | 31.03.2019 11:30
416105 31.03.2019 11:30 ŠK Žolík Malacky   :   MŠK Senec
416106 | 31.03.2019 11:30
416106 31.03.2019 11:30 ŠK Vrakuňa Bratislava   :   CFK Pezinok - Cajla
Kolo 16 | 06.04.2019 12:00:00
416113 |
416113 MŠK Senec   :   OFK Dunajská Lužná
416111 | 06.04.2019 11:00
416111 06.04.2019 11:00 PŠC Pezinok   :   ŠK Vrakuňa Bratislava
416112 | 06.04.2019 11:00
416112 06.04.2019 11:00 CFK Pezinok - Cajla   :   ŠK Žolík Malacky
416110 | 06.04.2019 11:30
416110 06.04.2019 11:30 MFK Rusovce   :   ŠK Šenkvice
416114 | 06.04.2019 12:00
416114 06.04.2019 12:00 NMŠK 1922 Bratislava   :   PFA ŠTK Šamorín
416115 | 06.04.2019 12:00
416115 06.04.2019 12:00 ŠK Bernolákovo   :   FKP Dúbravka Bratislava
416109 | 07.04.2019 11:30
416109 07.04.2019 11:30 FK Rača Bratislava   :   ŠK Svätý Jur
Kolo 17 | 13.04.2019 12:00:00
416119 |
416119 OFK Dunajská Lužná   :   CFK Pezinok - Cajla
416122 | 13.04.2019 11:30
416122 13.04.2019 11:30 ŠK Šenkvice   :   ŠK Svätý Jur
416116 | 13.04.2019 12:00
416116 13.04.2019 12:00 ŠK Bernolákovo   :   FK Rača Bratislava
416117 | 13.04.2019 12:00
416117 13.04.2019 12:00 FKP Dúbravka Bratislava   :   NMŠK 1922 Bratislava
416118 | 13.04.2019 12:00
416118 13.04.2019 12:00 PFA ŠTK Šamorín   :   MŠK Senec
416120 | 14.04.2019 11:30
416120 14.04.2019 11:30 ŠK Žolík Malacky   :   PŠC Pezinok
416121 | 14.04.2019 11:30
416121 14.04.2019 11:30 ŠK Vrakuňa Bratislava   :   MFK Rusovce
Kolo 14 | 17.04.2019 15:00:00
416100 |
416100 ŠK Bernolákovo   :   OFK Dunajská Lužná
416095 | 17.04.2019 15:00
416095 17.04.2019 15:00 FK Rača Bratislava   :   MFK Rusovce
416096 | 17.04.2019 15:00
416096 17.04.2019 15:00 PŠC Pezinok   :   ŠK Svätý Jur
416097 | 17.04.2019 15:00
416097 17.04.2019 15:00 CFK Pezinok - Cajla   :   ŠK Šenkvice
416098 | 17.04.2019 15:00
416098 17.04.2019 15:00 MŠK Senec   :   ŠK Vrakuňa Bratislava
416099 | 17.04.2019 15:00
416099 17.04.2019 15:00 NMŠK 1922 Bratislava   :   ŠK Žolík Malacky
416101 | 17.04.2019 15:00
416101 17.04.2019 15:00 FKP Dúbravka Bratislava   :   PFA ŠTK Šamorín
Kolo 18 | 24.04.2019 15:00:00
416126 |
416126 PŠC Pezinok   :   OFK Dunajská Lužná
416123 | 24.04.2019 15:00
416123 24.04.2019 15:00 FK Rača Bratislava   :   ŠK Šenkvice
416124 | 24.04.2019 15:00
416124 24.04.2019 15:00 ŠK Svätý Jur   :   ŠK Vrakuňa Bratislava
416125 | 24.04.2019 15:00
416125 24.04.2019 15:00 MFK Rusovce   :   ŠK Žolík Malacky
416127 | 24.04.2019 15:00
416127 24.04.2019 15:00 CFK Pezinok - Cajla   :   PFA ŠTK Šamorín
416128 | 24.04.2019 15:00
416128 24.04.2019 15:00 MŠK Senec   :   FKP Dúbravka Bratislava
416129 | 24.04.2019 15:00
416129 24.04.2019 15:00 NMŠK 1922 Bratislava   :   ŠK Bernolákovo
Kolo 19 | 27.04.2019 12:00:00
416134 |
416134 OFK Dunajská Lužná   :   MFK Rusovce
416130 | 27.04.2019 12:00
416130 27.04.2019 12:00 NMŠK 1922 Bratislava   :   FK Rača Bratislava
416131 | 27.04.2019 12:00
416131 27.04.2019 12:00 ŠK Bernolákovo   :   MŠK Senec
416132 | 27.04.2019 12:00
416132 27.04.2019 12:00 FKP Dúbravka Bratislava   :   CFK Pezinok - Cajla
416133 | 27.04.2019 12:00
416133 27.04.2019 12:00 PFA ŠTK Šamorín   :   PŠC Pezinok
416135 | 28.04.2019 11:30
416135 28.04.2019 11:30 ŠK Žolík Malacky   :   ŠK Svätý Jur
416136 | 28.04.2019 11:30
416136 28.04.2019 11:30 ŠK Vrakuňa Bratislava   :   ŠK Šenkvice
Kolo 21 | 04.05.2019 12:00:00
416149 |
416149 OFK Dunajská Lužná   :   ŠK Šenkvice
416144 | 04.05.2019 12:00
416144 04.05.2019 12:00 MŠK Senec   :   FK Rača Bratislava
416145 | 04.05.2019 12:00
416145 04.05.2019 12:00 NMŠK 1922 Bratislava   :   CFK Pezinok - Cajla
416146 | 04.05.2019 12:00
416146 04.05.2019 12:00 ŠK Bernolákovo   :   PŠC Pezinok
416147 | 04.05.2019 12:00
416147 04.05.2019 12:00 FKP Dúbravka Bratislava   :   MFK Rusovce
416148 | 04.05.2019 12:00
416148 04.05.2019 12:00 PFA ŠTK Šamorín   :   ŠK Svätý Jur
416150 | 05.05.2019 11:30
416150 05.05.2019 11:30 ŠK Žolík Malacky   :   ŠK Vrakuňa Bratislava
Kolo 20 | 08.05.2019 15:00:00
416139 |
416139 ŠK Svätý Jur   :   OFK Dunajská Lužná
416137 | 08.05.2019 15:00
416137 08.05.2019 15:00 FK Rača Bratislava   :   ŠK Vrakuňa Bratislava
416138 | 08.05.2019 15:00
416138 08.05.2019 15:00 ŠK Šenkvice   :   ŠK Žolík Malacky
416140 | 08.05.2019 15:00
416140 08.05.2019 15:00 MFK Rusovce   :   PFA ŠTK Šamorín
416141 | 08.05.2019 15:00
416141 08.05.2019 15:00 PŠC Pezinok   :   FKP Dúbravka Bratislava
416142 | 08.05.2019 15:00
416142 08.05.2019 15:00 CFK Pezinok - Cajla   :   ŠK Bernolákovo
416143 | 08.05.2019 15:00
416143 08.05.2019 15:00 MŠK Senec   :   NMŠK 1922 Bratislava
Kolo 22 | 11.05.2019 12:00:00
416152 |
416152 ŠK Vrakuňa Bratislava   :   OFK Dunajská Lužná
416156 | 11.05.2019 11:00
416156 11.05.2019 11:00 PŠC Pezinok   :   NMŠK 1922 Bratislava
416157 | 11.05.2019 11:00
416157 11.05.2019 11:00 CFK Pezinok - Cajla   :   MŠK Senec
416153 | 11.05.2019 11:30
416153 11.05.2019 11:30 ŠK Šenkvice   :   PFA ŠTK Šamorín
416155 | 11.05.2019 11:30
416155 11.05.2019 11:30 MFK Rusovce   :   ŠK Bernolákovo
416154 | 12.05.2019 11:00
416154 12.05.2019 11:00 ŠK Svätý Jur   :   FKP Dúbravka Bratislava
416151 | 12.05.2019 11:30
416151 12.05.2019 11:30 FK Rača Bratislava   :   ŠK Žolík Malacky
Kolo 23 | 18.05.2019 12:00:00
416164 |
416164 OFK Dunajská Lužná   :   ŠK Žolík Malacky
416158 | 18.05.2019 11:00
416158 18.05.2019 11:00 CFK Pezinok - Cajla   :   FK Rača Bratislava
416159 | 18.05.2019 12:00
416159 18.05.2019 12:00 MŠK Senec   :   PŠC Pezinok
416160 | 18.05.2019 12:00
416160 18.05.2019 12:00 NMŠK 1922 Bratislava   :   MFK Rusovce
416161 | 18.05.2019 12:00
416161 18.05.2019 12:00 ŠK Bernolákovo   :   ŠK Svätý Jur
416162 | 18.05.2019 12:00
416162 18.05.2019 12:00 FKP Dúbravka Bratislava   :   ŠK Šenkvice
416163 | 18.05.2019 12:00
416163 18.05.2019 12:00 PFA ŠTK Šamorín   :   ŠK Vrakuňa Bratislava
Kolo 24 | 25.05.2019 12:00:00
416165 |
416165 FK Rača Bratislava   :   OFK Dunajská Lužná
416171 | 25.05.2019 11:00
416171 25.05.2019 11:00 PŠC Pezinok   :   CFK Pezinok - Cajla
416168 | 25.05.2019 11:30
416168 25.05.2019 11:30 ŠK Šenkvice   :   ŠK Bernolákovo
416170 | 25.05.2019 11:30
416170 25.05.2019 11:30 MFK Rusovce   :   MŠK Senec
416169 | 26.05.2019 11:00
416169 26.05.2019 11:00 ŠK Svätý Jur   :   NMŠK 1922 Bratislava
416166 | 26.05.2019 11:30
416166 26.05.2019 11:30 ŠK Žolík Malacky   :   PFA ŠTK Šamorín
416167 | 26.05.2019 11:30
416167 26.05.2019 11:30 ŠK Vrakuňa Bratislava   :   FKP Dúbravka Bratislava
Kolo 25 | 01.06.2019 12:00:00
416178 |
416178 PFA ŠTK Šamorín   :   OFK Dunajská Lužná
416172 | 01.06.2019 11:00
416172 01.06.2019 11:00 PŠC Pezinok   :   FK Rača Bratislava
416173 | 01.06.2019 11:00
416173 01.06.2019 11:00 CFK Pezinok - Cajla   :   MFK Rusovce
416174 | 01.06.2019 12:00
416174 01.06.2019 12:00 MŠK Senec   :   ŠK Svätý Jur
416175 | 01.06.2019 12:00
416175 01.06.2019 12:00 NMŠK 1922 Bratislava   :   ŠK Šenkvice
416176 | 01.06.2019 12:00
416176 01.06.2019 12:00 ŠK Bernolákovo   :   ŠK Vrakuňa Bratislava
416177 | 01.06.2019 12:00
416177 01.06.2019 12:00 FKP Dúbravka Bratislava   :   ŠK Žolík Malacky
Kolo 26 | 08.06.2019 12:00:00
416180 |
416180 OFK Dunajská Lužná   :   FKP Dúbravka Bratislava
416183 | 08.06.2019 11:30
416183 08.06.2019 11:30 ŠK Šenkvice   :   MŠK Senec
416185 | 08.06.2019 11:30
416185 08.06.2019 11:30 MFK Rusovce   :   PŠC Pezinok
416184 | 09.06.2019 11:00
416184 09.06.2019 11:00 ŠK Svätý Jur   :   CFK Pezinok - Cajla
416179 | 09.06.2019 11:30
416179 09.06.2019 11:30 FK Rača Bratislava   :   PFA ŠTK Šamorín
416181 | 09.06.2019 11:30
416181 09.06.2019 11:30 ŠK Žolík Malacky   :   ŠK Bernolákovo
416182 | 09.06.2019 11:30
416182 09.06.2019 11:30 ŠK Vrakuňa Bratislava   :   NMŠK 1922 Bratislava
Tabuľka II. liga MŽ BFZ (MZRL-U13) - II. liga MŽ BFZ (MZRL-U13)

    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 PŠC Pezinok 6 6 0 0 44:4 18 14 6 0
2 FK Rača Bratislava 7 6 0 1 31:3 18 13 9 0
3 CFK Pezinok - Cajla 6 6 0 0 27:5 18 12 9 0
4 NMŠK 1922 Bratislava 6 6 0 0 19:5 18 11 12 0
5 MŠK Senec 6 5 1 0 43:7 16 10 4 0
6 ŠK Vrakuňa Bratislava 7 3 0 4 28:11 9 9 0 0
7 ŠK Žolík Malacky 7 3 0 4 21:16 9 8 0 0
8 PFA ŠTK Šamorín 7 2 1 4 12:18 7 7 -5 0
9 MFK Rusovce 6 2 0 4 16:24 6 6 -3 0
10 ŠK Svätý Jur 7 1 0 6 3:47 3 5 -9 0
11 ŠK Bernolákovo 6 0 1 5 7:26 1 4 -8 0
12 FKP Dúbravka Bratislava 6 0 1 5 5:33 1 3 -5 0
13 OFK Dunajská Lužná (odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 2 0 0
14 ŠK Šenkvice 7 0 0 7 3:60 0 1 -12 0